Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

poruka: 66
|
čitano: 40.529
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
pirat01 kaže...

Ovo je jednostavno predobro. Hvala puno.

A gle ovo {#}

http://www.liberkey.com/en.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
14 godina
neaktivan
offline
Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

Citam ponovno ove vase postove jer trebam instalirat jos programa jer nisam stigao sinoc i pitam se,svi predlazete programe za slusanje muzike a nigdje ne spominjete Windows Mediu Player pa zasto siguran sam da winamp po bilo cemu nije bolji od Windows Medie Player--

Softwer
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 9:09 (Softwer).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi

Za slušanje muzike iz navike većina koristi Winamp (među njima i ja) a najbolji je AIMP. Čini mi se da je @rambox predlago Jaangle, što ti ja ne preporučujem.

 

P.S. Da ne tražim ko je rek'o i cirat ga. Neko je spomeno Photoshop. Ja ga istaliram odmah s OS. Koristim micro Photoshop CS4, tako da zauzima nakon istalacije 224 MB (a setup oko 50 MB). Zadovoljava sve moje potrebe (editovanje slika, pravljenje bannera, loga itd.)

13 godina
offline
Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

Uvijek poslje instalacije, kome god da instaliravam, odem na ninite i odaberem ovo

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Ivan_hacker kaže...

Uvijek poslje instalacije, kome god da instaliravam, odem na ninite i odaberem ovo

Odabrao si WinRar,a trial je verzija,ja  nikako nemogu nac licenicni kod za aktivaciju pune verzije,ako tko zna nacin nek kaze?!...

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Ivan_hacker kaže...

Uvijek poslje instalacije, kome god da instaliravam, odem na ninite i odaberem ovo

Što će ti, zaboga, winrar pored 7zipa?

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
14 godina
offline
Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

Sta ce mu Java i Flash pored Chrome-a?

Nije zlo...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Softwer kaže...
Ivan_hacker kaže...

Uvijek poslje instalacije, kome god da instaliravam, odem na ninite i odaberem ovo

Odabrao si WinRar,a trial je verzija,ja  nikako nemogu nac licenicni kod za aktivaciju pune verzije,ako tko zna nacin nek kaze?!...

 

 

Što se tiče licence za WinRAR - PP (večeras kad se vratim kući).

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 12:22 (zZizy).
13 godina
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
rustweaver kaže...
Ivan_hacker kaže...

Uvijek poslje instalacije, kome god da instaliravam, odem na ninite i odaberem ovo

Što će ti, zaboga, winrar pored 7zipa?

  7-uip mi je default, winrar radi *.r00 fileova, koje 7zip nemože otvoriti.

pirat01 kaže...

Sta ce mu Java i Flash pored Chrome-a?

  Opera mi je defaultni browser, chrome za slučaj ako zatreba. Tako da mi je lakše odmah skinut, nego kasnije, kad hitno treba, skidat

14 godina
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
java ti sluzi za neke str npr. CanYouRun it...
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
pirat01 kaže...

Sta ce mu Java i Flash pored Chrome-a?

Zar Chrome dolazi sa integriranim Java runtimeom?

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
rustweaver kaže...
pirat01 kaže...

Sta ce mu Java i Flash pored Chrome-a?

Zar Chrome dolazi sa integriranim Java runtimeom?

Mislim da dolazi a nisam siguran,koliko se sjecam prosli put kada sam instalirao windows nisam instalirao javu a koristio sam GoogleChrome i nisam imao nikakvih problema,međutim ovaj sam put poslusao iskusne ljude tako da mi računalo radi puno puno bolje,...

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Softwer kaže...

koliko se sjecam prosli put kada sam instalirao windows nisam instalirao javu a koristio sam GoogleChrome i nisam imao nikakvih problema,

A kakve bi probleme trebao imati ako nemaš Java runtime? Nikakve. Jedino ako pokušavaš koristiti Java aplikacije, e tada ćeš imati ogromnih problema jer takve aplikacije uopće neće raditi bez instaliranog JRE-a. Npr. ja se na svom računalu bez problema mogu provući bez instalacije JRE-a jer Java aplikacije koristim svake prijestupne godine :D

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
14 godina
neaktivan
offline
Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

Opet povlacim pitanje jer me zanima zasto nitko nekorisni Windows mediu Player za reprodukciju glazbe...?{#}

Softwer
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
zZizy kaže...

Za slušanje muzike iz navike većina koristi Winamp (među njima i ja) a najbolji je AIMP. Čini mi se da je @rambox predlago Jaangle, što ti ja ne preporučujem.

 

P.S. Da ne tražim ko je rek'o i cirat ga. Neko je spomeno Photoshop. Ja ga istaliram odmah s OS. Koristim micro Photoshop CS4, tako da zauzima nakon istalacije 224 MB (a setup oko 50 MB). Zadovoljava sve moje potrebe (editovanje slika, pravljenje bannera, loga itd.)

Jesi ti uopče isprobal Jaangle ili samo tak pričaš na pamet,{#} jer da si ga isprobal kak spada i na pravi način onda ne bi tak pisal to sigurno.Usput Jaangle može i video otvorit ak nisi znal, iako mu to nije namjena ne sve video formate ali one bitne da bez problema i to sve u 2.2mb veličine.Jaangle je kod mene glavi player na mjuzu, ne bez razloga a kaj se tiče AIMP on je nekad bio dobar no danas je očerupan i osiromašen na nekim djelovima zbrljali su stvari itekak tak se to ne radi.{#}

 

Ko hoče dole na linku ima zadnju verziju AIMP 2, koja ima Audio Converter i Sound Recorder a u paketu su i najbolji Skinovi za njega.Jedna vrlo bitna stvar je izbačena iz AIMP 3, mnogima nije jasno zakaj jer je to bila odlična opcija znači spajanje Audio Library s glavnim prozorom(fotka ispod) zato ja i koristim ovu staru verziju.Te opcije za spojit Audio LIbrary više nema u AIMP 3 glupost kaj moš, normalno nema više niti Sound Recorder i Audio Converter opcije ili modula. Ako hočeš te opcije onda ih moraš posebno instalirat,kao izdvojen program u odnosu na glavni AIMP 3 kaj je opet bezveze fučkaj ga.{#}

 

https://www.box.com/s/8ehzofstl3x0ngcp3d8l

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Softwer kaže...

Opet povlacim pitanje jer me zanima zasto nitko nekorisni Windows mediu Player za reprodukciju glazbe...?

Pa eto, zato ti koristiš... :D

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
16 godina
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Softwer kaže...

Opet povlacim pitanje jer me zanima zasto nitko nekorisni Windows mediu Player za reprodukciju glazbe...?{#}

Ja ga koristim (i za glazbu i za filmove), ali ja nisam neki zahtjevni korisnik, pa mi je sasvim dovoljan.

Od dodatnih codeca imam vobsub (za titlove), matroska splitter (za .mkv) i AC3 codec.

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 16:23 (SupremeCommander).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
SupremeCommander kaže...
Softwer kaže...

Opet povlacim pitanje jer me zanima zasto nitko nekorisni Windows mediu Player za reprodukciju glazbe...?{#}

Ja ga koristim (i za glazbu i za filmove), ali ja nisam neki zahtjevni korisnik, pa mi je sasvim dovoljan.

Od dodatnih codeca imam vobsub (za titlove), matroska splitter (za .mkv) i AC3 codec.

 

 

Ja ga koristim za glazbu a za filmove koristim KMPlayer jako je dobar..

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
rambox kaže...
zZizy kaže...

Za slušanje muzike iz navike većina koristi Winamp (među njima i ja) a najbolji je AIMP. Čini mi se da je @rambox predlago Jaangle, što ti ja ne preporučujem.

 

P.S. Da ne tražim ko je rek'o i cirat ga. Neko je spomeno Photoshop. Ja ga istaliram odmah s OS. Koristim micro Photoshop CS4, tako da zauzima nakon istalacije 224 MB (a setup oko 50 MB). Zadovoljava sve moje potrebe (editovanje slika, pravljenje bannera, loga itd.)

Jesi ti uopče isprobal Jaangle ili samo tak pričaš na pamet,{#} jer da si ga isprobal kak spada i na pravi način onda ne bi tak pisal to sigurno.Usput Jaangle može i video otvorit ak nisi znal, iako mu to nije namjena ne sve video formate ali one bitne da bez problema i to sve u 2.2mb veličine.Jaangle je kod mene glavi player na mjuzu, ne bez razloga a kaj se tiče AIMP on je nekad bio dobar no danas je očerupan i osiromašen na nekim djelovima zbrljali su stvari itekak tak se to ne radi.{#}

 

Ko hoče dole na linku ima zadnju verziju AIMP 2, koja ima Audio Converter i Sound Recorder a u paketu su i najbolji Skinovi za njega.Jedna vrlo bitna stvar je izbačena iz AIMP 3, mnogima nije jasno zakaj jer je to bila odlična opcija znači spajanje Audio Library s glavnim prozorom(fotka ispod) zato ja i koristim ovu staru verziju.Te opcije za spojit Audio LIbrary više nema u AIMP 3 glupost kaj moš, normalno nema više niti Sound Recorder i Audio Converter opcije ili modula. Ako hočeš te opcije onda ih moraš posebno instalirat,kao izdvojen program u odnosu na glavni AIMP 3 kaj je opet bezveze fučkaj ga.{#}

 

https://www.box.com/s/8ehzofstl3x0ngcp3d8l

Nekako mi je dizajn glup..{#}

Softwer
12 godina
neaktivan
offline
Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

I ja sam nedavno OS instalirao i sebi sam sredio ovako:

 

Avast Free Antivirus + register za godinu dana licence

Google Chrome i Mozilu Firefox (zadnja verzija obavezno)

M$ Word + PowerPoint 2007

MalwareBytes Anti Malware

Skype

VLC Media Player/MPC-HC

Winamp

CDBurnerXP

Adobe Photoshop + Adobe After Effects

Sony Vegas 11

Camtasia Studio 7

Ccleaner

WinRar

uTorrent

RainMeter

ImgBurn

Fraps

CPU-Z

GPU-Z

Evga Precision X

Aida64

MSi Afterburner

HWMonitor

PowerISO

Revo Uninstaller 

Format Factory

...

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

Office/LibreOffice

7zip

VLC

Virtual CloneDrive

Winamp

MBAM

Avira Free

FoxitPDF Reader

Firefox

.net 3.5/JRE/Flash/Silverlight

EAC

IMGBurn

CDBurnerXP

 

Ja još dodajem VS2010/2008, VirtualBox, SQL SMSE, unetbootin, hjsplit, putty (to ide na moj PC, ovi gore na svaki koji reinstaliram)

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

Microsoft Office 2007,Microsoft Essentials,Google Chrome,uTorrent,Revo Uninstaller

pingvin585
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
rambox kaže...
Program nisam detaljno testir'o. Već površinski. Prvo što mi je prošlo kroz glavu prilikom pokretanje programa je pretrpanost. Ja ne želim program za slušanje muzike koji ima mali milion opcija,već programčić koji kvalitetno odrađuje svoj pos'o i izgleda solidno. A ovo mi je pre, pretrpano. To je glavna zamjerka od mene. I zbog toga ne preporučujem. Kad radim nekom računar nikad ga neću istalirati jer čisto sumljam da će dijetu od 12-13 godina bit omiljeni program za slušanje muzike.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 22:19 (zZizy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
donator_bubrega kaže...

I ja sam nedavno OS instalirao i sebi sam sredio ovako:

 

Avast Free Antivirus + register za godinu dana licence

Google Chrome i Mozilu Firefox (zadnja verzija obavezno)

M$ Word + PowerPoint 2007

MalwareBytes Anti Malware

Skype

VLC Media Player/MPC-HC

Winamp

CDBurnerXP

Adobe Photoshop + Adobe After Effects

Sony Vegas 11

Camtasia Studio 7

Ccleaner

WinRar

uTorrent

RainMeter

ImgBurn

Fraps

CPU-Z

GPU-Z

Evga Precision X

Aida64

MSi Afterburner

HWMonitor

PowerISO

Revo Uninstaller 

Format Factory

...

 

 

A za što služi tah program Format Factory?{#}

Softwer
16 godina
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Softwer kaže...

A za što služi tah program Format Factory?{#}

Za konvertiranje slika, audio fileova, video fileova i još nekih fileova iz jednog formata u drugi. Uglavnom, odličan program koji će ti kad tad zatrebati. Besplatan je

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
denix kaže...
Softwer kaže...

A za što služi tah program Format Factory?{#}

Za konvertiranje slika, audio fileova, video fileova i još nekih fileova iz jednog formata u drugi. Uglavnom, odličan program koji će ti kad tad zatrebati. Besplatan je

Aha,pa vidis vec mi sad treba,ali znate li neki program da moze integrirati prijevod u film...

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Pingvin585 kaže...

Microsoft Office 2007,Microsoft Essentials,Google Chrome,uTorrent,Revo Uninstaller

Zasto Revo Uinstaller kad ima fino u upravljačkoj ploči Programi i značajke i tu fino obrise,nije mi jasno zašto pespotrebno uzeti prostor na HDD-u?

Softwer
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Softwer kaže...
Zasto Revo Uinstaller kad ima fino u upravljačkoj ploči Programi i značajke i tu fino obrise,nije mi jasno zašto pespotrebno uzeti prostor na HDD-u?

Iza Windowsog defaultnog uninstalera katkad ostane hrpa smeća jer ne počisti sve prazne foldere i registry unose a tu uskaču onda specijalizirano programi poput Reva i slično.

Naravno kod njegovog korištenja isto treba uključit mozak a ne samo lupat next.

World Championships: 7, GP started: 299, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,546
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Softwer kaže...

Citam ponovno ove vase postove jer trebam instalirat jos programa jer nisam stigao sinoc i pitam se,svi predlazete programe za slusanje muzike a nigdje ne spominjete Windows Mediu Player pa zasto siguran sam da winamp po bilo cemu nije bolji od Windows Medie Player--

evo kod mene se koristi wmp, a za ono sto on ne zeli otvorit tu je gom player. ne vidim neke posebne potrebe za ekstra playerima jer mi tv podrzava usb i vecinu formata videa, muzike i slika, pa na kompu prakticki nema potrebe za nesto ekstra...

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
F1-IVO kaže...

Iza Windowsog defaultnog uninstalera katkad ostane hrpa smeća jer ne počisti sve prazne foldere i registry unose a tu uskaču onda specijalizirano programi poput Reva i slično.

Naravno kod njegovog korištenja isto treba uključit mozak a ne samo lupat next.

A to znači da prosječni user to ne treba imati instalirano jer jako lako dođe do situacije da se windowsi ne daju bootati ili "nema mi ikona na desktopu i iskaču mi neki errori kod paljenja".

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice