Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

poruka: 43
|
čitano: 57.544
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nemogu Instalirati Skyp na WIndows Xp

POzz svima nemogui instalirati skyp na windows xp professional service pack 3 svaki put kaze "doslo je do problema s instalacijom bla bla bla" i nudi opet da skinem nesto i opet skinem skyp s tog predlozenog linka i opet isto..Sta da radim?

Softwer
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu Instalirati Skyp na WIndows Xp
Softwer kaže...

POzz svima nemogui instalirati skyp na windows xp professional service pack 3 svaki put kaze "doslo je do problema s instalacijom bla bla bla" i nudi opet da skinem nesto i opet skinem skyp s tog predlozenog linka i opet isto..Sta da radim?

Idi na ovu stranicu: http://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/, skineš ga lijepo, kad se instalira biraj hrv verziju. I to je to. Meni svaka radi. 

Prije skidanja moraš bit regan ( ako si već regan potrebno login i pass jer onda nude download. ).

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu Instalirati Skyp na WIndows Xp
Nello kaže...
Softwer kaže...

POzz svima nemogui instalirati skyp na windows xp professional service pack 3 svaki put kaze "doslo je do problema s instalacijom bla bla bla" i nudi opet da skinem nesto i opet skinem skyp s tog predlozenog linka i opet isto..Sta da radim?

Idi na ovu stranicu: http://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/, skineš ga lijepo, kad se instalira biraj hrv verziju. I to je to. Meni svaka radi. 

Prije skidanja moraš bit regan ( ako si već regan potrebno login i pass jer onda nude download. ).

Pa skinuo sam s te stranice i ne radi..{#}

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu Instalirati Skyp na WIndows Xp
Softwer kaže...

Pa skinuo sam s te stranice i ne radi..{#}

Pa jesi kliknuo nakon što si skinuo? Datoteka je oko 500kb jer ak klikaš mora bit veza s interneta tak da sam u pozadini instalira!

 

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 9:16 (Nello).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu Instalirati Skyp na WIndows Xp
Nello kaže...
Softwer kaže...
Nello kaže...
Softwer kaže...

POzz svima nemogui instalirati skyp na windows xp professional service pack 3 svaki put kaze "doslo je do problema s instalacijom bla bla bla" i nudi opet da skinem nesto i opet skinem skyp s tog predlozenog linka i opet isto..Sta da radim?

Idi na ovu stranicu: http://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/, skineš ga lijepo, kad se instalira biraj hrv verziju. I to je to. Meni svaka radi. 

Prije skidanja moraš bit regan ( ako si već regan potrebno login i pass jer onda nude download. ).

Pa skinuo sam s te stranice i ne radi..{#}

Pa jesi kliknuo nakon što si skinuo? Datoteka je oko 500kb jer ak klikaš mora bit veza s interneta tak da sam u pozadini instalira!

 

Pa veza i je bilai jest aktivna ali nece pise doslo je do problema prilikom povezivanja sa posluziteljom

Softwer
15 godina
neaktivan
offline
Nemogu Instalirati Skyp na WIndows Xp

Naučite kratit citate!

Skini Skype full installer i onda probaj: http://www.skype.com/go/getskype-full

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nemogu Instalirati Skyp na WIndows Xp

Možda ti frewall ili antivirus blokira vezu...malo to pogledaj

Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

Do Firewalla nije skidao sam skyp full i opet nece sta da radim

 

Softwer
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

http://www.skype.com/en/business/downloading/

 

Izvoli, to će ti radit ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
baso533 kaže...

Hvala svima evo uspio sam...

Softwer
10 godina
neaktivan
offline
Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

također ni meni se neće skinuti

prikazuje mi samo ovo što je na slici ''Fatal Error - Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation''

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
Chanel3827 kaže...

također ni meni se neće skinuti

- Da li imaš instaliran XP SP3? Provjera, desni klik na "My computer", "properties".

- Ako nemaš, instaliraj SP3 (LINK) i IE8 (LINK).

- Ako se nije sigurno što i kako postupiti, instaliraj samo program Teamviewer, pokreni ga i u privatnoj poruci mi pošalji

  ID i PASS koji ti pokaže, pa ti budem to sredio osobno.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2014 17:20 (Valentin17).
15 godina
offline
Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

ako netko nije znao... MS prije koje godine kupio skype, od v 6 to je MSov soft, koristite npr v.5 i starije, tako eliminirate provjeru i ostale MSove divote. Sve stare verzije uredno rade (pa i kompatibilnije od najnovijih..). Ili obavite sve potrebne nadogradnje, SP, .net, wga.. i podsjetnik da je gašenje za 2 mjeseca.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2014 17:31 (ihush).
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
ihush kaže...

 gašenje za 2 mjeseca.

- Kako za koga. {#}

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

Ne mogu ni ja... Imam instaliran TeamDriver pa ako bi mi netko mogao pokusat napravit bila bih mu zahvalna :* <3

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

Kakvo gašenje?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
Chanel3827 kaže...

također ni meni se neće skinuti

prikazuje mi samo ovo što je na slici ''Fatal Error - Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation''

I meni isto... Imam instaliran TeamDriver i ako bi mi netko mogao instalirat bila bih mu zahvalna :* <3

15 godina
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
iČIČi kaže...

Ne mogu ni ja... Imam instaliran TeamDriver pa ako bi mi netko mogao pokusat napravit bila bih mu zahvalna :* <3

 -instaliraj stariji skype (npr ver.5).

btw, nije teamdriver, nego viewer. ;-)

 

Defa.psd kaže...

Kakvo gašenje?

 -? Jesi li zalutao na IT forum (ili je XP nešto što je sporedno)?

- Gašenje supporta za XP, uz temu skype, kojeg je MS kupio prije par godina, naravno da to ima veze, kao directX, antivirus itd.. s održavanjem OSa. MS 'gasi' XP u travnju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
ispricavam se zbog lapsusa...ugl. Teamviewer :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

pozdrav imam problem nijedan skajp nemogu da otvorim mozeli mi iko pomoci 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

valentin mozes mi pomoci oko skype 

10 godina
offline
Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

Možda bi mogao opisati problem pa bi ti netko i mogao pomoći.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

valentino kad mi mozes to sredit nemogu ti vise slati  privatne poruke jer sam ispucao limit poruka

13 godina
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
Paky99 kaže...

valentino kad mi mozes to sredit nemogu ti vise slati  privatne poruke jer sam ispucao limit poruka

Ne mogu ti poslati privatnu poruku, očito si tu opciju ugasio u postavama profila.

SP3 za windows XP moraš imati instaliran inače ne može Skype raditi kako spada, KLIK.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 17:54 (Valentin17).
9 godina
neaktivan
offline
Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

imam problem prilikom instalacije skaypa na računaru u firmi u toku instalacije izbaci tekst: Failed to get proc address for GetLogicalProcessor Information (KERNEL 32.dl

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

Ako je Windows XP SP2 , ta greška je jer novije verzije Skypea ne podržavaju SP2. Moraš imati SP3.

Avast! IS + MBAM Premium + Sandboxie + Hitman Pro :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

Pozz

Do nedjelje mi skyp normalno radio i onda odjednom,kod uključivanja racunala dođe poruka Fatal error i Failed to load library dxva.2dll

izbrišem program i pokušam ponovno na novo istalirati i opet ista stvar i tako par puta.Uglavnom on se pojavi u popisu programa ali još dok se istalira dođe ta ista poruka

ima li pomoci ili ću morati rušiti XP

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
dsalamo3 kaže...

Pozz

Do nedjelje mi skyp normalno radio i onda odjednom,kod uključivanja racunala dođe poruka Fatal error i Failed to load library dxva.2dll

izbrišem program i pokušam ponovno na novo istalirati i opet ista stvar i tako par puta.Uglavnom on se pojavi u popisu programa ali još dok se istalira dođe ta ista poruka

ima li pomoci ili ću morati rušiti XP

 KLIK

 

U svakom slučaju, pametnije bi bilo prijeći na noviji OS (Sedmica?), pošto je XP mrtav već više od godinu dana.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP

i opet ništa...čak mislim da nije ni ovo instalirao je se jednostavno nije ni pokrenuo

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2015 16:32 (dsalamo3).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu Instalirati Skype na WIndows XP
evo jesam,sad je ok,hvala...
da li ja mogu sam preći na taj OS sedmicu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice