Nedostupan Facebook, zašto?

poruka: 283
|
čitano: 170.684
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Kod mene nije Request timed out nijednom izbacilo. Već jednostavno se "vuče".

 

Naravno da ima pogledaj u stilove

Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 14:16 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

meni isto nece da se logira ili se uspijem preko maila logirat kad mi stignu izvjestaji sa aplikacija, na aplikacije hoce, ali kad kliknes naslovnica, profil, prijatelji, ili nesto iz te linije nista nece da otvori..samo bijeliii ekran.. inace sve druge stranice otvara mi brzo i bez problema.. doduse ima perioda kad me spoji i sve je ok, ali nikad ne znas kad je to "pravo vrijeme" :D uzas.. zadnja 3 dana je tako.

ima neko da je imao te smetnje a da su mu prosle?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

evo da se i ja napravim pametnim lol

 

ovako i meni zadnjih dana šteka fejs....

nije da nemogu bez njega, nego sam se navuk'o na mafia wars grrrr

 

no uglavnom ovako, koristim vip me broadband uslugu i imam carnet lozinku

prije 3 dana je sve počelo štekat, tj nekad radi a nekad treba 8-9 minuta da otvori stranicu...

 

i tako ja prebacio postavke sa carneta na vipove postavke i zalut'o na fejs kad ono ide bez problema, ne šteka, ne trza, ne vuče se etc...

čim ja prebacim postavke na carnet, opet ne ide....

 

e sad znam da su to 2 različite IP adrese pa me zanima jel moguče da se facebooku zamjerio i carnet? aaaaaa lol

 

btw da, applikacije rade normalno samo je teško do njih preko samog fejsa... a to samo znači da su na drugom serveru...

 

i još nešto... nekolicini frendova su blokali accounte (u ovih zadnjih 3 dana) bez ikakvog razloga! neki su ono aktivni tek toliko da su se logali 2x u tjednu...

na email odgovore samo toliko da će pogledati o čemu je riječ i to je to... ni traga ni glasa odblokiranja...

 

no ajd zanima me WTF se iko i može žalit jer ti mogu jednostavno nalijepit na ekran da je FB besplatan sajt bla bla bla i da od#$beš...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 18:31 (24v).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

zato sto navodno su 4 ruska hakera hakirali server

 

Bruno Bruno Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig komp je Intel core 2 duo quad 2.88ghz nvidia ge force 9600gt
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
IBM ROADRUNER kaže...

zato sto navodno su 4 ruska hakera hakirali server

 

 stvarno ili se zezas?
i meni isto nece na facebook trenutno
Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Pudge kaže...

ja sam u BiH, pa ni meni nece niti masi drugih ovdje. Ljudi, ne zovite operatere, nisu oni krivi, ni b.net ni nitko. Facebook je u neredu i cudi me sto jos uvijek radi.

 ja imam prijatelje u BiH pa mnogima radi bez problema,tako i ovdje ,,ocito neke mreze mogu pristupit faceebooku normalno,a neke ne,,,ja sam zadnjih nekoliko dana ulazila na naslovnicu bar a ev veceras ne otvara ni njihovu pocetnu stranicu...radi li se tu o nekim neplacenim racunima medju serverima mozda?
15 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Meni je proradioCool

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

Ja sam ih zvala 3 puta...i do njih je...bar su tako meni rekli...ali nije se ništa poboljšalo....radi,tu i tamo....i to i ako proradi...jako je spor...vidim da nas je većina koji imaju problem... i da većina ima b net.... hmmmNeodlučan

14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
pero555 kaže...

i meni nece na fejs...isto imam  sugavi b net ..Jel ih netko nazvao??

 

 Ma ja sam ih zvala 3 puta...i rekli su da je do njih....i da će riješit...i proradio je ali je užasno spor...uglavnom nikakva korist od njih....i zvanja... i vidim da svi koji imaju problem sa učitavanjem na face..slučajno svi imaju b net...hmmm Neodlučan
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Nije vam to do ISP-a 100%!

 

Facebook je u problemima, pola aplikacija im je inficirano malicioznim kodom. Stoga pazite kakve aplikacije dopuštate, obrisati će vam profil!

Evo što je meni Avira maloprije javila!

Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
IBM ROADRUNER kaže...

zato sto navodno su 4 ruska hakera hakirali server

 

 E neka su vala, da sam im mogao ikako pomoći....
The blue screen of death is the best game I've ever played.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
24v kaže...

evo da se i ja napravim pametnim lol

 

ovako i meni zadnjih dana šteka fejs....

nije da nemogu bez njega, nego sam se navuk'o na mafia wars grrrr

 

no uglavnom ovako, koristim vip me broadband uslugu i imam carnet lozinku

prije 3 dana je sve počelo štekat, tj nekad radi a nekad treba 8-9 minuta da otvori stranicu...

 

i tako ja prebacio postavke sa carneta na vipove postavke i zalut'o na fejs kad ono ide bez problema, ne šteka, ne trza, ne vuče se etc...

čim ja prebacim postavke na carnet, opet ne ide....

 

e sad znam da su to 2 različite IP adrese pa me zanima jel moguče da se facebooku zamjerio i carnet? aaaaaa lol

 

btw da, applikacije rade normalno samo je teško do njih preko samog fejsa... a to samo znači da su na drugom serveru...

 

i još nešto... nekolicini frendova su blokali accounte (u ovih zadnjih 3 dana) bez ikakvog razloga! neki su ono aktivni tek toliko da su se logali 2x u tjednu...

na email odgovore samo toliko da će pogledati o čemu je riječ i to je to... ni traga ni glasa odblokiranja...

 

no ajd zanima me WTF se iko i može žalit jer ti mogu jednostavno nalijepit na ekran da je FB besplatan sajt bla bla bla i da od#$beš...

likewise Smijeh
steta da propada par lvla napretka po danu...
Inace na T-Scumu i isto povremeno steka.
Bellatrix kaže...

Nije vam to do ISP-a 100%!

 

Facebook je u problemima, pola aplikacija im je inficirano malicioznim kodom. Stoga pazite kakve aplikacije dopuštate, obrisati će vam profil!

Evo što je meni Avira maloprije javila!

Sve u svemu, kamo srece da se obrisu profili, jer koliko cujem to je u normalnim okolnostima nemoguce
Ali su mi zanimljive ove curke koje su navalile na bugov forum, ima neke koristi i od rusenja facebooka Osmijeh
Iako imam osjecaj da kako su dosle, tako ce i otici...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
nexus kaže...
Bellatrix kaže...

Nije vam to do ISP-a 100%!

 

Facebook je u problemima, pola aplikacija im je inficirano malicioznim kodom. Stoga pazite kakve aplikacije dopuštate, obrisati će vam profil!

Evo što je meni Avira maloprije javila!

Sve u svemu, kamo srece da se obrisu profili, jer koliko cujem to je u normalnim okolnostima nemoguce
Ali su mi zanimljive ove curke koje su navalile na bugov forum, ima neke koristi i od rusenja facebooka Osmijeh
Iako imam osjecaj da kako su dosle, tako ce i otici...
Nemoguće? Jesi siguran? Dvojici mojih frendova je obrisan facebook zbog zaraženog računa! Od jednoga imam PP poruke koje su ostale u inboxu.
Evo slika kao dokaz! Ponovno je morao napraviti profil, jer jednostavno je obrisan!
Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
16 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Mislio sam na situaciju kad hoces odustati iz bilo kojih razloga od FB-a (a koji se njih ne bi trebali ticati), ali mozes jedino deaktivirati profil, dok on trajno ostaje... Ovo je ocigledno neka ozbiljnija situacija.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
kemal_r kaže...
IBM ROADRUNER kaže...

zato sto navodno su 4 ruska hakera hakirali server

 

 E neka su vala, da sam im mogao ikako pomoći....
 e k je tako svaka im čast. trebo sam im pomoć.
još nek sruše i tviter :)
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

kod mene se uopce njihova stranica za logiranje vishe ne moze ucitati,,dakle i ako je profil zarazen ne mogu do njeg niti se dakle moze napravit novi,,a ovome sto je komentiro kako su curke navalile na forum sam da porucim..gledimo vas gledimo...i kad pishemo i kad neNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

i ja imam isti problem vec par dana ...i imam b.net. Jednom dnevno se smiluje a ostalo ne radi ( mislim FB ostale stranice otvara kao od sale)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
lilihop kaže...

kod mene se uopce njihova stranica za logiranje vishe ne moze ucitati,,dakle i ako je profil zarazen ne mogu do njeg niti se dakle moze napravit novi,,a ovome sto je komentiro kako su curke navalile na forum sam da porucim..gledimo vas gledimo...i kad pishemo i kad neNamigiva

Ajd pokušaj napraviti ovo pa reci radi li!
Da vidimo nešto!
Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
uff imam laptop i komp spojen preko rutera,,neda mi se sad to sve namjestati pa pononovno vracati,,ali sigurna sam da neko od ovih ovdje prisutnih oce,,,i svi ocekujemo rezultate naravno:))
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

 Meni vec 5 dana ne radi,na b netu sam...ne otvara stranicu za ulogirati se i slike + skroz je spor.Uz to da mi sve ostalo na netu radi savrseno..i onaj imdb koji nekima nije radio?meni samo nije jasno zasto nema nekakve konkretne obavijesti o ikakvom kvaru??Makar sa strane b neta ili facebooka???ipak je pola covjecanstva na tome shitu=)..premda..evo meni je 5 dan pa mi uopce ne fali,mogla bih se i naviknuti=))

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
blah
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2009 2:59 (wtf).
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

bnet odgovor:

 

Poštovani,
 
Zahvaljujemo Vam na poslanom dopisu.
Poneki od vas su, tijekom posljednjih nekoliko dana, prijavili probleme u pristupanju pojedinim popularnim odredištima na webu i često posjećivanim stranicama, kojima katkada nije bilo moguće pristupiti. B.net je svjestan ovih poteškoća.
 
Do poteškoća je došlo zbog toga što je krovna europska organizacija za dodjelu internetskih adresa (RIPE) tvrtkama koje pružaju uslugu pristupa Internetu svojim korisnicima, nažalost, učinila pogrešku u slučaju B.netovih adresa, dodijelivši pogreškom dio njih jednoj drugoj tvrtki izvan Hrvatske. Poteškoća nije na strani B.neta, no u suradnji s RIPE-om, B.net radi na rješavanju ovog tehničkog problema.
 
Molimo Vas za razumijevanje i strpljenje budući da vjerujemo da će navedene poteškoće biti uskoro uklonjene.

 
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

meni nekim čudom proradio Smijeh

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Salendara kaže...

bnet odgovor:

 

Poštovani,
 
Zahvaljujemo Vam na poslanom dopisu.
Poneki od vas su, tijekom posljednjih nekoliko dana, prijavili probleme u pristupanju pojedinim popularnim odredištima na webu i često posjećivanim stranicama, kojima katkada nije bilo moguće pristupiti. B.net je svjestan ovih poteškoća.
 
Do poteškoća je došlo zbog toga što je krovna europska organizacija za dodjelu internetskih adresa (RIPE) tvrtkama koje pružaju uslugu pristupa Internetu svojim korisnicima, nažalost, učinila pogrešku u slučaju B.netovih adresa, dodijelivši pogreškom dio njih jednoj drugoj tvrtki izvan Hrvatske. Poteškoća nije na strani B.neta, no u suradnji s RIPE-om, B.net radi na rješavanju ovog tehničkog problema.
 
Molimo Vas za razumijevanje i strpljenje budući da vjerujemo da će navedene poteškoće biti uskoro uklonjene.

 
 Dakle, HT mostaru 100 %...
15 godina
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Pudge kaže...
  Dakle, HT mostaru 100 %...
  Moguce, govorio sam vam da su neki link preko Hrvatske dobili....
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2009 21:39 (boxer).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
HBomb kaže...

meni nekim čudom proradio Smijeh

Meni također. :)
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Meni je isto proradio=)weeeee

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

I meni sada ponovo normalno radi, ali mi je nećak prije dva sata, kada se pokušao ulogirati, dobio ovu poruku:

 

Korisnički račun je onemogućen

Vaš korisnički račun je onemogućen. U slučaju bilo kakvih pitanja možete posjetiti našu FAQ stranicu ovdje.

 

Profil mu je jednostavno nestao. Vidim da su još neki ovdje doživjeli isto. Ja ne mogu nigdje naći nikakvu e-mail adresu za prigovor/upit/žalbu. Kome ste se javljali? Imali li neka FB ekipa u Hrvatskoj, ili...?

Je li ikome od onih kojima se to dogodilo profil vraćen?

 

Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Evo jedna fotografija za sve ljubitelje f....

Ha!HA! Ha!HA!
Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2009 22:31 (Koja_pila).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Koja_pila kaže...

Evo jedna fotografija za sve ljubitelje f....

  ajde di je??? xD
EDIT: nije je bilo kad sam ja napisao ovo...Nevinašce sad je ima
zasto su smajlici zuti? Hmm...
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2009 22:32 (Fićo_CoD 5).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice