NET .Framework 3.5

poruka: 56
|
čitano: 19.644
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
NET .Framework 3.5
pitanje

Pokušavam skinuti ovaj program s Micrsoftove stranice, ali ne ide, stalno javlja conection problem, pokušao sam i s verzijom koja sama skine framework, ali neće 5 puta pokušava re-enstablishat konekciju ali ne može, jel neko može pomoći ili zna link frameworka 3.5 a da nije s microsoftove stranice.

Unaprijed hvala.

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NET .Framework 3.5

probaj ovdje link

Bio sam ljudsko biće dok nisam dobio ADSL!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: NET .Framework 3.5
Dodinho kaže...

Pokušavam skinuti ovaj program s Micrsoftove stranice, ali ne ide, stalno javlja conection problem, pokušao sam i s verzijom koja sama skine framework, ali neće 5 puta pokušava re-enstablishat konekciju ali ne može, jel neko može pomoći ili zna link frameworka 3.5 a da nije s microsoftove stranice.

Unaprijed hvala.

Kupi BUG. Na BUG DVD-u imaš sve frameworke koji se nalaze u sekciji Nadogradnje (Pogled>Nadogradnje). Ako ti ni onda neće raditi, imaš lošu verziju Windowsa, da ne upotrijebim drugi izraz.

Evo što WOT misli o Brothersoft stranici: Brothersoft
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2009 19:37 (the_tux).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NET .Framework 3.5
the_tux kaže...
Dodinho kaže...

Pokušavam skinuti ovaj program s Micrsoftove stranice, ali ne ide, stalno javlja conection problem, pokušao sam i s verzijom koja sama skine framework, ali neće 5 puta pokušava re-enstablishat konekciju ali ne može, jel neko može pomoći ili zna link frameworka 3.5 a da nije s microsoftove stranice.

Unaprijed hvala.

  Kupi BUG. Na BUG DVD-u imaš sve frameworke koji se nalaze u sekciji Nadogradnje (Pogled>Nadogradnje). Ako ti ni onda neće raditi, imaš lošu verziju Windowsa, da ne upotrijebim drugi izraz.
 .NET Framework 3.5 se nemože instalirati bez internet konekcije! Nemože se instalirati s Bug-a! Jer na Bug-u je samo .exe file koji pokrene instalaciju i datoteke instalira direktno s neta (primjer. kao Windows live aplikacije)
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: NET .Framework 3.5
CRonaldo kaže...

probaj ovdje link

 Off-topic Ova stranica nije baš sigurna prema WOT dodatku za firefox i prema siteadvisoru.

On topic .NET Framework 3.5 service pack 1 možeš provat skinuti odavde ili odavde.
Area-51 m15x
16 godina
offline
NET .Framework 3.5
autorov komentar

Ne radi niti jedan link probao sam instalirati s bugovog dvd-a ali mora downloadati a neće, s konekcijom je sve u redu, ne kužimNeodlučan

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: NET .Framework 3.5
Bellatrix kaže...
the_tux kaže...
Dodinho kaže...

Pokušavam skinuti ovaj program s Micrsoftove stranice, ali ne ide, stalno javlja conection problem, pokušao sam i s verzijom koja sama skine framework, ali neće 5 puta pokušava re-enstablishat konekciju ali ne može, jel neko može pomoći ili zna link frameworka 3.5 a da nije s microsoftove stranice.

Unaprijed hvala.

  Kupi BUG. Na BUG DVD-u imaš sve frameworke koji se nalaze u sekciji Nadogradnje (Pogled>Nadogradnje). Ako ti ni onda neće raditi, imaš lošu verziju Windowsa, da ne upotrijebim drugi izraz.
  .NET Framework 3.5 se nemože instalirati bez internet konekcije! Nemože se instalirati s Bug-a! Jer na Bug-u je samo .exe file koji pokrene instalaciju i datoteke instalira direktno s neta (primjer. kao Windows live aplikacije)
U pravu si.

Evo offline instalacije .NET-a 3.5:


Mora raditi.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2009 19:48 (the_tux).
15 godina
neaktivan
offline
NET .Framework 3.5

Onda skini off-line instalaciju ima oko 231MB.

Area-51 m15x
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NET .Framework 3.5

Ma samo instaliras windows 7...

 

A koji ce ti to vrag?

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 1066MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NET .Framework 3.5
autorov komentar
Razer_Copperhead kaže...

Onda skini off-line instalaciju ima oko 231MB.

 Ma sve je to u redu, ali kada stisnem link pojavi se Page load error i niti jedan download neće da skine s Microsoftovih stranica, jel tko zna rješenje, a NET .Framework 3.5 mi treba da instaliram GTA IV.
AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
15 godina
neaktivan
offline
RE: NET .Framework 3.5
Dodinho kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Onda skini off-line instalaciju ima oko 231MB.

 Ma sve je to u redu, ali kada stisnem link pojavi se Page load error i niti jedan download neće da skine s Microsoftovih stranica, jel tko zna rješenje, a NET .Framework 3.5 mi treba da instaliram GTA IV.
 hmm.. kod tebe je neki drugi problem aj probaj otvoriti ove stranice

http://www.eset.com/

reci otvara li ih?

Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
offline
NET .Framework 3.5
autorov komentar

AVG otvara, ESET ne želi kaže Page load error

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NET .Framework 3.5
prihvaćeno rješenje
Dodinho kaže...

AVG otvara, ESET ne želi kaže Page load error

 Mislim da imaš neku gamad u compu! Skeniraj s Malwarebytes-om ili S&D
A da još vidimo ide li ovako http://72.3.254.86   Ako je učita do DNS-a ti je!
Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
offline
NET .Framework 3.5
autorov komentar

Ne želi.

Ne otvara je.

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2009 14:49 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NET .Framework 3.5

Imaš viruse na računalu.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
RE: NET .Framework 3.5

Tu ti se direktno downloadira NET.Framework 3.5 SP1

 

http://www.softwarepatch.com/windows/netframeworkdownload.html

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
NET .Framework 3.5

Imaš ti neke viruse po kompu zato ti ne otvara stranice. Poskeniraj sistem sa SUPERAntiSpyware i s Avirom ako nekako možeš doći do njih.

Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2009 15:23 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NET .Framework 3.5

I ja sam imao identičnih problema(na više računala).Na kraju sam sam instalirao 2.0 i bilo je ok. Ako ti je zbilja potreban 3.5, nevidim kako ćeš moći. Skenirao sam i ja s MalwareBytes-ima i nije se pomaklo. Kako se skida http protokolom, onda i Firewall nije pitanje. Neznam da li i korisnici Viste imaju ovaj problem. Koji OS imaš?

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: NET .Framework 3.5

Tako je to kad imaš ati grafu,moj poznanik je isto ima takav problem.Pa se vratija na nvidiu.Evo vidim da imaš nvidiu pa ne znam šta bi ti moga bit problem.

doktor za grafe i ludosti
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2009 15:18 (dery).
16 godina
offline
RE: NET .Framework 3.5
autorov komentar
Smooth Operator kaže...

I ja sam imao identičnih problema(na više računala).Na kraju sam sam instalirao 2.0 i bilo je ok. Ako ti je zbilja potreban 3.5, nevidim kako ćeš moći. Skenirao sam i ja s MalwareBytes-ima i nije se pomaklo. Kako se skida http protokolom, onda i Firewall nije pitanje. Neznam da li i korisnici Viste imaju ovaj problem. Koji OS imaš?

 Imam XP Home Edition
AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
16 godina
offline
NET .Framework 3.5
autorov komentar

Ovo je 100% virus, ne da mi da skidam išta sa stranica kao AVG, Microsoft, skinuo sam SUPERAntiSpyware Free sa Skidajmo.com pa ću skenirati, javim vam kada završim.

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NET .Framework 3.5

Kako sam i sam na XP, i posao me drži da ću još ostat na njemu, mislim da to glavni razlog. Možda da se up-gradeaš na SP3?! Nisam siguran da li bi i to pomoglo. Evo i ja imam identičan problem. Srećom, ne treba mi 3.5. Možda neko ima bolje rješenje...

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NET .Framework 3.5
autorov komentar

Već imam SP3

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2009 15:43 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NET .Framework 3.5

Probaj ovo, zatim ovo i na kraju SpyBooth S&D. Mislim da im neće nešto promaći.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NET .Framework 3.5
autorov komentar

Skeniram sa SUPERAntiSpywareom i našao je 2 trojanska DNS changeraCool(sad ih imam).

Javim vam kada završi test.

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NET .Framework 3.5
prihvaćeno rješenje
Dodinho kaže...

Skeniram sa SUPERAntiSpywareom i našao je 2 trojanska DNS changeraCool(sad ih imam).

Javim vam kada završi test.

 Ma gotovi su.
Dakle dobro sam ih bio "osjetio"Smijeh
Nijedno pravilo bez iznimke!!
16 godina
offline
RE: NET .Framework 3.5
autorov komentar
Bellatrix kaže...
Dodinho kaže...

Skeniram sa SUPERAntiSpywareom i našao je 2 trojanska DNS changeraCool(sad ih imam).

Javim vam kada završi test.

 Ma gotovi su.
Dakle dobro sam ih bio "osjetio"Smijeh
 Zbilja jesi, ali još nije gotovo, kada završi test pa ću iznjeti rezultate.
Za sada je stanje ovakvo:
Sređujem ih Sređujem ih
AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
16 godina
offline
NET .Framework 3.5
autorov komentar

Toooooooooo, radi, mogu ići na ESET-ovu stranicu, i upravo downloadam NET .Framework s Microsoftove stranice, hvala svima na truduNamigiva

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NET .Framework 3.5

Vidim na onoj slici da imaš avast anivirus pa ti preporučujem da ga izbrišeš i staviš avira antivirus koji je puno bolji od avasta.

Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2009 21:18 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NET .Framework 3.5
autorov komentar
Razer_Copperhead kaže...

Vidim na onoj slici da imaš avast anivirus pa ti preporučujem da ga izbrišeš i staviš avira antivirus koja je puno bolji od avasta.

 Budem probal.
AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice