Nedostupan Facebook, zašto?

poruka: 283
|
čitano: 170.676
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

@sum - imaš oko sokolovo  Smijeh ja bih poludio da mi je takav kaos pred očima  Namigiva (neki misle da od viška glava ne boli)

15 godina
odjavljen
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
robisierra92 kaže...

@sum - imaš oko sokolovo Smijeh ja bih poludio da mi je takav kaos pred očima Namigiva (neki misle da od viška glava ne boli)

Prvo mi je upalo to u oči. Zatim onaj Ask toolbar i onda link na koji se redirecta. BTW, meni smeta kad u trayu imam više od 4 ikonice (a reza je 1440x900).

 

A što se tiče "od viška glava ne boli" - Norton + AVG + Avast @ Vista Home Basic bez SPa + neiskusna vlasnica = kaos = 150kn meni u džep Namigiva

 

EDIT: keep it simple...

Čisto, jednostavno.. Čisto, jednostavno..
A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2010 1:15 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

daj uzmi odmah podatke da možeš doći čim se sruše ti windowsi  Namigiva a kod mene je 1920x1080, i nema niti jedne ikone, čisto kao bebina guza, tako da te razumijem. i rocket dok je skriven.

uredno ko apoteka uredno ko apoteka
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

Koristim firefox, u kojem mi nema ask toolbara.. Screenshot sam napravio samo da vidim u čemu bi mogao bit problem kojeg sam rješio nekako... U system32/drivers/etc./hosts mi se nekako blokirao fb pa sam to uklonio i proradilo je...

Koji antivirus preporučujete kad su ovi već katastrofa? :S

Hvala na pomoći

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Markedani kaže...

Koristim firefox, u kojem mi nema ask toolbara.. Screenshot sam napravio samo da vidim u čemu bi mogao bit problem kojeg sam rješio nekako... U system32/drivers/etc./hosts mi se nekako blokirao fb pa sam to uklonio i proradilo je...

Koji antivirus preporučujete kad su ovi već katastrofa? :S

Hvala na pomoći

imaš temu "koji je najbolji antivirusni program" LINK, pa si malo pogledaj postove. ja osobno, već godinama koristim avg, trenutačno zadnju verziju i zadovoljan sam.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Markedani kaže...

Koristim firefox, u kojem mi nema ask toolbara.. Screenshot sam napravio samo da vidim u čemu bi mogao bit problem kojeg sam rješio nekako... U system32/drivers/etc./hosts mi se nekako blokirao fb pa sam to uklonio i proradilo je...

Koji antivirus preporučujete kad su ovi već katastrofa? :S

Hvala na pomoći

kreni s malwarebytesom,skini ga odavde pa napravi brzi scan..taj samo čisti,pa da vidimo na čemu si..
pa koji ti je sad av u zaštiti u realnom vremenu?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

Baš sam jučer skinio malwarebytes, koristim spybot s&d, i ova dva... Uvik su mi ti antivirusni radili probleme..

Nisam baš razumio ovo pitanje , tj. dio pitanja "u realnom vremenu".. Al svakodnevno koristim ovu Aviru...

Ispričavam se što je offtopic

15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

spybot je ništa,znači samo avira radi na zaštiti u realnom vremenu,a ove druge ti ručno pokrećeš,tako bi trebalo biti..
jel za aviru uzimaš svakodnevo update?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

Da.. Svakodnevno ga updateam

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Markedani kaže...

Da.. Svakodnevno ga updateam

samo nije mi jasno na onoj slici što su stavio imaš i avg antivirus..
pretpostavljam da je to avira personal 9 a izašla je nedavno verzija 10 pa bi trebao to skinuti..
a prije tog deinstalirati ovu koju imaš i taj avg..
ako  je tako i hoćeš dalje da se nešto napravi ,reci
imašrevo unistaller na kompu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 0:44 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

Nemam taj revo uninstaller... Koja mu je svrha?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
Markedani kaže...

Nemam taj revo uninstaller... Koja mu je svrha?

mali program(oko2mb) za deinstalaciju softvera(programa) koji uglavnom pobriše sve tragove onog što želiš deinstalirati..
skidaš besplatnu verziju(lijevu)..
imašccleaner?

link 1
link 2  (xp pod alternate)

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 1:34 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Pozdrav svima :)

moj problem : Kada dodem na mozillu firefox i idem na welcome to facebook

...onda mi je sve umanjeno ....nis se ne vidi...cudno hehe,ali stvarno neznam povecat sliku natrag

 

a ako idem preko Internet Explorera onda mi steka i nece upalit...i kad upali (nakon 10 min)ponovno pocne

stekat i onda mi posalje da aplikacija....neznam ....ne valja uglavnom....pa ga trebam ugasit...

sad neznam dal je to kakav virus,ili nesto drugo,al ...

 

fala,

Majmun10Smijeh

 

 

tb
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 16:36 (majmun10).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
majmun10 kaže...

Pozdrav svima :)

moj problem : Kada dodem na mozillu firefox i idem na welcome to facebook

...onda mi je sve umanjeno ....nis se ne vidi...cudno hehe,ali stvarno neznam povecat sliku natrag

 

a ako idem preko Internet Explorera onda mi steka i nece upalit...i kad upali (nakon 10 min)ponovno pocne

stekat i onda mi posalje da aplikacija....neznam ....ne valja uglavnom....pa ga trebam ugasit...

sad neznam dal je to kakav virus,ili nesto drugo,al ...

 

fala,

Majmun10Smijeh

 

 

Kad si na FB-u na mozilli probaj držat Ctrl pa pritisnut par puta tipku +.

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

to e to

fala looka...kralju....:)

tb
13 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

pardon sta smetan,al ja iman problema sa fb a taj je da mi se sve izminilo zadnjih dana,amo rec ja nesto komentiran ispod budu neka slova k oneki link ili iden dodat nekoga za prijatelja nece pisat dodaj prijatelja nego dgbjfngobdfbjsndfijsdbjiinbdf>>>>dodaj prijatelja i tako za sve di su slike pise ghnlgfnkskdgpnbkpgnsgm<>>fdf>> slike,ako triba slika san i mogu poslat sliku jer je sve na siroko napisano uazume mista i nemogu ni u inbox radi toga itd,ako moze ko pomoc bia nbi jako zahavaln

13 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
sosa22 kaže...

pardon sta smetan,al ja iman problema sa fb a taj je da mi se sve izminilo zadnjih dana,amo rec ja nesto komentiran ispod budu neka slova k oneki link ili iden dodat nekoga za prijatelja nece pisat dodaj prijatelja nego dgbjfngobdfbjsndfijsdbjiinbdf>>>>dodaj prijatelja i tako za sve di su slike pise ghnlgfnkskdgpnbkpgnsgm<>>fdf>> slike,ako triba slika san i mogu poslat sliku jer je sve na siroko napisano uazume mista i nemogu ni u inbox radi toga itd,ako moze ko pomoc bia nbi jako zahavaln

To moze bit il do servera il do browsera .

Jesi probao neki drugi browser ? Operu , Chrome ?

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
15 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

evo opet neradi facebook.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

hvala bogu

SLOBODNA DALMACIJA Osmoškolci ubili Boga u vjeroučiteljici...Posjetite www.chillaona.com
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
al zagorec kaže...

hvala bogu

hehe,cuj volio bi da se vise ljudi druze vani da izlaze i to a ne da vise po cijele dane tam.ja mislim kad bi se ugasio zauvjek da bi izbili neredi sta vi mislite?Smijeh

15 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

LOL, odma svi u panici Smijeh

 

Evo jedan tekst : http://www.net.hr/tehnoklik/page/2010/08/31/0586006.html?pos=n1

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

neka naprave neko veliko okupljanje facebook korisnika uz grah,kobase i pivu,recimo u pustinji u nevadi,i svima besplatan prijevoz

SLOBODNA DALMACIJA Osmoškolci ubili Boga u vjeroučiteljici...Posjetite www.chillaona.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 15:37 (al zagorec).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?
al zagorec kaže...

neka naprave neko veliko okupljanje facebook korisnika,recimo u pustinji u nevadi,i svima besplatan prijevoz

Besplatan vatromet? Nuke-omet. Ono... posteni. Fatboy :)

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
13 godina
protjeran
offline
RE: Facebook problem

Dabogda im se vječno srušio fejsbuk.

 

Ne viđam više odrasle prijatelje zbog tog govna i svi su se udebljali 10 kila. Nema više nogoša, basketa, birtije.....

14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

nezz stvarno

Pain is temporaily,glory is forever!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
Okolosam kaže...

Dabogda im se vječno srušio fejsbuk.

 

Ne viđam više odrasle prijatelje zbog tog govna i svi su se udebljali 10 kila. Nema više nogoša, basketa, birtije.....

tako je!! slazem se s tobom

Pain is temporaily,glory is forever!!
13 godina
neaktivan
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

može li mi neko reći je li moguće da se podaci sa starog računa mogu kopirati u novi ako je,kako?

zagyyy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nedostupan Facebook, zašto?

Već 2 sata nemogu ući na fejs...piše da je nedostupan radi održavanja...svim ostalima normalno radi...Jel ima još netko ovakav problem?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostupan Facebook, zašto?

ja sad nemogu na face kad stisnem on ko fol učitava i kad učita dobijem praznu bijelu stranicu?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice