Mozilla Firefox problem

poruka: 24
|
čitano: 4.523
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox problem

Već duže vrijeme imam problem sa ovim browserom. Neznam do čega je to, skinem kad bude neki upad mislim sad će radit normalno kad ono ništa. Pola stranica mi otvara "naopačke"...

Evo SS kako mi izgleda kad odem na youtube, u čemu je problem, šta da radim?!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Rai kaže...

Već duže vrijeme imam problem sa ovim browserom. Neznam do čega je to, skinem kad bude neki upad mislim sad će radit normalno kad ono ništa. Pola stranica mi otvara "naopačke"...

Evo SS kako mi izgleda kad odem na youtube, u čemu je problem, šta da radim?!

 Tako je obično kad je internet veza prespora

neda mi se
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem
nicky.sl kaže...
Rai kaže...

Već duže vrijeme imam problem sa ovim browserom. Neznam do čega je to, skinem kad bude neki upad mislim sad će radit normalno kad ono ništa. Pola stranica mi otvara "naopačke"...

Evo SS kako mi izgleda kad odem na youtube, u čemu je problem, šta da radim?!

 Tako je obično kad je internet veza prespora

 Imam optiku i brzinu preko 100. Chrome mi leti bez problema, Opera također. Al me baš zanima u čemu je problem kod Mozille

15 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox problem

Počisti cache i temp fajlove (ovako, NE CCleanerom!). Ako ni tada neće, napravi backup favorita i obriši profil i napravi novi.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Mozilla Firefox problem

Prvo i osnovno, onemogući sve dodatke pa vidi prikazuje li se stranica ispravno. Ako da, omogućuj jedan po jedan dodatak dok ne otkriješ koji radi probleme. Ako pak nijedan dodatak ne radi probleme, promijeni DNS na 8.8.8.8 i 8.8.4.4 (Google Public DNS), te počisti cache.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Sum_of_all_fears kaže...

Počisti cache i temp fajlove (ovako, NE CCleanerom!). Ako ni tada neće, napravi backup favorita i obriši profil i napravi novi.

 Probao, neće ovo prvo. Kako da napravim backup favorita i obrišem profil?

13 godina
offline
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem

 I dalje ništa... nemogu vjerovat da se to događa.

7 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Rai kaže...

 I dalje ništa... nemogu vjerovat da se to događa.

Što filozofiraš ?

Ako imaš omiljene stranice u drugim preglednicima kao što kažeš lijepo pobriši komplet Firefox, poslije idi na ikonu Computer>Organize>Folder and search options>View>stavi točkicu na Show hidden files, folders, and drivers>OK>klikni na sistem C>Users>"ime koji si stavio kod dizanja windowsa" Matko, Pero, Zgubidan, ovično je pod žutim lokotom>App data>Local i pobriši Mozilla.

Poslije ga instaliraj potpuno novog i mora raditi (osim ako nisi na Win 10 )

 

Ako ne možeš napraviti backup omiljenih stranica, zapiši ih na papir pa ih ponovno pokreni/spremi nakon ovoga gore što napisahili što je normalnije uvezi ih u te Chrome ili operu za koje tvrdiš da rade pa ih poslije povuci u firefox.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 14:39 (Tony Marconi).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Tony Marconi kaže...
Rai kaže...

 I dalje ništa... nemogu vjerovat da se to događa.

Što filozofiraš ?

Ako imaš omiljene stranice u drugim preglednicima kao što kažeš lijepo pobriši komplet Firefox, poslije idi na ikonu Computer>Organize>Folder and search options>View>stavi točkicu na Show hidden files, folders, and drivers>OK>klikni na sistem C>Users>"ime koji si stavio kod dizanja windowsa" Matko, Pero, Zgubidan, ovično je pod žutim lokotom>App data>Local i pobriši Mozilla.

Poslije ga instaliraj potpuno novog i mora raditi (osim ako nisi na Win 10)

 

Ako ne možeš napraviti backup omiljenih stranica, zapiši ih na papir pa ih ponovno pokreni/spremi nakon ovoga gore što napisahili što je normalnije uvezi ih u te Chrome ili operu za koje tvrdiš da rade pa ih poslije povuci u firefox.

 Imam windows 10

7 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Rai kaže...

Što filozofiraš ?

Ako imaš omiljene stranice u drugim preglednicima kao što kažeš lijepo pobriši komplet Firefox, poslije idi na ikonu Computer>Organize>Folder and search options>View>stavi točkicu na Show hidden files, folders, and drivers>OK>klikni na sistem C>Users>"ime koji si stavio kod dizanja windowsa" Matko, Pero, Zgubidan, ovično je pod žutim lokotom>App data>Local i pobriši Mozilla.

Poslije ga instaliraj potpuno novog i mora raditi (osim ako nisi na Win 10)

 

Ako ne možeš napraviti backup omiljenih stranica, zapiši ih na papir pa ih ponovno pokreni/spremi nakon ovoga gore što napisahili što je normalnije uvezi ih u te Chrome ili operu za koje tvrdiš da rade pa ih poslije povuci u firefox.

 Imam windows 10

Pokušaj pronaći navedene stavke u tom windowsu 10.

Imao sam ga desetak dana pa sam ga pobrisao dok ga ne poprave

 

Firefox mi je omiljeni Bowser, imam ga od prvih dana kad sam u časopisu Bug pročitao o njemu, pokušao sam se prebacivati na druge, no ne mogu.

Još uvijek mi je najkvalitetniji i nikad mi se nije ništa slično dogodilo ni na Xp-u, ni visti, ni sedmici ni osmici.

8 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox problem

evo malo prije sam izbrisao i deinstalirao mozillu. I kad sam opet skinuo i instalirao sve mi je isto. 

p.s. taj browser mi je na hrvatskom, neznam kak da vratim na engleski

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox problem

Desni klik na bilo koju stranicu koja se tako nepotpuno loada, inspect element - Network tab i refreshaj stranicu (F5). Napravi screenshot cijelog tog network (da se sve vidi), možeš sa predzadnjim gumbom prebaciti u posebni prozor pa da se sve vidi.

 

I ne obaziri se na ove specijalice "da nemaš win10 ne bi imao tih problema". Ovaj problem je poznat na firefoxu još od WinXP, samo je on malo previše ograničen da to zna.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Sum_of_all_fears kaže...

Desni klik na bilo koju stranicu koja se tako nepotpuno loada, inspect element - Network tab i refreshaj stranicu (F5). Napravi screenshot cijelog tog network (da se sve vidi), možeš sa predzadnjim gumbom prebaciti u posebni prozor pa da se sve vidi.

 

I ne obaziri se na ove specijalice "da nemaš win10 ne bi imao tih problema". Ovaj problem je poznat na firefoxu još od WinXP, samo je on malo previše ograničen da to zna.

 Kad da prebacim na engleski... sve mi je na hr

 

p.s. je ovo to?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Rai kaže...

 Kad da prebacim na engleski... sve mi je na hr

 

p.s. je ovo to?

 Zbog regije ti daje HR verziju, odi na dno str. imaš (drugi jezici) other language

 

Napravi screenshot od kartice Mreža kad odeš na inspect element+refresh F5, krivi tab si napravio screenshot

 

Može još vidjet kako se ponaša kad ga pokreneš iz Safe Moda - Help - Restart with no Addons

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 16:39 (Flying Dutchman).
8 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox problem

odem pod druge jezike, odabrem englelski al mi opet prebaci na hrvatski!?!

 

također i ovo mi vrlo često izbacuje

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox problem

Mislim koristim ja Chrome, nije mi tolka "hiča", al već pol godine nemogu skužit u čemu je fora sa tom mozillom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox problem

Imaš li namješteno točno vrijeme i datum na računalu? Ako ne, namjesti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 17:23 (Marko :D).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem

Pozdrav. Imao sam iste probleme kao i ti, uz to što nisam mogao gledati Youtube.

Mislim, pišem ovo a nemam prijedlog kako to popraviti.

Probao sam sve što su mi predlagali i tek sada poslije 6 mjeseci Mozilla se popravila sama od sebe.

 Evo link mojeg posta: http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/mozilla-youtube/241617.aspx

8 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Mac_os kaže...

Pozdrav. Imao sam iste probleme kao i ti, uz to što nisam mogao gledati Youtube.

Mislim, pišem ovo a nemam prijedlog kako to popraviti.

Probao sam sve što su mi predlagali i tek sada poslije 6 mjeseci Mozilla se popravila sama od sebe.

 Evo link mojeg posta: http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/mozilla-youtube/241617.aspx

 ista stvar i kod mene, nakon pola godine popravila se sama od sebe

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Bok. Stalno mi se FF
ruši, nekada i zaredom. Odem npr skuhati kavu, vratim se,on srušen. Cak i kada nema puno tabova. Probala sam svašta. Pokrenuti u safe modu, reset, reinstall,ali obrisala sve.podatke od prethodne instalacije. Probala sam i Waterfox. Isto se ruši. Nije vrag da da je toliko zahtjevan da mi laptop ne može podnijeti ga??? Dvije jezgre, 2 GB RAMa. Znam da je to stariji laptop... Jel se ruši zbog hardwarea ili je to do FF?
Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mozilla Firefox problem
AxLiNa kaže...
..Jel se ruši zbog hardwarea ili je to do FF?

-da je do HWa tad bi se rušilo stalno-u svemu.. dakle, do FFa je. (koji uz bloat traži i rasipa resurse).

-može biti do HWa, do nekog trećeg softwarea, malwarea, dodatka.. do bilo čega tj do svega što čini jedan sys (HW+SW i upravljanje raspoloživim resursima).

-može biti i do najbanalnijeg (pre)opterećenja, pregrijavanja.. ili pada napona pa i do broja priključaka na USBu. Sve se broji, sve je potrebno za stabilan rad, razlika je samo što neko jače računalo ima više resursa, više rezerve (zalihe) pa možda izgura. Ali to sve je na dušu FFa, koji tako forsira korištenje resursa. Za usporedbu, pokušaj instalriati neki prastari FF npr ver. 2.0.. radit će.

-ako HW pomalo crkava (sve od temperature, vga, disk.. kontakti), tad bi se sve trebalo jednako dešavati i s drugim appsima-soft (i igre), samo je pitanje pokrećeš li išta drugo zahtijevnije, jer browsanje-internet je danas zapravo kao i gaming.. isti resursi su potrebni.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox problem
Probati ću sa nekom starijom verzijom. Nijedan drugi program se ne ruši, ali zadnje vrijeme mi se ponekad dogodi onaj blue screen, tj. laptop se samo ugasi i pojavi se taj blue screen. Ne precesto, jednom tjedno u prosjeku, ali dogodi se.
Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
14 godina
offline
Mozilla Firefox problem

Daj dump fajlove, pa ćemo vidjeti u čemu je problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice