Ne mogu instalirati drivere na laptop Compaq

poruka: 5
|
čitano: 606
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ne mogu instalirati drivere na laptop Compaq

Pozdrav. Išao sam ponovno čisto instalirati windowse i instalirao sam na laptop Windows XP, ali ne mogu instalirati drivere, piše koji nedostaju, ali ne znam kako bi ih instalirao jer tako nedostaje i driver za internet pa ne mogu ni pristupiti internetu kako bi ih skinuo. Kako bih to mogao riješiti? Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Ne mogu instalirati drivere na laptop Compaq

Das nekome ko se razumije u to? "tako nedostaje i driver za internet" ovo mi govori i da se ne razumijes bas u to sve....

16 godina
protjeran
offline
Re: Ne mogu instalirati drivere na laptop Compaq
Hazar kaže...

Pozdrav. Išao sam ponovno čisto instalirati windowse i instalirao sam na laptop Windows XP, ali ne mogu instalirati drivere, piše koji nedostaju, ali ne znam kako bi ih instalirao jer tako nedostaje i driver za internet pa ne mogu ni pristupiti internetu kako bi ih skinuo. Kako bih to mogao riješiti? Hvala unaprijed.

 Nekim programom poput AIDA64 vidi koju LAN/WLAN karticu imaš, guglaj i skini drivere na drugom kompu koji je povezan s internetom. Istu stvar ponovi za ostale komponente. Također, ako znaš model laptopa (možda imaš naljepnicu na donjoj strani, kutiju, priručnik) probaj na stranici proizvođača. Neki, poput HPa, imaju programe koji ti sami identificiraju laptop i ponude drivere.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
Re: Ne mogu instalirati drivere na laptop Compaq

ili potraži po torbi, neki CD medij.. ne, nije to policijski deflektor nego vjerojatno upravo ono što tražiš :)

 

- ne postoji internet driver :) .. trebaš mrežni (lan-wlan..), za mrežnu karticu, traži po modelu laptopa na str. proizvođača ili google (ako saznaš koji je konkretan mrežni chip, možeš skinuti s bilo kojeg drugog izvora, ne mora biti compaq..), naravno za verziju OSa kao XP..

- .. ili neki obližnji servis za cijenu pića (jer ako nemaš internet, ne možeš skinuti..). Mrežni driver je problem, sve ostale drivere možeš s interneta..

- trebaš razlikovati riječi-nazive, preciznije, jer inače nećeš ništa pronaći na internetu..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
odjavljen
offline
Ne mogu instalirati drivere na laptop Compaq

Ne treba nikakv program. Ides na devie manager pa na uredjaj za koji nemas driver desni klik pa propertis pa details pa u padajucem meniju izaberes hardware ids i tu imas ovo sa prve slike. Odes na ovu stranicu i uneses u prvu kucicu podatke sa slike poslije ven_ u mom slucaju 8086 a u drugu kucicu podatke poslije dev_. slika 2 . Kliknes search i dobijes ovo na slici 3. Ne treba ti niakakv software... kad kliknes na link desno na slici 3 dobijes vise informacaij cak nekad i link na drivere. Slika 4

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2016 12:14 (Torent).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice