MSN Problem

poruka: 47
|
čitano: 15.101
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
MSN Problem

Bok Svima!...Imam problem s msn-om...naime .kad dodam kontakta...dole mi je na listi  ali mi je stalno offline...i on moze razgovarat samnom normalno i pise mi stalno da je offline ali ja njemu nisam,i kad ja njega nadem dole na msn-u i kliknem na njega kao sto i klinknem kad se ocu dop. s nekim on mi ne otvori prozor za dop. nego me posalje na internet stranicu Windows Live,i iznad razgovora s njim mi pise ''Dodaj na popis kontakata'' i ispred toga nesto pise ali se ne vidi jer su bijela slova na zutom -.-'........osoba me nije blockala jer nekad sam joj online,a nekad ne....i sve mi normalno radi na mobitelu i pokazuje mi te kontakte i kad se loggam na drugom kompu....reinstalliravo sam vec 3 puta i nista................ovo mi pise na kraju kad dodam kontakt: 'Gotovi ste! Usluga Windows Live trenutno nije dostupna,no korisnik -------------@hotmail.com mozete dodati na popis kontakata cim usluga ponovno bude dostupna.Nisu potrebne nikakve dodatne akcije....hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MSN Problem

Pomozite sto prije molim vas!!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem
Ezio88 kaže...

Pomozite sto prije molim vas!!!!

Prvo može se promjeniti status u offline a da i dalje se možeš sa nekim dopisivati,a ovo drugu dovoljno ti je da malo sačekaš i da izađeš sa msnNamigiva

RIDER
15 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem

znali neko kako mogu da presnimim sliku sa profila sa MSN na komp......znaci slucajno sam izgubio sluku tu sto mi je na MSN sa kompa....pa mi treba sad.....imam sliku kad otvorim MSN na profilu ali meni treba ta slika jer hocu da je stavim na FB -ook......

14 godina
neaktivan
offline
MSN Problem

pozz,gore gdje ti je progifil te slike otiđeš ovako

 

1.pronađeš sve slike koje imas u msn

2.Kopiras sliku

3.Zalijepis je gdje zelis..

 

 

 

                           i to je to...pozzz

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MSN Problem

dajte molim vas pomozite mi.....ovaj pidgin je bezveze...ocu msn..natrag...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem
Ezio88 kaže...

dajte molim vas pomozite mi.....ovaj pidgin je bezveze...ocu msn..natrag...

Pa obrisi taj sto sad imas i instaliraj zadnju inacicu valjda ce ti tada biti normalno Namigiva

RIDER
14 godina
neaktivan
offline
MSN Problem

imam vec duze vrijeme problem s msn-om. imala sam onu stariju verziju mislim 8.0, 8.5 dok mi nije trazio da instaliram novi. Od kad sam instalirala imam samo problema, cim mi se prijavi iskoci mi prozorcic na kojem pise "Windows live communications platform has encountered a problem and needs to close." i onda jos ispod da kazem mikrosoftu za problem i  send i dont send sta god da stisnem to mi ugasi odmah msn i svaki put jedno te isto, osim toga ne mogu dodat nikoga novog jer ti ljudi ne prime moj zahtjev a kad mene netko doda ja ne primim njihov zahtjev. Na drugim kompjuterima i preko meeba mogu primit zahtjeve i imat te ljude na msn no cim dodem kuci na ovaj msn an kompu vise mi nema tih ljudi. Obrisala sma ga vec milijun puta i ponovno instalirala ali uvijek isto. Od nedavno se cak vise ne mogu prijavit ni s drugim adresama nego samo s tom jednom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem
naylon kaže...

imam vec duze vrijeme problem s msn-om. imala sam onu stariju verziju mislim 8.0, 8.5 dok mi nije trazio da instaliram novi. Od kad sam instalirala imam samo problema, cim mi se prijavi iskoci mi prozorcic na kojem pise "Windows live communications platform has encountered a problem and needs to close." i onda jos ispod da kazem mikrosoftu za problem i  send i dont send sta god da stisnem to mi ugasi odmah msn i svaki put jedno te isto, osim toga ne mogu dodat nikoga novog jer ti ljudi ne prime moj zahtjev a kad mene netko doda ja ne primim njihov zahtjev. Na drugim kompjuterima i preko meeba mogu primit zahtjeve i imat te ljude na msn no cim dodem kuci na ovaj msn an kompu vise mi nema tih ljudi. Obrisala sma ga vec milijun puta i ponovno instalirala ali uvijek isto. Od nedavno se cak vise ne mogu prijavit ni s drugim adresama nego samo s tom jednom.

probaj stavit sve frameworke 1.1,2.0,3.0,3.5

14 godina
neaktivan
offline
MSN Problem

sve sam ih instalirala, tj sve sam vec imala instalirano osim zadnjeg ali i dalje mi se to pojavljuje. da opet obrisem msn i instaliram novi? ne vjerujem da ce to ista pomoci, to bi bio vec 489495 put :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem
naylon kaže...

sve sam ih instalirala, tj sve sam vec imala instalirano osim zadnjeg ali i dalje mi se to pojavljuje. da opet obrisem msn i instaliram novi? ne vjerujem da ce to ista pomoci, to bi bio vec 489495 put :(

ne znam onda....znam kad je meni tako bilo ja sam skino sve frameworke potrebne i radio je onda

14 godina
offline
RE: MSN Problem
naylon kaže...

imam vec duze vrijeme problem s msn-om. imala sam onu stariju verziju mislim 8.0, 8.5 dok mi nije trazio da instaliram novi. Od kad sam instalirala imam samo problema, cim mi se prijavi iskoci mi prozorcic na kojem pise "Windows live communications platform has encountered a problem and needs to close." i onda jos ispod da kazem mikrosoftu za problem i  send i dont send sta god da stisnem to mi ugasi odmah msn i svaki put jedno te isto, osim toga ne mogu dodat nikoga novog jer ti ljudi ne prime moj zahtjev a kad mene netko doda ja ne primim njihov zahtjev. Na drugim kompjuterima i preko meeba mogu primit zahtjeve i imat te ljude na msn no cim dodem kuci na ovaj msn an kompu vise mi nema tih ljudi. Obrisala sma ga vec milijun puta i ponovno instalirala ali uvijek isto. Od nedavno se cak vise ne mogu prijavit ni s drugim adresama nego samo s tom jednom.

odi na start pa na run i upisi ovo

msiexec /x {0AAA9C97-74D4-47CE-B089-0B147EF3553C}
i klikni oke...to ce ti u potpunosti obrisat msn s kompa...nakon toga pokreni ccleaner i preskeniraj za smecem da nemas na kompu i usput skeniraj registry i popravi sve koje ti nade...i nakon toga probaj ponovo instalirat msn

15 godina
online
MSN Problem

Da ne otvaram novu temu pitat ću ovdje. Prije par mjeseci me više nije htio ulogirati i stalno mi je dolazila ova greška (slika dolje). Danas sam ga napokon nakon toliko mjeseci krenem obrisati sa Zap Messengerom i očistiti registry-je sa CCleanerom. Sad me želi prijaviti ali dalje dolazi ta greška (slika dolje) ali mogu se normalno dopisivati ali sad nemogu dodavati kontakte. Zna ko kaj da napravim? Operativni sustav je XP.

 

EDIT: dodana slika za detaljnije informacije o greški

Ova greška mi dolazi i mogu se normalno dopisivati dok ne kliknem Close ali ne mogu dodavat kontakte Ova greška mi dolazi i mogu se normalno dopisivati dok ne kliknem Close ali ne mogu dodavat kontakte
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2010 13:55 (Mojo51).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: MSN Problem
Mojo51 kaže...

Da ne otvaram novu temu pitat ću ovdje. Prije par mjeseci me više nije htio ulogirati i stalno mi je dolazila ova greška (slika dolje). Danas sam ga napokon nakon toliko mjeseci krenem obrisati sa Zap Messengerom i očistiti registry-je sa CCleanerom. Sad me želi prijaviti ali dalje dolazi ta greška (slika dolje) ali mogu se normalno dopisivati ali sad nemogu dodavati kontakte. Zna ko kaj da napravim? Operativni sustav je XP.

klikni na click here i reci koji ti error code izbaci

15 godina
online
MSN Problem

Evo, uspjeh riješiti ove greške koje mi se pojavljuju ali i dalje ne mogu dodati kontakte... zna itko kak to riješiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MSN Problem

Pozzz evo imam ptanje....komp mi je bio na ciscenju sve je izbrisano i opet nazad instalirano al odkako sam ga dobio nikako nemogu instalirat msn....pokusao sam vec 100 puta al ne uspijeva kad god pokusam javlja mi gersku:0x80280004.....dal netko zna u cemu je problem i kako ga popraviti???? hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
MSN Problem

Problemi sa kontaktima i greškama rješeni!

Napisat ću kako ih riješiti.

 

1.) Problem sa kontaktima:

Isključite MSN do kraja, znači desni klik na njega i exit. Zatim skinite ovo. Kad se to skine upišite u registry-je i to je to. Problem sa kontaktima bi trebao biti riješen.

 

2.) Problem sa izbacivanjem grešaka:

MSN isto tako isključite i odite u folder gdje se nalazi Windows Live Messenger (My Computer, C disk, Program Files....) u tom folderu imate drugi folder Contacts a u njemu kliknite desnim klikom na wlcomm pa Properties i Compatibility Mod stavite ne Windows 98/Windows Me...

 

Meni su sve greške nestale i kontakte mogu normalno dodavat...

To je za Windows XP... nije isprobano na drugim OS-ima.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSN Problem

Ako imate nerješivih problema s MSN-om skinite si aMSN.

Skoro isti vrag ko msn, a uz to je i multiplatformski...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
MSN Problem

daj ima tko mi za pomoć tu evo ubacujem sliku 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem
xxxxx kaže...

Ako imate nerješivih problema s MSN-om skinite si aMSN.

Skoro isti vrag ko msn, a uz to je i multiplatformski...

Točno to, dajte više obrišite to smeće od Live Messengera, jedan od najgorih komada softvera koji sam vidio u životu. Imate tolko krdo 100x boljih IM-ova, samo progooglajte malo.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
13 godina
offline
MSN Problem

svjestan sam da je bilo sličnih problema kao moj i pokušao sam sve da rješim problem msna, no i dalje se ne mogu spojiti na svoj account.

pa da počnem iz početka...

 

koristim novu verziju msna 9.0. Unazad nekoliko dana ne mogu se spojiti na svoj account, pokazuje mi ovu poruku

[url]http://i55.tinypic.com/28jae6p.gif[/url]

 

saznao sam da je mogući problem nova verzija 9.0 koja sadrži neke bugove.

deinstalirao sam svoju verziju, instalirao 8.5, pokušao se spojiti na account, traži me da se updejta na najnoviju verziju, iliti 9.0. Updejtalo se i opet se ne mogu spojiti.

 

onda sam čitao ostale prijedloge, pa sam deinstalirao opet 9.0, te instalirao verziju 7.5. Opet se nemogu spojiti- problem je isti.

 

sad pak nemam više ideja što da uradim. 

Može pomoć??

 

p.s moj brat isto koristi msn, verziju 9.0 i normalno se može logirati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem

Kontaktiraj korisničku podršku na službenoj stranici. Općenito preporučujem da malo pogledate na webu zamjene za WLM jer svakim update-om nastaje sve više problema.

13 godina
offline
RE: MSN Problem

oke, sad još jedan problem.

 

kontaktirao sam danas ujutro tu podršku, poslao obavijest da se nemogu spojit na acc sa svog msn maila i sada kada želim vidjeti je li mi netko odgovorio, ne mogu se uopće spojiti na svoj windows live account.

 

http://i56.tinypic.com/2qi1d6r.gif

 

a ne usudim se dati broj mobitela, garant će mi masno naplačivat poruke.

16 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem
Paulinjo kaže...

oke, sad još jedan problem.

 

kontaktirao sam danas ujutro tu podršku, poslao obavijest da se nemogu spojit na acc sa svog msn maila i sada kada želim vidjeti je li mi netko odgovorio, ne mogu se uopće spojiti na svoj windows live account.

 

http://i56.tinypic.com/2qi1d6r.gif

 

a ne usudim se dati broj mobitela, garant će mi masno naplačivat poruke.

Ček, ti uopće ne možeš otvoriti niti svoj account da mail provjeriš?

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
13 godina
offline
RE: MSN Problem

ma naknadno sam nešto isprčkao pa sam se ipak uspio spojiti.

ali msn i dalje šteka. a odgovor od ljudi iz wml podrške ko zna hoću li dobiti uopćeNeodlučan

 

EDIT

ovako mi izgleda kad uđem u mail

http://i52.tinypic.com/etfz4k.jpg

 

odem se prijavit na messenger, uspijem se, vidim online kontakte no ne mogu im ništa pisati...

http://i52.tinypic.com/eoje9.gif 

 

 

odem na verify account i uspijem ga potvrditi(i dalje se nemogu spojiti na MSN), te dalje mi ne nude nikakve nove opcije koje bi mogle rješiti moj problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 21:53 (Paulinjo).
16 godina
neaktivan
offline
MSN Problem

Probaj se spojiti na MSN s Pidginom, pa reci jel možeš s njim i dali ima problema kod spajanja s Pidginom?

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: MSN Problem
16 godina
neaktivan
offline
RE: MSN Problem
Paulinjo kaže...

Onda je očito problem u MSN accountu ili njihovim serverima. Kaže jedna moja frendica da joj MSN šteka, pa može biti do toga da nešto s njihovim serverima nije u redu. Mogu ti još jedino savjetovati da probaš preko www.ebuddy.com vidjeti dal se možeš spojiti i normalno četati ili ne.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
13 godina
offline
RE: MSN Problem

nejde preko ebuddyja.

 

a, sad se definitivno ne mogu spojiti na svoj mail account, pokazuje mi istu poruku kao što sam naveo u mom drugom postu ovdje.

način na koji sam se prija "mogao logirati" jest da inaće u toolbaru imam shortcut za windows live mail pa sam se tako uspio direkt spojiti na svoj account.

 

p.s. ona poruka koju sam poslao windows live podršci možda nije niti dobro napisana Neodlučan

jer prema zadnjem postu na ovoj stranici http://www.neowin.net/forum/topic/138044-hotmail-account-blocked/, potrebno je puno veće izvješće podnjeti njima.

 

 

niš, budem čekao još par dana, ako se i dalje ne bum mogao spojiti, idem si raditi novi account. Viče

16 godina
offline
RE: MSN Problem
Paulinjo kaže...

Cim piše da je Disabled odma je jasno da to nije greska vec je blokiran racun. Zakaj je blokiran tesko je rec moze bit puno razloga, vjerojatno je prek tog racuna slan Spam ili slicno na druge korisnike. To moze radit neka gamad na windowsima, ili je neko neovlasteno i na krivi nacin koristil taj racun zloupotreba pa je prijavljeno i onda su blokirali to je klasika obicno.Cool

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice