Konstantno me izbacuju Instagram i Twitter

poruka: 8
|
čitano: 4.202
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Konstantno me izbacuju Instagram i Twitter

Zadnjih desetak dana imam problem na oba kompjutora sa logiranjem u Instagram i Twitter. Logira se normalno ali "pamti" taj login samo kratko vrijeme, nekoliko minuta ili do restartanja browsera. Nakon toga sam ponovno odjavljen i moram se prijavljivati. Istu stvar mi rade Firefox i Edge. Također moram stalno prihvaćati cookies. Otkad je došao GDPR moram i na drugim stranicama stalno prihvaćati cookies, ali tamo mi prijave pamti. Zanimljivo da na oba PC-a imam i Instagram Apps koje rade bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Konstantno me izbacuju Instagram i Twitter

Problem je najvjerovatnije u kolačićima. Počisti cache i kolačiće u preglednicima, pa se prijavi ponovno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 11:34 (Marko :D).
16 godina
offline
Konstantno me izbacuju Instagram i Twitter

Imao sam nedavno sličan problem s Twitterom na Chromeu, probao brisati cookieje i cache i nije pomoglo. No, nakon par dana riješio sam to sasvim slučajno, pa bih ti preporučio da kreneš mojim stopama (barem za Twitter se ispostavilo da funkcionira):

 

- restartaj browser tako da te izlogira 

- pronađi negdje na webu (npr. ovdje) embedan nečiji tweet i probaj ga retweetati

- Twitter će tražiti da se ulogiraš i ponuditi opciju "remember me" (koju inače ne nudi kad se logiraš na početnoj stranici)

- označi tu opciju i ulogiraj se

 

Iz nekog razloga meni je nakon toga Twitter ostao normalno ulogiran i više me izbacuje kad ugasim Chrome.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Konstantno me izbacuju Instagram i Twitter

Možeš se probati i zatvoriti sve sesije na stranici.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 14:11 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Konstantno me izbacuju Instagram i Twitter
izith kaže...

Imao sam nedavno sličan problem s Twitterom na Chromeu, probao brisati cookieje i cache i nije pomoglo. No, nakon par dana riješio sam to sasvim slučajno, pa bih ti preporučio da kreneš mojim stopama (barem za Twitter se ispostavilo da funkcionira):

 

- restartaj browser tako da te izlogira 

- pronađi negdje na webu (npr. ovdje) embedan nečiji tweet i probaj ga retweetati

- Twitter će tražiti da se ulogiraš i ponuditi opciju "remember me" (koju inače ne nudi kad se logiraš na početnoj stranici)

- označi tu opciju i ulogiraj se

 

Iz nekog razloga meni je nakon toga Twitter ostao normalno ulogiran i više me izbacuje kad ugasim Chrome.

 Ova fora s Twitterom radi ali Insta nema nešto slično. Stalno traži login i potrvrdu cookija. Inače, nešto se čudno dešava jer sam probao Chrome i Firefox Portable sa istim problemom. Da li je možda moj ISP kriv (MagicNET) ili je stvar u Windows 10? Nemoguće da četiri browsera imaju isti problem.

 

10 godina
offline
Re: Konstantno me izbacuju Instagram i Twitter

....ne koristim logiranje osim ručno kad me volja pa to "zapamti me" meni netreba....( ionako twiter, instagram ni fakebook nisam nikad imao acc).

Inače davno primjetih da ako se izbrišu cookiji  od browsera i history da se kod takvog logiranja mora ponovo upisat ( zapamti me).

....a neki u postavkama browsera baš to postave da se briše po završetku rada.... ili sa CCleanerom npr.

7 godina
offline
Instagram followeri nekontrolirano rastu

Da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje:

 

Sestri se na instagram profilu nekontrolirano povecava broj ljudi koje ona kao "prati" (najvise su to neka turski profili..) Inace ima zakljucan profil, i manje od 100 followera , taj broj se stalno povecava, sada trenutno prikazuje da prati 990 ljudi..

To je pocela primjecivati jos prije tjedan dana.. jel moguce da je to povezano sa ovom hakerskom aferom facebooka, posto joj je instagram account povezan sa facebookom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Instagram followeri nekontrolirano rastu

Zgodni su tî crnomanjasti frajeri, sestra ti ima ukusa.

All work and no play makes Jack a dull boy.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice