MRSCV100.dll

poruka: 10
|
čitano: 1.395
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
MRSCV100.dll

Naime,nakon pokretanja igre mi pise da MRSCV100.dll is missing. Skinio sam taj dio s neta i premjestio u system32 i ponovo provao pokrenit igru i ponovo isto. Instalirao vision c++,frameworki direktx al ne pomaže ništa. Jel mi moze neko pomoc jer mi ovo zanjih dana stvarno diže živce nenormalno a miriša mi na neku glupost. Unaprijed hvala ;)!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MRSCV100.dll
taurus1986 kaže...

..MRSCV100.dll..

- ? al svejdno našao si na internetu i kopirao? Ima jedan ''siromašni'' virus, radi na isti način...

-enivej, trebaš vjerojatno MSov redist, ovisno o verziji OSa.. 32-64, često ide uz neke aplikacije (i igre su apps). Instaliraš i to je to, ako neće google fixit i onda možda hoće... osim kad postoji razlog zašto neće. (virus, antivirus, loader i sl.).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
MRSCV100.dll

Daj mi link sta treba instalirat molim te. Poludit cu. 20 dana mi cupa zivce!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MRSCV100.dll

Takav fajl ne postoji. Dobro pročitaj što ti piše, možeš i sliku poslati. Imao sam i ja takav problem nedavno sa Far Cry 4, sve instalirano što je potrebno i uvijek mi izbacivalo grešku a ja cijelo vrijeme krivi fajl ubacivao jer sam krivo pročitao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
MRSCV100.dll

Priznajem falio sam ime dll-a al sam probao i ovog dodta sad i ne pomaže!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
MRSCV100.dll

MSVCR100.dll je tocan file. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MRSCV100.dll

-MSov VCredist x86 (32bit) i x64 možeš skinuti s njihovih str.. (ako ne traže provjeru), imaš ga i na drugim instalacijama.. pogledaj neku igru-program/DVD.

.. ili probaj sa 7forum i sl..

-ako ne prolazi registracija kontrole (samo kopiranje ne znači ništa), moraš ručno.. a to je povezano s ostatkom odgovora iz prošlog posta.

--.. + SP1 itd, većinu stvari bi mogao obaviti i auto update.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
MRSCV100.dll

Ja sam odavde skidao ali pazi jesi li dobrog izabrao. Imaš za 64 i 32 bitne Windowse. Ne znam kakav Windows imaš ali kod mene je Windows 8.1 x64 i nije mi radilo kad sam taj fajl stavio u Windows/system32 folder već u Windows/SysWOW64.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
MRSCV100.dll

 vrinho hvala. Uspija san ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MRSCV100.dll

Ajd, drago mi je. Sad se naigraj

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice