My computer -nigdje ga nema

poruka: 77
|
čitano: 9.802
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
My computer -nigdje ga nema

Imam jedan problem:

Nikako ne mogu pokrenuti "my computer"

Nema ga niti u izborniku start.

Jednostavno ga nema

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
My computer -nigdje ga nema

Dvije riječi: Re-install Windowsa

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Mitch kaže...

Dvije riječi: Re-install Windowsa

 Pa jesi li ti normalan?????

15 godina
protjeran
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Mitch kaže...

Dvije riječi: Re-install Windowsa

 ne mozes covjeku napisati odg u 2 rijeci na nesto takvo i jos to reinstalaciju windowsa, ma neka proba skenirati sa nekim antivirusom ili sl. jer da nije nesto doslo iz vana ( interneta ) ne vjerujem da samo tako moze nestati my cumputer!!
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
neaktivan
offline
My computer -nigdje ga nema

Šta će ti uopče my computer - meni bi bilo lakše bez njega

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
My computer -nigdje ga nema

Odi na desktop, desni klik, propertis, onda će ti se otvoriti prozorčić display propertis. Na tom prozorčiću odaberi desktop, potom ispod imaš opciju customize desktop, klikni na to i pogledaj koje su ti ikone ponuđene, te ako je među njima (trebala bi) od my computera označi je i stisni ok. To bi trebalo raditi, no ako ne skini TuneUp Utilites 2009 koji riješava mnoge probleme što se tiče pirkaza.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
My computer -nigdje ga nema

Ja moram ovdje biti nevjerni Toma jer u zadnjih 2 tjedna je došlo tolko ludjaka na forum i otvaraju teme bez ikakve veze a upravo ova osoba je otvorila temu sa naslovom Novi oblik života i piše o žutim pingvinima! O_o Dok ne vidim sliku da nema My computer ne vjerujem da je to istina! Žao mi je!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Joe Cavallo kaže...

Ja moram ovdje biti nevjerni Toma jer u zadnjih 2 tjedna je došlo tolko ludjaka na forum i otvaraju teme bez ikakve veze a upravo ova osoba je otvorila temu sa naslovom Novi oblik života i piše o žutim pingvinima! O_o Dok ne vidim sliku da nema My computer ne vjerujem da je to istina! Žao mi je!

 i ja sam isao pogledati tu novu temu koja je zakljucana evo citiram

"Neznam jeste li i vi culi ali otkrivena je nova vrsta:

postoje zli žuti pingvini na warp pogon koji žive na plutonu."

to se covjek stvarno mora nasmijati dok cita ovakve gluposti i samo da isprovicira admine, ma legedarno

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
16 godina
offline
My computer -nigdje ga nema

Slažem se stvarno je došlo previše ljudi u zadnje vrijeme kojima nije cilj poboljšanje foruma, već otvaranje glupih tema i nabijanje što većeg broja postova. Treba sve takve protjerati zauvijek!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: My computer -nigdje ga nema

ja mislim da to radi jedan te isti, napravio je nekoliko novih accounta i sad tu svako malo otvara teme sa drugim nickom!

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
neaktivan
offline
My computer -nigdje ga nema

kuži poruke od PUFFY-a komentira samo svoje forume

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
gamer2400 kaže...

kuži poruke od PUFFY-a komentira samo svoje forume

?

15 godina
neaktivan
offline
My computer -nigdje ga nema

imaš druge teme za kometirajnje zašto ti baš samo svoju temu komentiraš to te ja pitam

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
My computer -nigdje ga nema

Evo i slikice

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Puffy kaže...
gamer2400 kaže...

kuži poruke od PUFFY-a komentira samo svoje forume

?

 Start>Run>upiši SFC /scannow. Pritisni enter. Tražit će te da ubaciš CD od OS-a. Ako stane ti samo klikaj Retry. Ispravak svega što fali, lagani tweak i sasvim bezopasan (odnosi se na windoze XP Pro).
BTW mnogi su otišli u offtopic.
15 godina
neaktivan
offline
My computer -nigdje ga nema

Ma taj puffy pa onaj sa volanom za igrat nogomet i volan od auta na pc i još puno takvih ( nažalot moram reći ) ljudi spremnih za ludnicu! To je žalosno da nemaju pametnijeg posla nego ( oprostite na izrazu ) drkat admine,modove, i ljude. Mislim ono, da oni to naprave pa se svi pošteno nasmijemo i to je to, ajde ok. Ili da takva pitanja stavlja u temu Humor, ali oni to naprave pa se ljudi počnu svadjat još. U ovoj temi za volan za nogomet su se nadmetali dvojica da koji je volan bolji g25 il ineki od smartboxa. To je žalosno. Da radi nekog idiota kojem je napameti samo radit sranja još posvadja medjusobno ljude koji nikad ne rade problema pa još zbog svadje ili vrijedjanja pokupe karton! Trebalo bi napravit nekako strože registriranje. Nekoliko provjera i da admini ili modovi moraju pregledat prijavu i tek onda dopustit ulazak. Nažalost više se IP adresa ne može upotrebljavat zbog DSL-a. Ali ako bi se nekako uspjelo kontrolirat tko je koja osoba tj. da li je netko napravio 2,3 ili više profila mislim da bi bilo automatski manje posla za admine/modove, nama bi bilo ugodnije na forumu bez takvih sranja gdje nekome želiš pomoć a on te zahebava. Znam da je post podugačak i offtopic je ali ovo sam morao reći! Ako pokupim karton neću požalit što sam pisao ovo!

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2009 22:18 (Joe Cavallo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Puffy kaže...

Evo i slikice

 dobro može ti se i donekle vjerovat al ovo je slika što svaki photoshop može napravit,ma šta photoshop,možeš i sa paintom...
2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
15 godina
neaktivan
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
zvons kaže...
Puffy kaže...

Evo i slikice

 dobro može ti se i donekle vjerovat al ovo je slika što svaki photoshop može napravit,ma šta photoshop,možeš i sa paintom...
 Baš sam to htio reći!
15 godina
neaktivan
offline
My computer -nigdje ga nema

mi mu nabijamo poruke na teme baš to on želi

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
My computer -nigdje ga nema

A jel ima uopće veze tko kolko ima poruka u temi?? Jel ima veze dal ima 5 ili 50 ili 500 poruka? Možda nagrada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Puffy kaže...

Evo i slikice

 Krele, mogao si barem Paint zatvoriti.
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
protjeran
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
macak kaže...
Puffy kaže...

Evo i slikice

 Krele, mogao si barem Paint zatvoriti.
 A jesi i ti...
Pa gdje bih screenshot kopirao?
15 godina
neaktivan
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
macak kaže...
Puffy kaže...

Evo i slikice

 Krele, mogao si barem Paint zatvoriti.
 Ma joooj koji lik! Tek sam sad skužio kad si rekao! Dobro oko mačak! LOOl koji smjeh!
15 godina
neaktivan
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Joe Cavallo kaže...

A jel ima uopće veze tko kolko ima poruka u temi?? Jel ima veze dal ima 5 ili 50 ili 500 poruka? Možda nagrada?

 Nisi me razumio ja govorim da je takav je taj tip koji je napravio ovu temu koji želi samo poruke nije bitno kakvu temu napravio samo da se komentira zato on ne komentira druge teme jer želi da njegove teme imaju najviše poruka
15 godina
protjeran
offline
My computer -nigdje ga nema

Pa zar vi neznate screen shoot napraviti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
My computer -nigdje ga nema

Ma to sam skužio nego zašto bi htio najviše poruka u svojoj temi nisam skužio ali nema veze! Da ne piše poruke bezveze! Treba stedit! HEHE

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Puffy kaže...

Imam jedan problem:

Nikako ne mogu pokrenuti "my computer"

Nema ga niti u izborniku start.

Jednostavno ga nema

 
ivaninho kaže...

Odi na desktop, desni klik, propertis, onda će ti se otvoriti prozorčić display propertis. Na tom prozorčiću odaberi desktop, potom ispod imaš opciju customize desktop, klikni na to i pogledaj koje su ti ikone ponuđene, te ako je među njima (trebala bi) od my computera označi je i stisni ok. To bi trebalo raditi...

mama ti je larva
15 godina
neaktivan
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
Puffy kaže...

Pa zar vi neznate screen shoot napraviti?

 Znamo! Ali ti niti jednom još nisi rekao jel si probao šta od projedloga i da li je upalilo! Dakle??
16 godina
offline
My computer -nigdje ga nema

Ljudi ajde dosta, ako ne zeza gore ima par prijedloga kako da popravi. Ali ako zeza evo slikica po kojoj se može vidjeti da je fake i to jako loš Namigiva

Pa da pojasnim slikicu: uglavnom da nije prepravljana ispod ikonice My music pikseli bi bili mutni kao što možete vidjeti na slici, no u jednom dijelu nisu i to baš ispod ikonice My music gdje bi ispod trebala biti ikonica My computer, što upučuje na to da je slika prepravljana kako bi se zavarali ljudi.

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400 || Sapphire HD3870 512MB GDDR4 || 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz || Asus M2R32-MVP || HDD Segate 250Gb, 16Mb || Chieftec power supply 650W Turbo Series
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2009 22:43 (Branimir2412).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: My computer -nigdje ga nema
a može to bit pravi problem a i ne mora. možda je fake, ali možda nije. možda je baš ono za što je (s)izgoreo dao rješenje. a možda nas Puffy samo zavlači
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice