Lucid Virtu MVP 2.0

poruka: 7
|
čitano: 2.477
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Lucid Virtu MVP 2.0

Jel tko koristi ovaj program , jel ima kakvih poboljsanja te  kakva su iskustva??

Danas sam nasao nesto vremena, pa sam isao na njihovu stranicu te sam instaliro nekoliko verzija. ( ima 4 verzije ) 

Link http://www.lucidlogix.com/driverdownloads.shtml

 

Ovaj prvi VirtuMVP 2.0 Software mi ne zeli radit, tj baca mi nekakav error EKC3220.DLL  te ne mogu otvorit ni jednu igru, xfire, orgin itd. Cim napravim disable,sve ponovno radi kako spada. Neznam u cem je problem i jel ima tko isto takve probleme??

Zatim drugi software koji sam skinuo je VirtuMVP software (Universal) , on radi ali problem je raj sto mi je HyperFormance i Virtual Vsync OFF i ne mogu ga promjenit, odnosno ne mogu da palit il gasit ( ON/OFF). Stalno je OFF!!

 

Ovaj virtu green nisam koristio, tj. nisam jos isprobao. 

 

Pa ako tko ima kakva iskusta u vezi toga , neka slobodno da svoj savjet, sto i kako!!

 

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lucid Virtu MVP 2.0

ja nemam pojam sta je taj program ali koliko sam shvatio radi se o necemu u vezi sa graficko... ja ti to nebi preporucio.. naj bolje ti je imati driver(catalyst) za graficku u njemu imas sve za graficku i nece ti s***/pokvariti komp niti graficku... nemoj dirati ono sta neznas...

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Lucid Virtu MVP 2.0

Ja probao, ploča ima licencu (hardverska je licenca), upario i3 i nVidia 550 Ti, rade, ali strahovito trzavo.

Odustao, nije mi se dalo zafrkavati s time... :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Lucid Virtu MVP 2.0
Father_Dougal kaže...

Ja probao, ploča ima licencu (hardverska je licenca), upario i3 i nVidia 550 Ti, rade, ali strahovito trzavo.

Odustao, nije mi se dalo zafrkavati s time... :)

Da i meni isto. Probao sam ,radilo mi poslije. Al poboljsnjaja u fpsu nema, jako trza . Mogu cak rec, da fps puno losiji,.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2013 14:27 (Sandro HR Zagorje).
9 godina
neaktivan
offline
Lucid Virtu MVP 2.0

Bok,dali je normalno da kad ukljucim intergiranu graficku da mogu napraviti lucid da mi je ram usage 3.88 od 4gb?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Lucid Virtu MVP 2.0
Tigera22 kaže...

Bok,dali je normalno da kad ukljucim intergiranu graficku da mogu napraviti lucid da mi je ram usage 3.88 od 4gb?

Tako i treba biti pošto i integrirana grafika treba memoriju za pospremit sve te podatke za izračun. Po defaultu je podešeno na najmanju vrijednost a u biosu možeš dalje konfigurirati raspodjelu ram-a za grafiku. Uglavnom, što brži ram, to bolje.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Lucid Virtu MVP 2.0

aha,evo probao sam taj lucid i fps mi se smanjio i to dosta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice