.Net Framework-problemi

poruka: 3
|
čitano: 618
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
.Net Framework-problemi

Poz,
vec duze vrijeme se patim sa net frameworkom.Jednostavno nemogu ga izbrisat ni sa jednim programom(ni sa official mcovim ni sa nekim third party programima).A nemogu ga ni instalirat,kada ga pokusam kaze da je vec instaliran, naravno prije toga je "izbrisan". Cak sam reinstaliro windows,formatiro ssd,ali nista nepomaze. Netko nekakvu ideju kako da to vec rjesim,pola igara mi neradi zbog net frameworka kao ni pola aplikacija.Koristim Windows 10 x64 pro

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: .Net Framework-problemi

.net je ispod haube = sys.. brisati? -> format C: .. odnosno, kogvraga prčkaš ili što je cilj? Ako ne želiš win, koristi drugi OS. (ali će te .net i tamo dočekati, šire se..).

(umjesto brisanja, imaš opciju.. CP/Programi i značajke/Uključivanje i isključivanje značajki sustava Windows... jasnije?)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
odjavljen
offline
.Net Framework-problemi

ihush je to dosta poetski objasnio a rješenje je ustvari vrlo jednostavno - u programs & features pod windows components treba enableati .Net 3.5 jer je vrlo vjerojatno u tome problem....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice