Kav 2011

poruka: 9
|
čitano: 2.669
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kav 2011

Znači pošto sam naišao da se KIS dijeli besplatno ( lifetime) na techno-u, izbrisao Avast i sve uredno ocistio.. I sada idem da instaliram KIS i usred instalacije mi pokaze ovo, al ja nemam Nod32 instaliran... pa ako može pomoć :)

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Kav 2011

Bump.

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Kav 2011

Fotka ti i nije baš neke sjajne rezolucije. Čini mi se da sam vidio Remove, jesi li pokušao s tim. Vjerojatno su ti ostali neki tragovi od deinstaliranog ESET-a.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kav 2011

Neće remove probao sam

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
13 godina
offline
Kav 2011

Jesi li pokušao s nekim od alata za čišćenje registrya?

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kav 2011

Ccleaner, glary , advanced system care i ništa.

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
14 godina
offline
Re: Kav 2011

Ponovno instaliraj NOD,zatim ga makni sa NOD32 Removal Tool

Piracy lives forever!!!
14 godina
offline
Re: Kav 2011

opet ništa. jos uvik mi detektira eset nod 32 file on access scanner

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
14 godina
offline
Kav 2011

Momci uspio sam :), tribalo je u regeditu izbrisat folder eamon.. sad sve radi, hvala na pomoći.

Još svojom bodriš me lepotom za druge slep sam o tom potom jer znam, zauvek blizu si =)
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice