Nedostupan Facebook, zašto?

poruka: 283
|
čitano: 170.726
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

kaj se tolko dereš,lupi mu na sve postove hvala
tu ti  na ovoj str removal tool pa probaj s njim počistiti ostatke

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

eh da su svi poput tebe seneka neznam di bi ovom svjetu bio kraj. {#} lupit ću mu nasvaki post hvala samo zato jer mi je jedini pomogao i vidim da se čovjek razumije u sve ovo. (za razliku od nekih) hahahahahahha

12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem

znaco moras samo ovo napravit tak je meni proradilo skini super anty spyware ,quick heal pro,i pokreni full scan zajedno sa windows defenderom i pricekaj da skenira kad to obavi vidjet ces par virusa koji ti blokaju facebook samo ih izbrisi i sve radi :D   btw ja imam  15 god a ovo sam skuzio

 

12 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

ej ljudi! danas uđem na fejs i ne pojavi mi se baš ništa osim gore trake i obavijesti koliko imam i ne mogu ništa ni raditi osim odjavit se i pogledati tamo u postavkama kosrisničkog računa te obavijesti. ostale stranice mi rade najnormalnije. što da radim? dakle, ja uđem, a tamo ništa - bijelo li je bijelo :/

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

Da ne otvaram novu temu reču svoj problem ovdje.

Svima u mojoj kući radi facebook ali samo meni neradi. Cjeli dan je tako. Neznam u čemu je problem pa ču staviti sliku

 

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
77ari kaže...

Da ne otvaram novu temu reču svoj problem ovdje.

Svima u mojoj kući radi facebook ali samo meni neradi. Cjeli dan je tako. Neznam u čemu je problem pa ču staviti sliku 

i meni nekad to bude.samo promijeni browser :)

Avenged Sevenfold foREVer!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
cod4gamer kaže...
77ari kaže...

Da ne otvaram novu temu reču svoj problem ovdje.

Svima u mojoj kući radi facebook ali samo meni neradi. Cjeli dan je tako. Neznam u čemu je problem pa ču staviti sliku 

i meni nekad to bude.samo promijeni browser :)

Odem na mozilu i opet isto. Samo moj acc.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
77ari kaže...

Da ne otvaram novu temu reču svoj problem ovdje.

Svima u mojoj kući radi facebook ali samo meni neradi. Cjeli dan je tako. Neznam u čemu je problem pa ču staviti sliku 

Zna li itko riješenje problema???? ja nemogu na facebok uopče. Može li to biti zato jer mi je PC u kvaru?

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

Pc ti u kvaru? kakav kvar?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

HDD gubi podatke. Uskoro če cjeli riknuti, ali ne vjerujem da je to razlog da mi nevalja FB.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Da ne otvaram novu temu napisat cu ovdje:

 

Zelim na facebooku otvorit jedan link na kojem su albumi sa jednog kluba,ali kad otvorim link on mi baci isti facebook profil na kojem sam trenutno,a link je dobar.Mene zanima zasto nemogu otvoriti jednu stranicu na facebooku,a svi mogu.

LoL nick: Dunac
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
77ari kaže...

Da ne otvaram novu temu reču svoj problem ovdje.

Svima u mojoj kući radi facebook ali samo meni neradi. Cjeli dan je tako. Neznam u čemu je problem pa ču staviti sliku 

 Eto i meni se to događa od jucer ne mogu na svoj profil, a svi ostali rade. Skenirala komp sa ccleaner, Malwarebytes, NOD ali i dalje nista. Ima netko jos neki prijedlog?

Hvala!

15 godina
protjeran
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Ma treba zapalit tu stranicu.Cuo sam prije par dana

da ce se pocet naplacivati i iskreno,jedva cekam.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
ok, dobro, ali dok se ne pocne naplaćivati ja bi ga jos malo koristila...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?

-Ma pusti te bolan providere i windowse i kompove na miru , nije u njima problem nego u face-u , kod mene u kuci svima ide fb ali bratu nije isao jedan dan i sam se sredio ,tako da..

-A ko vam rece da ce se naplacivat ,de zaboravit te gluposti i sranja,i ono ko vam gleda profil i sta ja znam sta ne ,, 

EDIT: VIDI SLIKU

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 15:52 (Deep).
11 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Da, registrirala sam se ovdje, ali ne zato sto sam faceboook ovisnik vec zato sto sam mislila da su ljudi na ovom forumu dobro educirani i spremni pomoći. Facebookom se koristm zbog posla, i da , danas ako nemas facebook profil kao i da ne postojiš...tako da smo svi mi koji vodimo neki posao prisiljeni na korištenje istog. I ne, ne zivim za jedan like.... Puno vam hvala na (ne)pomoći...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
balila kaže...

Da, registrirala sam se ovdje, ali ne zato sto sam faceboook ovisnik vec zato sto sam mislila da su ljudi na ovom forumu dobro educirani i spremni pomoći. Facebookom se koristm zbog posla, i da , danas ako nemas facebook profil kao i da ne postojiš...tako da smo svi mi koji vodimo neki posao prisiljeni na korištenje istog. I ne, ne zivim za jedan like.... Puno vam hvala na (ne)pomoći...

Ne obaziri se na trolove i prijavi ih. Ima tu ljudi koji će ti pomoći ako mogu, samo treba malo strpljenja.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
balila kaže...

Puno vam hvala na (ne)pomoći...

Jesi pokušala preko drugih browsera?

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 14:47 (mario1990).
15 godina
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
balila kaže...

 Eto i meni se to događa od jucer ne mogu na svoj profil, a svi ostali rade. Skenirala komp sa ccleaner, Malwarebytes, NOD ali i dalje nista. Ima netko jos neki prijedlog?

Hvala!

može li malo preciznije što točno ne radi?

ne možeš se ulogirati u facebook?

ili ne možeš samo otvoriti svoj pregled profila?

da slučajno nemaš koji addon (kao addblock pa ti je netko stavio facebook na zabranu prikaza)?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nedostupan Facebook, zašto?
Pokusajte preko proxya.
11 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

hej, ljudi, treba mi hitno.. kod logiranja na facebook acount traži me kod koji su navodno poslali na mob, međutim poruka nije stigla već dva dana iako je broj uredu! zašto i kako da ih obavijestim o tome??

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nemogu otvoriti facebook stranicu

POMOZITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

kada upisem facebook prikaze mi  se sljedece: 

Ups! Google Chrome nije uspio uspostaviti vezu sa stranicom hr-hr.facebook.com

 

pokusajte ponovo ucitati hr-hr.facebook.com

Dodatni prijedlozi

Pristupite kopiji stranice hr-­hr.­facebook.­com

Pretraživanje na Googleu

ako je itko imao ovaj problem pomozite.....sve sam brisala i povijest i cookije i mijenjla proxy postavke i avastanti virus al nista ne pomaazeee

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu otvoriti facebook stranicu
alwaysme kaže...

POMOZITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

kada upisem facebook prikaze mi  se sljedece: 

Ups! Google Chrome nije uspio uspostaviti vezu sa stranicom hr-hr.facebook.com

 

pokusajte ponovo ucitati hr-hr.facebook.com

Dodatni prijedlozi

Pristupite kopiji stranice hr-­hr.­facebook.­com

Pretraživanje na Googleu

ako je itko imao ovaj problem pomozite.....sve sam brisala i povijest i cookije i mijenjla proxy postavke i avastanti virus al nista ne pomaazeee

Jesi probala izbrisati chrome i ponovo ga instalirati? Da li je isti problem i na drugim browserima?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu otvoriti facebook stranicu

Netko se na moj pforil probao prijaviti i nije uspio i sada facebook traži da ja potvrdim svoj profil tako da upišem kod koj su mi poslali na broj mobitela, a taj broj mobitela se ne koristi već preko 2 mjeseca. Kako da ja sada dobijem nazad svoj profil?

Probao sam s promjenom passworda i slićno ali ništa nije uspjelo.

Stvarno mi treba nazad taj profil jer imam neke grupe na facebooku a s tim grupama privlaćim jako velik broj ljudi na svoje blogove.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
13 godina
offline
Re: Nemogu otvoriti facebook stranicu
77ari kaže...

Netko se na moj pforil probao prijaviti i nije uspio i sada facebook traži da ja potvrdim svoj profil tako da upišem kod koj su mi poslali na broj mobitela, a taj broj mobitela se ne koristi već preko 2 mjeseca. Kako da ja sada dobijem nazad svoj profil?

Probao sam s promjenom passworda i slićno ali ništa nije uspjelo.

Stvarno mi treba nazad taj profil jer imam neke grupe na facebooku a s tim grupama privlaćim jako velik broj ljudi na svoje blogove.

A da jednostavno odustaneš i izađeš van s ekipom?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu otvoriti facebook stranicu
77ari kaže...

Netko se na moj pforil probao prijaviti i nije uspio i sada facebook traži da ja potvrdim svoj profil tako da upišem kod koj su mi poslali na broj mobitela, a taj broj mobitela se ne koristi već preko 2 mjeseca. Kako da ja sada dobijem nazad svoj profil?

Probao sam s promjenom passworda i slićno ali ništa nije uspjelo.

Stvarno mi treba nazad taj profil jer imam neke grupe na facebooku a s tim grupama privlaćim jako velik broj ljudi na svoje blogove.

Ako ti netko promjenio pass ili bilo što, facebook uvijek šalju na mail. Pogledaj dal je išta promjenjeno. A ove kod što si dobio to moraš na facebooku prijavit da bi odblokirao i da potvrdno da je tvoj profil. Ako još nisi nijednu pass promjenio tada možeš pristupit kao običan način. Zaboravljene lozinke možeš upisat mail i oni to šalju na mail pa provjeri. 

Nenad
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu otvoriti facebook stranicu
kruskar kaže...
77ari kaže...

Netko se na moj pforil probao prijaviti i nije uspio i sada facebook traži da ja potvrdim svoj profil tako da upišem kod koj su mi poslali na broj mobitela, a taj broj mobitela se ne koristi već preko 2 mjeseca. Kako da ja sada dobijem nazad svoj profil?

Probao sam s promjenom passworda i slićno ali ništa nije uspjelo.

Stvarno mi treba nazad taj profil jer imam neke grupe na facebooku a s tim grupama privlaćim jako velik broj ljudi na svoje blogove.

A da jednostavno odustaneš i izađeš van s ekipom?

Jesi li proćitao ovo što sam ti ja sada podebljao?

 

Ja sam prmjenio sam password i znam password, jedino je problem što moram upisati taj kod koj su mi poslali na mobitel a ja NEMAM više taj broj.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu otvoriti facebook stranicu
13 godina
offline
Re: Nemogu otvoriti facebook stranicu
verudež kaže...

ovo nije pomoglo, osim toga me Firefox gnjavi sa onom porukom Untrusted connection

 

HELP??

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemogu otvoriti facebook stranicu
robertini kaže...
verudež kaže...

ovo nije pomoglo, osim toga me Firefox gnjavi sa onom porukom Untrusted connection

 

HELP??

 Taj link idu samo na mobitele, a ne lap ni komp.

Obično je prava za sve je : www.facebook.com.

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2013 9:23 (Nello).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice