Nestala Particija

poruka: 3
|
čitano: 6.624
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nestala Particija

Ovako, imam HDD podjeljen na particije od kojih mi je Local Disc C:\ glavni, a Local Disc D:\ sporedni i na njemu su mi svi važni podatci.

Pa sam malo experimentirao po C:, sa windows 7 sam prešao na Snow Leopard pa ponovno sa njega na Windows 7-icu, ali dogodio se problem nakon instalacije Windowsa, Lokalni Disk D: postao mi je Unallocated Space (neraspoređeni prostor) te mi u mojem računalu nije prikazivalo nego samo particiju C.

Stavio sam Disk od windows XP-a i pretvorio taj unalocated space u novi disk D: (bez ikakvog formatiranja)

kako vratiti moje podatke sa diska??? Neki program procedura bilošto?

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2010 23:12 (vickokill).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nestala Particija

Za procedure nisam siguran jer ih neznam, ali ako želiš možeš probati s programom PC Inspector File Recovery. Ja sam njime vratio slike s kartice od mobitela i digitalnog fotoaparata, za particiju nisam siguran ali vraća barem 70% podataka koji su kao "izbrisani-nestali" ako preko sektora u kojima su bili nije ništa pisano kopirano itd. Možeš probati ili počekaj neki drugi savjet.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nestala Particija
1. Open the Control Panel (All Items view), and click on the Administrative Tools icon, then close the Control Panel window.

2. Click on Computer Management
in Administrative Tools.

3. If prompted by UAC, click on Yes. Close the Administrative Tools window.

4. In the left pane under Storage, click on Disk Management. (See screenshot below step 5)

5. In the right pane, right click on the Vista hard disk partition that is missing it's drive letter, then click on Change Drive Letter and Paths.
Click on the Add button
Select (dot) Assign the following drive letter, then select a drive letter you want to have assigned to the Vista disk partition and click on OK.
The Vista Hard Disk Partition will now show up in Windows 7. (See screenshots below)
NOTE: The left screenshot is in the Computer window, and the right screenshot is in Disk Management.




http://www.sevenforums.com/tutorials/3741-hard-disk-partition-letter-missing-windows-7-fix.html
But in the end i have to fall to lose it all
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice