Macbook iphoto slike izgledaju kao da je GPU pokva

poruka: 4
|
čitano: 834
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Macbook iphoto slike izgledaju kao da je GPU pokva

znaci kolegica sa posla mi je donijela macbook da pokusam rijesiti problem. znaci ima hrpu slika i kad se otvori iphoto neke slike jednostavno neucita pravilno nego izgledaju kao da je grafa krepala znaci kockice ili raznobojne crte itd. medutim ako kliknem uredi sliku onda se pojavi normalna slika kako treba.Slike su nasumicne gdje se to pojavljuje znaci razliciti formati i neke su live neke nisu itd. pokusao sam iphoto library repair i nije pomoglo isto tako slike kopirati na externi disk pa ponovno vratiti i isti problem. kod gledanja filmova ili bilo cega nema nikakvih problema sve radi normalno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Macbook iphoto slike izgledaju kao da je GPU pokva

Thumbnailovi su pokvareni. Razloga može biti više, a ja tipujem na grešku u datotečnom sustavu ili kvar diska - bad sektori.

Ovako, zar ne?

 

 Znači, provjerio bih disk, sa kojim alatom, ne znam - ne radim sa Macom.

 

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Macbook iphoto slike izgledaju kao da je GPU p

to sam i ja mislio. pokusat cu napravit neki disk check. neradim ni ja bas ali eto molila me a garancije nema vise pa reko probat cu al ovako cudan problem nisam nikad vidio. slika izgleda tocno tako kao kod nje. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: Macbook iphoto slike izgledaju kao da je GPU p
Drivedx je dobar program, koristim ga.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice