Nedostupan Facebook, zašto?

poruka: 283
|
čitano: 170.690
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

pocistio sam cache promjenio browser, resetiro ruter....

NISTA

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

Također ništa. No, shvatila sam da meni aplikacije sasvim normalno rade, ali i dalje mi se nikako ne želi učitati početna stranica, photos i groups.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

Imam isti problem, sinoć sam se mogla malo prijaviti ali danas ništa, ništa....

 

Oops! This link appears to be broken....

 

ovu sam rečenicu toliko puta vidjela!

 

sve sam probala, cookies, ma sve!

 

imam b-net!

 

i otvaram sve ostale stranice!

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Meni su jučer aplikacije radile, danas ni to, baš ništa..!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
Majonž kaže...

Meni su jučer aplikacije radile, danas ni to, baš ništa..!

 Majonž nemoj spamati imas naredbu ''Uredi'' meni jucer nije nista radilo bilo je connection interrupted tj bilo mi je do fejsa jer su mi ostale stranice radile a danas mi sve radi..... =)
Fc Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2009 19:54 (XFX Gamer).
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

isti problem- Connection Interrupted
The connection to the server was reset while the page was loading.

The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.

isto b-net..... nije li to malo sumnjivo?
       
     


     
     

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

imdb proradio, amazon isto, fejsbuka jos uvijek nema. e i isto tako su meni jucer aplikacije radile, a sad bas nista.

poslala sam im neki upit, kazu da odmah odgovaraju, al bome jos nista Viče

sutra cu ih nazvat

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
johnconnor kaže...

isti problem- Connection Interrupted
The connection to the server was reset while the page was loading.

The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.

isto b-net..... nije li to malo sumnjivo?
       
     


     
     

 imam i ja b-net pa mi sve normalno radi... =) provaj drugi browser skini operu ili google chrome...
Fc Barcelona
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

ako neko spama, onda si to ti Belji se

nije stvar u browseru, adresa se uopce ne moze pingovati

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
sorel kaže...

ako neko spama, onda si to ti Belji se

nije stvar u browseru, adresa se uopce ne moze pingovati

 to je jedan od prijedloga ja uopce ne spamam nije meni do poruka koliko cu ih imati...nego samo zelim pomoci u tome je bit a onaj zove se sa m... posalje 2 poruke u 5 min na istu temu... :D :D
Fc Barcelona
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem-moze ko pomoc
  • meni se ne zeli uopce ucitat stranica feis izbacujeme mi ovo

 

  • Connection Interrupted

 

  • The connection to the server was reset while the page was loading.

 

  • The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.

 

 

  • Plačima ko za pomoc cek vec dva dana za na feis.....       

       
     


     
     

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Problem je u b netu..pukla im je neka veza sa serverom facea.prica se da se vec to desavalo i da nakon 3 dana proradi,meni je ovo treci i ne radi mi..dali nekom jos uvijek ne radi ili je svima proradilo??

 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

...a šta će ti facebook i sve njegove isprazno samodopadne face?...

najveći neprijatelj slobode je zadovoljan rob
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Isti problemi!aaaaaa

isto mi je pisalo OOps this link appears to be broken na internet expoloreru, probala preko firefoxa- nista samo ovo :  

Network Timeout
The server at hr-hr.facebook.com is taking too long to respond.

 

Samo nije B net, nego BT net!i isto vec 3 dana traje...

 

Ne kuzim...

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
pero555 kaže...

i meni nece na fejs...isto imam  sugavi b net ..Jel ih netko nazvao??

 

 nije do b.neta, ja imam metronet i men steka face nenormalno, ostalo sve  radi normalno....
vec mi je dva dana tako....
Problem je u faceu...
AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

meni s mozzilom nece nikako,s operom udjem ali nemogu otvarati aplikacije i strasno sporo ucitava,imam b.net,,juce sam ih zvala i rekli su da rade na tom problemu,,,ocito ga ne znaju napravit cim ovako dugo traje,,,,,e da....ne svidja mi se bash sto nas nikad ne obavijeste o svojim kvarovima nego sami nagadjamo do cega je il koga...bilo bi pristojno bar mail poslat ako im je nesto u kvaru

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2009 23:13 (lilihop).
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Ne radi ni meni.Tj. jedva otvorimNeodlučanNakon refresha jedva otvori nekakoIzlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Vidim da vas ima hrpa koja je nezadovoljna nemogućnošću pristupa Facebooku. Evo ja sam iz druge države (BiH) i spojen sam preko drugog ISP-a (HT Mostar) ali baš kao i vi iz HR ne mogu na Facebook. Nije da mi nedostaje ali vidim da kukate pa da vam se pridružim.  Belji se

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Isto tako sam i ja iz BiH, isto HT-MostarViče i neradi mi fejs. jutros je radio ali sada ne.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

ja na t-comu ponekad nemogu pristupit facebook.com...ali to je do njih problem, trebaju serveri podnjet pola covjecanstva...

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

nece ni meni preko t coma

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Moram biti malo zloban ali obistinila se ona popularna:

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis

Ha, Ha, Ha, al se fino nasmija..

Molim, bez ljutnje, cisto malo zezanja...Izlanuo se

 

 

 

 

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

et nisam u onih 90% mladih a ni u onih 10% koji umiru od smijeha  sto facebook ne radi,,imam 40 god i nemam pametnija posla u ovu uru nego svrljat po facebooku,,,a tebi i onih ostalih 10 % koji nemaju pametnija posla nego se smijat ovakvim stvarima preporucujem-ajte se sexat

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

http://www.techcrunch.com/2009/05/31/prepare-for-the-facebook-vanity-url-landrush/

 

navodno da nešto mjenjaju s profilima usput... znači, problem je kod njih...

strpite se malo, bit će sve u redu, a u međuvremenu dok nemožete na FEJS, get a lajf

Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
15 godina
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
lilihop kaže...

a tebi i onih ostalih 10 % koji nemaju pametnija posla nego se smijat ovakvim stvarima preporucujem-ajte se sexat

  Pa dobro care, nemogu danas 3 cure zadovoljiti, moram malo i odmoriti...
Mislim da je ovo "ajte se sexat" upuceno kao maskirano "jebi se", ali posto sam dobre volje necu se puno obazirati na to.
Izlanuo se 
Edit:
Zaboravih reci da nema potrebe da se ljutis, jer nisam niti u onih 90% niti onih 10%, Facebook mi je nevazan, ali eto stavio sam podnapis mnogih forumasa cisto reda zajebanicije.  
 
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 1:13 (boxer).
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Također ne mogu pristupiti FB-u. Nisam ga koristion mjesecima, sad kada mi treba - nedostupan.

 

Zanimljivo je da mu mogu pristupiti preko proxy-a.

 

Još zanimljivije - čini se da se nekolicina registrirala na forum zbog ove teme...

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 1:53 (Random.).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto CPU usage 100%

U poslednjih mjesec dana dešava mi se da CPU usage skoči na 100% i ne spušta se. Najčešće skače kad koristim Mozillu Firefox i to kad u trenutku kada otvaram novi tab. Tada komp nenormalno uspori, a ne radi mi ništa osim Firefoxa. Izgleda mi nevjerovatno da Firefox može zauzeti sav RAM, a imam solidan komp(Intel Pentium 4, 3.00GHz, 1 GB RAM). Tada moram restartovati komp i onda radi sve normalno, ali me smara jer tako zeza 3-4 puta dnevno. Redovno koristim CCleaner, Advanced SystemCare, skeniram antivirusom, ali problem se ne rješava. Može li mi iko pomoći?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto CPU usage 100%
DrWeiss kaže...

U poslednjih mjesec dana dešava mi se da CPU usage skoči na 100% i ne spušta se. Najčešće skače kad koristim Mozillu Firefox i to kad u trenutku kada otvaram novi tab. Tada komp nenormalno uspori, a ne radi mi ništa osim Firefoxa. Izgleda mi nevjerovatno da Firefox može zauzeti sav RAM, a imam solidan komp(Intel Pentium 4, 3.00GHz, 1 GB RAM). Tada moram restartovati komp i onda radi sve normalno, ali me smara jer tako zeza 3-4 puta dnevno. Redovno koristim CCleaner, Advanced SystemCare, skeniram antivirusom, ali problem se ne rješava. Može li mi iko pomoći?

 Zašto nisi otvorio novu temu za svoj problem?
__________________________________________________________________________________________________________
Kod mene je također jučer Facebook bio nenormalno usporen. Profil mi je se učitavao 10min. Do veze nije jer ostale stranice su radile zadovoljavajuće. Imam 5 browsera i ni iz jednog nije radilo normalno. Bojim se da im je nešto do servera ili rade neke nadogradnje(?).
Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Svi kojima ne radi neka postaju rezultat naredbe:

tracert www.facebook.com

 

Izbacit ce vam listu rutera preko kojih paketi "skacu" do odredista i najvjerojatnije ce zapeti na nekom od rutera nakon kojega ce izbacivati "Request timed out".

Ovo je samo za one kojima uopce ne otvara stranicu (browser izbaci gresku), ne za one kojima otvara sporo.

Meni radi facebook ali ga ne koristim pa mi nije bitno, ali mi ne rade drugi sajtovi poput amazona.

 

Evo primjer uspjesnog pristupa stranici:

 

 

tracert www.facebook.com

 

Tracing route to www.facebook.com [69.63.184.143]

over a maximum of 30 hops:

 

  1     7 ms     6 ms    14 ms  cpe-94-253-236-1.st.cable.xnet.hr [94.253.236.1]

 

  2    12 ms    13 ms    12 ms  dh123-18.xnet.hr [83.139.123.18]

  3    11 ms    15 ms    11 ms  dh123-18.xnet.hr [83.139.123.18]

  4    19 ms    22 ms    45 ms  gi9-1.ccr01.zag01.atlas.cogentco.com [149.6.30.5

]

  5    31 ms    19 ms    18 ms  te2-3.ccr01.vie01.atlas.cogentco.com [130.117.48

.77]

  6    25 ms    29 ms    34 ms  te1-7.ccr01.muc01.atlas.cogentco.com [130.117.3.

21]

  7    50 ms   154 ms    61 ms  te2-2.ccr01.fra03.atlas.cogentco.com [130.117.0.

65]

  8    51 ms    98 ms   201 ms  te3-3.mpd01.fra03.atlas.cogentco.com [130.117.1.

53]

  9    34 ms    33 ms    35 ms  verio.fra03.atlas.cogentco.com [130.117.14.10]

 10    41 ms    53 ms    32 ms  xe-1-0-0.r21.frnkge03.de.bb.gin.ntt.net [129.250

.2.149]

 11    43 ms    40 ms    41 ms  p64-2-2-0.r23.amstnl02.nl.bb.gin.ntt.net [129.25

0.3.49]

 12   256 ms   208 ms   145 ms  as-0.r21.asbnva01.us.bb.gin.ntt.net [129.250.2.1

58]

 13     *        *        *     Request timed out.

 14   118 ms   117 ms   128 ms  te-7-4.r05.asbnva01.us.ce.gin.ntt.net [168.143.2

28.34]

 15   145 ms   122 ms   126 ms  te-7-1.csw03a.ash1.tfbnw.net [204.15.21.53]

 16   127 ms   128 ms   128 ms  www-11-03-ash1.facebook.com [69.63.184.143]

 

Trace complete.

 

 

PS. imali neki CODE ili QUOTE tag na ovom forumu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 14:14 (Jeebt).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

ja sam u BiH, pa ni meni nece niti masi drugih ovdje. Ljudi, ne zovite operatere, nisu oni krivi, ni b.net ni nitko. Facebook je u neredu i cudi me sto jos uvijek radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice