Nepodržana rezolucija (novi amd driveri)

poruka: 5
|
čitano: 2.116
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Nepodržana rezolucija (novi amd driveri)

Prčkao sam malo po npvim AMD driverima i postavio rezoluciju koja nije podržana na mojem ekranu, nakon tog se pojavila crna slika i mislio sam da će se nakon par sekundi vratit stara rezolucija ali nije.

 

 

 

El ima koji način da se vrati stara rezolucija preko biosa ili negdje drugdje?

SVEMOGUĆI
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nepodržana rezolucija (novi amd driveri)

Bootaj u safe mode.
Otvori regedit i pronadji DAL2_Data__* folder, obrisi ga i onda rebootaj sistem. Trebao bi resetirat postavke za monitor.
Moguce da imas par Dal2_Data foldera. Onaj koji se koristi je dan u CCC->Information->Software (ili nesto tako) pod 2D registry path, ali mozes ih i sve obrisat...

14 godina
offline
Re: Nepodržana rezolucija (novi amd driveri)
CyberK kaže...

Bootaj u safe mode.
Otvori regedit i pronadji DAL2_Data__* folder, obrisi ga i onda rebootaj sistem. Trebao bi resetirat postavke za monitor.
Moguce da imas par Dal2_Data foldera. Onaj koji se koristi je dan u CCC->Information->Software (ili nesto tako) pod 2D registry path, ali mozes ih i sve obrisat...

 Riješio preko safe mode-a. Fala

SVEMOGUĆI
12 godina
protjeran
offline
Nepodržana rezolucija (novi amd driveri)

dakle kad sljedeci put to napravis ako ti je slika crna tj ocigledno ne radi stisnes "Esc" imas 15sek za to...i sve se vrati!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nepodržana rezolucija (novi amd driveri)
Stjepanj kaže...

dakle kad sljedeci put to napravis ako ti je slika crna tj ocigledno ne radi stisnes "Esc" imas 15sek za to...i sve se vrati!lp

 Znam. Ali očekivao sam ono odbrojavanje 10-15 sekundi i da će mi nakon toga automatski vratit na staru rezoluciju, al nije.

SVEMOGUĆI
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice