Kompletno brisanje OS-a

poruka: 4
|
čitano: 4.623
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kompletno brisanje

Krenuo sam da prijateljici reinstaliram windows XP,pretrpan,4god u pogonu,radi kao puz,winamp joj otvara 5min i ima samo SP1..konfiguracija je ok,Intel4 (nema malware-a)..da ne duzim..Donijela je nekakav win XP SP2 na DVD..krenulo sve ok.Medjutim taj win nije bio original sto je bilo vidljivo i na dvd-u.Kako ja nisam nikada instaliravao piratski win,odbio sam,a ona je inzistirala da instaliram..Pri setup-u nakon sto sam u biosu podesio da bota sa dvd-a (tocnije u pocetku formatiranja) je stao i odbio daljnju instalaciju,zahtjeva prvi disc koji je instalirao postojeci win,a tog diska ona nema.Ne da mi ni natrag ni naprijed bez njega.To sve sve zbilo prije mj.dana..kako ja idem opet kroz njen grad u sub.htio bi joj to napraviti,ali kako da joj to na brzinu uradim jer nemam mnogo vremena i jer se nisam bavio instalacijom piratskog OS-a pa je logicno i sto je sve ovako,ali ona je zahtjevala tako jer slusa samo muziku i nista drugo,nema ni net na njemu niti ce imat.

Volio bi joj potpuno izbrisati cijeli HDD jer ima smeca ne moze vagon povuc.

Vasa preporuka i savjet?

 

Hvala.

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kompletno brisanje
niko_vazan kaže...
Volio bi joj potpuno izbrisati cijeli HDD jer ima smeca ne moze vagon povuc.

Vasa preporuka i savjet?

 

Hvala.

ako joj ne treba baš ništa na hardu, onda ga "uništi" ovime

 

nakon toga normalno ubaci cd, i prilikom instalacije napravi nove particije i na jednu instaliraj win

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kompletno brisanje
jurluk kaže...
niko_vazan kaže...
Volio bi joj potpuno izbrisati cijeli HDD jer ima smeca ne moze vagon povuc.

Vasa preporuka i savjet?

 

Hvala.

ako joj ne treba baš ništa na hardu, onda ga "uništi" ovime

 

nakon toga normalno ubaci cd, i prilikom instalacije napravi nove particije i na jednu instaliraj win

Ne treba,kaze da 90% muzike ima na dvd-ma,a za ostalo joj svejedno.

 

E bravo za ovo lave,tako nesto sam i htio :)

 

I hvala na brzom odg.

Ne moze to bez kabla
15 godina
offline
RE: Kompletno brisanje
nema na čemu. zato sam tu ;-)

onda ćeš dalje znat normalno kako šta ide...
Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice