Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

poruka: 66
|
čitano: 40.530
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
wifi kaže...
Softwer kaže...

Citam ponovno ove vase postove jer trebam instalirat jos programa jer nisam stigao sinoc i pitam se,svi predlazete programe za slusanje muzike a nigdje ne spominjete Windows Mediu Player pa zasto siguran sam da winamp po bilo cemu nije bolji od Windows Medie Player--

evo kod mene se koristi wmp, a za ono sto on ne zeli otvorit tu je gom player. ne vidim neke posebne potrebe za ekstra playerima jer mi tv podrzava usb i vecinu formata videa, muzike i slika, pa na kompu prakticki nema potrebe za nesto ekstra...

 

 

Kad si več spomenul šepavi GOM Player,{#} bi bi red da ga pošalješ u penziju što prije i zamjeniš sa znatno boljih rješenjem pa nema frke.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-programa-tjedna/daum-potplayer-15/158972.aspx?page=0&jumpto=3067394&sort=asc&view=flat

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
rambox kaže...

Kad si več spomenul šepavi GOM Player,{#} bi bi red da ga pošalješ u penziju što prije i zamjeniš sa znatno boljih rješenjem pa nema frke.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-programa-tjedna/daum-potplayer-15/158972.aspx?page=0&jumpto=3067394&sort=asc&view=flat

ne vidim u cemu je problem s GOM playerom, ionako mi sluzi za stvari koje ne otvori Windows Media Player... gledam i opis potplayera, i ne vidim nista posebno u njemu... a i instalacija je skoro upola manja za gom....

16 godina
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
wifi kaže...
rambox kaže...

Kad si več spomenul šepavi GOM Player,{#} bi bi red da ga pošalješ u penziju što prije i zamjeniš sa znatno boljih rješenjem pa nema frke.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-programa-tjedna/daum-potplayer-15/158972.aspx?page=0&jumpto=3067394&sort=asc&view=flat

ne vidim u cemu je problem s GOM playerom, ionako mi sluzi za stvari koje ne otvori Windows Media Player... gledam i opis potplayera, i ne vidim nista posebno u njemu... a i instalacija je skoro upola manja za gom....

Ko prvo GOM Player ne podržava DXVA,{#} a to je veliki minus ko planina o ostalim minusima nečemo sad nema smisla.Itekakva je razlika u odnosu GOM Player, prema PotPlayer koji je znatno bolji i napredniji program sa opcijama koje ne moš nač nigdje drugdje.{#}

 

Uostalom pa ko kaže da moraš instalirat PotPlayer, kaj nisi vidio da sam dal linkove za Portabilnu verziju znači skineš paket i otvoriš program nema tu nikakve instalacije.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
rambox kaže...

Ko prvo GOM Player ne podržava DXVA,{#} a to je veliki minus ko planina o ostalim minusima nečemo sad nema smisla.Itekakva je razlika u odnosu GOM Player, prema PotPlayer koji je znatno bolji i napredniji program sa opcijama koje ne moš nač nigdje drugdje.{#}

 

Uostalom pa ko kaže da moraš instalirat PotPlayer, kaj nisi vidio da sam dal linkove za Portabilnu verziju znači skineš paket i otvoriš program nema tu nikakve instalacije.{#}

a poviricu, iako mi ni jedan ni drugi nisu od neke velike vaznosti...

16 godina
offline
Re: Koje programe instalirati nakon instalacije Wi
Sum_of_all_fears kaže...
F1-IVO kaže...

Iza Windowsog defaultnog uninstalera katkad ostane hrpa smeća jer ne počisti sve prazne foldere i registry unose a tu uskaču onda specijalizirano programi poput Reva i slično.

Naravno kod njegovog korištenja isto treba uključit mozak a ne samo lupat next.

A to znači da prosječni user to ne treba imati instalirano jer jako lako dođe do situacije da se windowsi ne daju bootati ili "nema mi ikona na desktopu i iskaču mi neki errori kod paljenja".

Očeš reč da se ljudi trebaju klonit Revo Uninstaler,{#} jel tj prosječan korisnik na taj program si mislil vjerojatno kolko vidim.Uglavnom ti si nekaj jako gadno pobrkal izgleda, ili ne znaš kak se koristi Revo druge opcije nema.{#}Pa nije Revo raketni bacač fučkaj ga, tu nema nikakvih problema u praksi zna se kako on radi i na koji način ili se ne zna izgleda?{#}

 

Revo Uninstaler je vrlo lagan za korištenje, a upute su vrlo jednostavne (video na kraju)kad ih vidiš dakle di je problem onda zapravo jel.Dakle ovak to ide sa Revo kad se deinstalira Advanced načinom, Revo prvo pokrene defoltnu ugrađenu deinstalacijsku proceduru u nekom programu.Kad to završi onda Revo skenira komp za ostacima koji su zaostali, iza deinstalacije nekog programa koja je završila i kaže gotovo je ali zapravo nije gotovo ko če smeče počistit sveti petar?{#}

 

E sad kaj se tu može zeznut zapravo,{#}primjer je ništ koristi orgomni NERO znači deinstalacija je završila programa više nema na kompu.To je sve išlo kroz Revo dakle prvo ide ugrađena deinstalacija u programu NERO, on to odradi i deinstalira i kaže gotovo je ok ali kaj sad s tim smečem onda?Po tvojem bi se korisnik trebal bojat da ne zezne Windowse sa Revo, pa če onda tih 300 Registry ključeva i 18 zaostalih datoteka iz straha ostavit na kompu i nema problema može mirno spavat.{#}

 

Uglavnom ako je program deinstaliran, kroz svoju ugrađenu deinstalacijsku proceduru i kaže da je gotovo onda nema problema.Nema uopče smislenih razloga da se neko boji, obrisat smeče koje je zaostalo iza deinstalacije fučkaj ga pa to su zaostaci i smeče a ne djelovi Windowsa.Kome sam god Revo preporučil, nikad nije bilo nikakvih problema nije to atomska fizika sve je vrlo jasno usput i ja Revo koristim odavno i nikad nikakvih problema. Revo Uninstaler Free bi trebao bit glavni alat, na Windowsima kad hočeš deinstalirat bilo koji normalan program osim ako se on ne vidi u Revo onda program deinstaliraš kroz alat u Windowsima kaj drugo i to je to.{#}

 

 

Šta sad očemo se trest od straha da to obrišemo ili ne obrišemo? Šta sad očemo se trest od straha da to obrišemo ili ne obrišemo?
Kak se ono kaže briši i nem afrke smeče je smeče fučkaj ga:) Kak se ono kaže briši i nem afrke smeče je smeče fučkaj ga:)
http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 1:08 (rambox).
13 godina
neaktivan
offline
Koje programe instalirati nakon instalacije Winsa?

Evo nanovo instalirao win7, sve potrebno si uz vasu preporuku ovdje instalirao, pa bih volio napravit backup da imam kad cu nanovo reinstaliravat winse ... 

 

S cime i na sta da stavim backup te kako backupati backupano ? {#}

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice