Keylogger

poruka: 28
|
čitano: 14.463
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Keylogger

Skinuo sma ovaj keylogger 

 i sad kad udjem u njega napravim onaj temp folder gde se smesta taj txt sacuvani i napravi se to i ja idem da napravim taj txt fajl u kome ce se cuvat podaci on se pravi ctrl+alt+Y i onda idem OK i izadje iz programa i on radi zapisuje a kad ocu da ponovo udjem u program da desifrujem to sto je zapiso nece da udje pojavi se eror Couldn't load module 0x000021df a na tom kllipu on objasnjava za tu gresku al ja neznam engleski i njemu se sam otvori nigde neulazi pogledajte video pa  mi ko zna nek objasni pozz.

ZELJKO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Keylogger

Za engleski nije bad, ne zna ga niti tip iz videa. {#}

 

Prema ovome što sam vidio i uspio pohvatati, imam osjećaj da radiš krivo. Error koji dobiješ se prikazuje kada netko radoznao klika po keyloggeru. Koji se onda štiti od otkrivanja pokazivanjem tog errora. Da bi stvarno došao u UI keyloggera, trebaš 4 puta pritisnuti CTRL+ALT+Y. Iz njegovog UI-a radiš dekodiranje klikom na gumb Decode.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Keylogger

E hvala brate {#} e jos ovo da li moze ovaj sto je napravio ovaj program keyloger da sada kad ja udjem u ovaj program da on meni vidi sta sam piso?

ZELJKO
15 godina
offline
Re: Keylogger
zeljkozex kaže...

E hvala brate {#} e jos ovo da li moze ovaj sto je napravio ovaj program keyloger da sada kad ja udjem u ovaj program da on meni vidi sta sam piso?

To ti nitko ne moze odgonetnuti jer nitko ocito nema njegov source, samo autor programa to zna sto se sve krije u njemu....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
12 godina
neaktivan
offline
Re: Keylogger

a ako je mozda ubacio to da mi vidi cime da skeniram to  da vidim jel ima jel to virus,malvare,spybot...?

ZELJKO
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Keylogger
zeljkozex kaže...

a ako je mozda ubacio to da mi vidi cime da skeniram to   da vidim jel ima jel to virus,malvare,spybot...?

  To je opasna igracka! Ako izuzmemo maliciozan cilj ovih programa za nadzor onda ne mozemo znati da li ovaj (ili drugi) keyloggeri "zovu" kucu da bi komunicirali sa gazdom. Naime, ima keyloggera koji ne spijuniraju onog tko ih instalira ali to se podesava u opcijama samog k. loggera i obicno takvi loggeri nisu besplatni.

 

Jel' smijem da pitam za sto ces koristiti ovo? (:

Max Headroom
12 godina
neaktivan
offline
Re: Keylogger

za hack sestin fb da je zezam.a ja sam rpavio keyloger u bisualbasic i svenapravim smao ima greska 1 u skripti nzm kako da je ispravim a na YT tako pise a ja napisem i greska kod mene

ZELJKO
13 godina
offline
Re: Keylogger
zeljkozex kaže...

za hack sestin fb da je zezam.a ja sam rpavio keyloger u bisualbasic i svenapravim smao ima greska 1 u skripti nzm kako da je ispravim a na YT tako pise a ja napisem i greska kod mene

A da ti proučiš pravopis svoga materinjeg jezika?!

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
14 godina
neaktivan
offline
Keylogger

da li možda netko zna da li postoji kakav keylogger za mobitel Nokia (E52) ili neki način da se može zapamtiti upisivanje passworda recimo pri spajanju na Facebook?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Keylogger

Dali je moguce da sam pobro keylogger a da nitko nije ni prismrdio na moj komp osim mene?Tj.dali je netko mogao na neki nacin meni "plentat" neki file preko interneta, koji bi pratio sta ja pisem?Ako je to moguce,kojeg formata bi bio taj file,da ga potrazim preko searcha ako je uopce tu.Jel sumljam na nesto pa zato pitam i moram se uvjerit jel je ili nije!

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 15:17 (Tole1710).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Keylogger

Bok,

 

Imam problem. Moj dečko i ja živimo skupa i koristimo isti kompjuter (njegov). Mislim da ima instalirano nešto tipa keylogger ili zaista keylogger. Možda sam paranoična, ali ne mogu si pomoći. Sad pišem s drugog kompjutera od prijateljice i ne osjećam sigurno na njegovom. Prije je imao aviru i onda je maknuo program, kad sam ga pitala zašto nemamo neki antivirus - možemo dobiti razne gluposti, pogotovo s raznih usba, on je rekao da ne želi imati takve stvari na kompjuteru jer kao pravilno korištenje kompjutera i bez autoruna se ne može ništa loše dogoditi. Prije je govorio kakoa je avira super. Mene zanima mogu li provjeriti ima li neki keylogger ili sl. na kompjuteru bez da instaliram nove programe? 

Također, kad sam promijenila sve šifre na mailu i facebooku, na drugom kompjuteru, a nisam mu to rekla, pitao me jel sve u redu s mojim mailom? Ja sam rekla da je i pitala zašto, a on je samo ignorirao moje pitanje.

Znam da nije zdravo imati ovakvu vezu, ali ne mogu si zamisliti da ga pitam: hej, jel imas ti keylogger na svom kompu? I jel ti mene špijuniraš?

:)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Keylogger

Puno hvala,  problem je što ne znam jel ima i jel možda instalirao u neke druge svrhe, da bi zaštitio svoj komp?

Mi žene smo fakat paranoične.

Ja ga ne varam niti radim išta loše, ali svejedno ne osjećam se ugodno ako netko zna svaki tvoj pokret. Primjerice, znao je za neke stvari koje ne znam kako bi mogao znati. Tražila sam neke bolesti (jer sam imala simptome) i izbrisala iz historia, ali je on svejedno znao jako dobro o tome, a ja nisam mu ni rekla kakve simptome imam. I takve stvari. S druge strane možda je jednostavno skužio da mi nije dobro i da me boli. :)

 

Imam pitanje, dali on u safemodu zna da sam instalirala antivirus? I dal ga mogu odinstalirati onda neprimjetno. Ja zapravo ne trebam maknuti taj program, samo saznati postoji li, jer ako to saznam - gotov je :)

 

10 godina
protjeran
offline
Keylogger

Preskeniraj komp sa par antivirusa i sigurnosnih alata, isčitaj rezultate, i onda vidi ako nađe kaj dal buš to obrisala sa kompa ili ostavila...   ( ak obrises, skuzil bu drug da si ga proaktala) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Keylogger
informatičkinepismena kaže...

Bok,

.. jel ti mene špijuniraš?

:)

- bok,

- zašto ga nebi pitala?

- umjesto frendičinog računala, možeš korisititi bilo koje, s nekim liveOS/bootmedijem. Linux/miniPE(win).. ako je potreban i persistentni mod, google+ubuntu+.. i samo čitaj..

- ako imaš nešto znanja+resursa, možeš i napraviti 'pravi' win8 removable-USB disk..

- ili neki mobitel/smartphone (ili tabletić) sličnih mogućnosti.

 

ne vide se svi keylogeri, za čišćenje ''žilavijih/boljih'' moraš znati konkretno koji je (naziv) i tad koristiti konkretan alat/remover..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 22:00 (ihush).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Keylogger
informatičkinepismena kaže...

 

Imam pitanje, dali on u safemodu zna da sam instalirala antivirus? I dal ga mogu odinstalirati onda neprimjetno. Ja zapravo ne trebam maknuti taj program, samo saznati postoji li, jer ako to saznam - gotov je :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 22:15 (Nitro233).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Keylogger

1. Zato što kad bi ga pitala, koja je vjerojatnost da bi mi rekao.

2. Mogao bi se naljutiti kako ja uopće tako nešto pomišljam i optužiti me da sam paranoična (što hm... ako nema je i istina:)

3. Nemam pojma o kompjuterima, kao što i moj nadimak kaže. Ove sve riječi koje si sad napisao bih morala googlati da si prevedem.

4. Ako se ne može vidjeti, ne može se... ja sam samo pitala ako netko zna ili ima ideju.

5. Zadnji put kad sam s usba iz printaonice prenjela na komp neki trojanac, umjesto antivirusa foramtirao je cijeli komp i nanovo sve snimio, pa ti razgovaraj s takvom osobom :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Keylogger

LOL :)))

15 godina
offline
Re: Keylogger
informatičkinepismena kaže...

1. Zato što kad bi ga pitala, koja je vjerojatnost da bi mi rekao.

2. Mogao bi se naljutiti kako ja uopće tako nešto pomišljam i optužiti me da sam paranoična (što hm... ako nema je i istina:)

3. Nemam pojma o kompjuterima, kao što i moj nadimak kaže. Ove sve riječi koje si sad napisao bih morala googlati da si prevedem.

4. Ako se ne može vidjeti, ne može se... ja sam samo pitala ako netko zna ili ima ideju.

5. Zadnji put kad sam s usba iz printaonice prenjela na komp neki trojanac, umjesto antivirusa foramtirao je cijeli komp i nanovo sve snimio, pa ti razgovaraj s takvom osobom :)

 

-3. istovremeno bi googlanjem dobila sve odgovore, howto, jer je sve uredno objašnjeno. npr klikni me. Važnije je razumjeti eng. i ne biti bespomoćan, za ostalo može i forum (mada ima već x-posotjećih tema). Ovo je ipak IT-forum, možda neki drugi forum/udruga kao BaBe rješava na drugi način, ovdje je 'samopomoć' ili pomoć... uz promašaje, šale, gluposti.

- Nick, začudila bi se koliko juzera bi ga moglo nositi, ako promjeniš padež skoro svi. :)

- umjesto gornjeg linka, malo lakši je 'običan' boot/install (istovremeno i liveOS ali nema npr persistent...), on ti svakako može zatrebati. Skineš, snimiš, upališ.. to je to (i tvoj nick to može, ovaj put bez šale).

 

 

1- kakav god bio odgovor, važan je... tad je 2. sporedno.

4- možda.. (nema konkretnog odgovora).

5- a što tek da dobije trišu... ;-)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 22:28 (ihush).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Keylogger
informatičkinepismena kaže...

1. Zato što kad bi ga pitala, koja je vjerojatnost da bi mi rekao.

2. Mogao bi se naljutiti kako ja uopće tako nešto pomišljam i optužiti me da sam paranoična (što hm... ako nema je i istina:)

3. Nemam pojma o kompjuterima, kao što i moj nadimak kaže. Ove sve riječi koje si sad napisao bih morala googlati da si prevedem.

4. Ako se ne može vidjeti, ne može se... ja sam samo pitala ako netko zna ili ima ideju.

5. Zadnji put kad sam s usba iz printaonice prenjela na komp neki trojanac, umjesto antivirusa foramtirao je cijeli komp i nanovo sve snimio, pa ti razgovaraj s takvom osobom :)

1. nesto bi ti mora odgovorit... 

2. zivis ocito u nekoj "nezdravoj" vezi... 

3. nadji nekoga lokalno tko zna o kompjuterima... iako mi je tragikomicno da jedno drugoga spijunirate umisto da otvoreno razgovarate... 

4. neka od linux distribucija s integriranim antivirusom mozda pomogne

5. komedija je da tip nema antivirus, unatoc nekim navikama koje smanjuju mogucnost zaraze... 

 

6. kad si na njegovom kompu, imaj sa sobom live linux distribuciju tipa Linux Minta, pokrece se sa samog DVD-a, i nista ne pohranjuje na disk. Na taj nacin ces jednostavno zaobic mozebitni keylogger, sve i da postoji...

 

7. alternativno, mozes namjerno plasirat lazne informacije, mailove, itd, pa vidit oce li nasjest... 

15 godina
offline
Keylogger

A jadna, ni nezna tko ju sve nadgleda..mozda su joj, fore radi, u redakciji pogledali registracijski email i lozinku za BUGonline te provjerili da li je isto za fb ^^

 
0 1 hvala 0
11 godina
online
Keylogger

mislim da bi malwarebytes trebao otkriti većinu keyloggera, a ima besplatna verzija koju instaliraš, updejtaš i baciš pregled cijelog računala i ako ne nađe ništa - uninstall i ciao

sumnjam da će kasnije uopće primijetiti da si ga instalirala kad ga deinstaliraš (ne zaboravi obrisati instalacijski paket koji si skinula i isprazniti recycle bin), a ako slučajno ipak skuži - napraviš se blesava i kažeš da si htjela samo provjerit da nema koji trojanac u kompu

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Keylogger

Jako mi se ovo sviđa! Ljubim te

13 godina
offline
Keylogger

ivana jesi to ti {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Keylogger

Ica.exe?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Keylogger
informatičkinepismena kaže...

Ica.exe?

 da, 007 na djelu. Možda 'bolja polovica' nije odgovoran (ako je virus-malware) ali prema kontekstu bi rekao da si imala pravo.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Keylogger
ihush, neznas to jer nije dala ni velicinu datoteke ni report nekog skeniranja. nemoj joj hranit paranoju, ako im ta veza propada zbog nepovjerenja neka budu sami krivi
15 godina
offline
Re: Keylogger
kunof00 kaže...
ihush, neznas to jer nije dala ni velicinu datoteke ni report nekog skeniranja. nemoj joj hranit paranoju, ako im ta veza propada zbog nepovjerenja neka budu sami krivi

-točno (i TU), ne znam, nagađam kronološki, predloženi scan sistema, natipkan naziv ice, .. zaključujem (bez dokaza) da je to upravo rezultat npr MBAMa.

-tad nije paranoja, dok veza nije stvar koju možemo patchirati.. ali problem tad postoji i bez ove teme, bez mojih (pokušaja šaljivih) komentara. NHF uključenima.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 22:05 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice