Nemogu programirati R.A.T. 5 u Cyborg Software-u

poruka: 7
|
čitano: 3.673
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Nemogu programirati R.A.T. 5 u Cyborg Software-u

Imam Cyborg R.A.T. 5 miša. Imam za njega instalirane drivere i Cyborg Smart Technology software verzija 7.0.0.26 (skinuto s njihove stranice). Pokušao sam staviti neke jednostavne funkcije za thumb scroll i naprijed/nazad gumbe ali jednostavno ne radi, kao da ništa nisam napravio.

 

Pokrenem Cyborg Smart Technology. Odem na programming. Stavim da mi bočni gumb za naprijed bude neko slovo, ili da mi thumb scroll lijevo bude strelica lijevo. Kliknuo sam na zelenu kvačicu, dao gumbima neko ime, odem na TEST. Klikčem, ništa se ne događa. Sejvam profil, kliknem na activate profile, opet ništa. Probam u wordpadu dal će ispisat slovo koje sam napmjestio za gumb - ništa. Miš mi je cijelo vrijeme u modu 1. Sve dobro namjestim, ali jednostavno ne radi. Namještanje DPI-a radi normalno. Ideje? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu programirati R.A.T. 5 u Cyborg Software

probaj reinstalirati software i drivere za mis.

 

e i kojji OS koristis?

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 23:46 (mudantos).
13 godina
neaktivan
offline
Nemogu programirati R.A.T. 5 u Cyborg Software-u

e i ova verzija software-a sto ti imas nije najnovija odi pononvo na njihovu stranicu i skini si ovu 7.0.1.12.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nemogu programirati R.A.T. 5 u Cyborg Software

Moraš aktivirati profil koji si napraviš. Kad sve isprogramiraš,klikneš save as (dolje desno) i onda preko ikone od miša u system tray-u aktiviraš profil koji si spremio. Ako je profil aktiviran,ikona je u zelenom polju.

http://www.cyborggaming.com/support.htm

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nemogu programirati R.A.T. 5 u Cyborg Software
Moonwalker82 kaže...

Moraš aktivirati profil koji si napraviš. Kad sve isprogramiraš,klikneš save as (dolje desno) i onda preko ikone od miša u system tray-u aktiviraš profil koji si spremio. Ako je profil aktiviran,ikona je u zelenom polju.

http://www.cyborggaming.com/support.htm

pa to je covik vec proba. pise ti gori

15 godina
offline
RE: Nemogu programirati R.A.T. 5 u Cyborg Software
mudantos kaže...
Moonwalker82 kaže...

pa to je covik vec proba. pise ti gori

Sorry,kasno je pa nisam dobro pročitao. Ništa, onda zadnji software skinuti, i čekat jutro i nekoga tko ima RAT 5, možda zna neku caku.

14 godina
offline
Nemogu programirati R.A.T. 5 u Cyborg Software-u

Evo kako sam riješio problem. Pobrisao sam software, pa zatim drivere. Ponovno sam skinuo jedno i drugo. Prvo sam instalirao drivere i miš nije radio. Iskopčao sam ga iz usb porta i ponovno ukopčao pa je proradio. Za drivere sam skužio da su opet verzija 7.0.0.26, dakle to je najnovija verzija, koju sam i prije imao. Ok. Zatim sam instalirao software, koji je ovoga puta verzija 7.0.1.12. Pokrenuo sam profile editor i otišao na programming, kad ono prazna siva stranica. Otišao sam na Cyborg support stranicu na netu i pod FAQ našao link za beta software koji riješava problem sa praznom stranicom. Pobrisao sam stari software i instalirao taj novi, 7.0.2.8, i sad opet pokaže normalno programming stranicu. Probao sam programirati tipke po želji, i sve normalno radi. Jei.

 

Update:

 

Nakon kratkog korištenja ovog zadnjeg beta programming software-a, program je skroz podivljao. Ponašao se kao da citavo vrijeme držim pritisnutu strelicu za lijevo ili desno (teško je za skužit što od tog dvoje). Uspio sam ga skroz ugasit, ali u windowsima se nastavila ista stvar. Iskopčao sam miša iz usb utora, ali ni to nije pomoglo. Na kraju sam ugasio komp i nakon što sam ga ponovno upalio opet sve normalno radi. Nadam se će i nastaviti normalno raditi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 11:15 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice