Outlook Express

poruka: 12
|
čitano: 5.791
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Outlook Express
pitanje

Ne mogu se sjetiti na kojoj lokaciji se nalazi folder u kojem je kompletni Outlook Express.

Trebam formatirati komp pa da prije snimim taj folder pa da mi ostanu kontakti, postavke, mailovi...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Outlook Express

Ja sam našao samo u C:/Program files/Outlook Express, pretražio sam i C:/Windows i Documents i Setings ali nema ništa. Uglavnom kontakte možeš exportirati direkt iz outlooka a za ostale postavke ne bih znao.

C2D E6550,Abit IP35-E, 2 GB Kingmax(800 Mhz), 8800 GTS 320 MB, WD 400 GB, Philips 200 WS
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Outlook Express
autorov komentar

od velike važnosti su mi mailovi....

na C:/Program files mislim da nije sigurno taj folder..

15 godina
offline
RE: Outlook Express
prihvaćeno rješenje

.. Doc. and Settings/user(ime)/Local sett./App.Data/Microsoft/Identities/OutlookExp./... .idx-i

-da bi vidio foldere, moraš upaliti 'show-hiden/system...' jer su sistemski folderi skriveni.

-adrese (wab) exportiraj i account..

自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
15 godina
neaktivan
offline
Outlook Express

Trebaš ostaviti "show hidden files and folders" u opcijama ići na c disk, zatim documents&settings/KorisničkoIme/LocalSettings/AppData/Identiteis/Nekibrojevi/Microsoft/express. Tamo ćeš naći inbox.dbx i neke stvari,kontakti i sl..

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 10:18 (Smooth Operator).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Outlook Express

Pokreneš Outlook Express! Ideš onda na TOOLS > OPTIONS > tab MAINTENANCE

Unutar MAINTENANCE klikni na STORE FOLDER! Kopiraj cijeli sadržaj (desni klik mišem, select all i kopiraj).

Otvori windows ili internet explorer, u ADRESS BAR-u klikneš paste i enter! Kopiraj cijeli sadržaj u tom folderu.

Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
15 godina
neaktivan
offline
Outlook Express

Kod mene je malo drugačije nego što je rekao Smooth: C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Identities\{D53011E0-92BA-4CC8-BB63-D0133FA6B451}\Microsoft\Outlook Express. OVo je na XP ne znam kakva je putanja za Vistu.

C2D E6550,Abit IP35-E, 2 GB Kingmax(800 Mhz), 8800 GTS 320 MB, WD 400 GB, Philips 200 WS
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Outlook Express
shark kaže...

Kod mene je malo drugačije nego što je rekao Smooth: C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Identities\{D53011E0-92BA-4CC8-BB63-D0133FA6B451}\Microsoft\Outlook Express. OVo je na XP ne znam kakva je putanja za Vistu.

 Zajebo sam, zaboravio sam napisat App Data, ono sam sve iz glave napisao, dobro sam ikako! Cool
Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Outlook Express
Smooth Operator kaže...
shark kaže...

Kod mene je malo drugačije nego što je rekao Smooth: C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Identities\{D53011E0-92BA-4CC8-BB63-D0133FA6B451}\Microsoft\Outlook Express. OVo je na XP ne znam kakva je putanja za Vistu.

 Zajebo sam, zaboravio sam napisat App Data, ono sam sve iz glave napisao, dobro sam ikako! Cool
Odgovor si dobio od više postaša, na bih ponavljao. 
Drugi puta, kad instaliraš widnoze, kreiraš svoj e-mail i uneseš kontakte, onda imaš opciju da te podatke preneseš u Word, malo ih urediš (npr. neke dijelove u bold) i onda isprintaš, pa sve to lijepo zaklamaš. Isto je i sa drugim stvarima koje možeš sprintati i imati to dostupno svakog trena (puno različitih passworda, npr. broj ICQ-a i sl., adresa nekih tebi potrebnih web stranica itd.). Jer, ima jedna narodna, pametni pišu, bu.da.le pamte. Nikad ne znaš kad ti može riknut sustav pa si ostao bez svega. Takav oblik podataka je najbolje čuvati u nekom rokovniku, ili printano pa spremljeno u fasciklu.
Offtopic:
Usput, Smooth Operator je naziv jedne pjesme pjevačice Sade, koju obožavam.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Outlook Express
Kalea kaže...
Smooth Operator kaže...
shark kaže...

Kod mene je malo drugačije nego što je rekao Smooth: C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Identities\{D53011E0-92BA-4CC8-BB63-D0133FA6B451}\Microsoft\Outlook Express. OVo je na XP ne znam kakva je putanja za Vistu.

 Zajebo sam, zaboravio sam napisat App Data, ono sam sve iz glave napisao, dobro sam ikako! Cool
Odgovor si dobio od više postaša, na bih ponavljao. 
Drugi puta, kad instaliraš widnoze, kreiraš svoj e-mail i uneseš kontakte, onda imaš opciju da te podatke preneseš u Word, malo ih urediš (npr. neke dijelove u bold) i onda isprintaš, pa sve to lijepo zaklamaš. Isto je i sa drugim stvarima koje možeš sprintati i imati to dostupno svakog trena (puno različitih passworda, npr. broj ICQ-a i sl., adresa nekih tebi potrebnih web stranica itd.). Jer, ima jedna narodna, pametni pišu, bu.da.le pamte. Nikad ne znaš kad ti može riknut sustav pa si ostao bez svega. Takav oblik podataka je najbolje čuvati u nekom rokovniku, ili printano pa spremljeno u fasciklu.
Offtopic:
Usput, Smooth Operator je naziv jedne pjesme pjevačice Sade, koju obožavam.
 Jeli ovaj lik ozbiljan?! Ti da meni nešto kažeš?! Da šifre držim u rokovniku?! Imaš li ti pojma koji si kreten?! Što ti išta pišeš na ovom forumu?! Da završiš u Hall of Shame-u? Tamo si glavna tema. Znaš li ti zašto ja pamtim, a ti pišeš?! JER SAM JA ZABORAVIO ONOLIKO KOLIKO TI ZNAŠ! Koliko ljudi se tuži na krađu podataka i pass-ova?! Najbolje ih držat sve isprintane i uokvirene na zidu.

Da, ime sam uzeo po toj pjesmi.

Modovi, ključ, znam da nije moja tema, ali da ne ode na gore. Oprostite što živce izgubih... rrrr
Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2009 15:35 (Smooth Operator).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Outlook Express
Smooth Operator kaže...
Kalea kaže...
Smooth Operator kaže...
shark kaže...

Kod mene je malo drugačije nego što je rekao Smooth: C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Identities\{D53011E0-92BA-4CC8-BB63-D0133FA6B451}\Microsoft\Outlook Express. OVo je na XP ne znam kakva je putanja za Vistu.

 Zajebo sam, zaboravio sam napisat App Data, ono sam sve iz glave napisao, dobro sam ikako! Cool
Odgovor si dobio od više postaša, na bih ponavljao. 
Drugi puta, kad instaliraš widnoze, kreiraš svoj e-mail i uneseš kontakte, onda imaš opciju da te podatke preneseš u Word, malo ih urediš (npr. neke dijelove u bold) i onda isprintaš, pa sve to lijepo zaklamaš. Isto je i sa drugim stvarima koje možeš sprintati i imati to dostupno svakog trena (puno različitih passworda, npr. broj ICQ-a i sl., adresa nekih tebi potrebnih web stranica itd.). Jer, ima jedna narodna, pametni pišu, bu.da.le pamte. Nikad ne znaš kad ti može riknut sustav pa si ostao bez svega. Takav oblik podataka je najbolje čuvati u nekom rokovniku, ili printano pa spremljeno u fasciklu.
Offtopic:
Usput, Smooth Operator je naziv jedne pjesme pjevačice Sade, koju obožavam.
 Jeli ovaj lik ozbiljan?! Ti da meni nešto kažeš?! Da šifre držim u rokovniku?! Imaš li ti pojma koji si kreten?! Što ti išta pišeš na ovom forumu?! Da završiš u Hall of Shame-u? Tamo si glavna tema. Znaš li ti zašto ja pamtim, a ti pišeš?! JER SAM JA ZABORAVIO ONOLIKO KOLIKO TI ZNAŠ! Koliko ljudi se tuži na krađu podataka i pass-ova?! Najbolje ih držat sve isprintane i uokvirene na zidu.

Da, ime sam uzeo po toj pjesmi.

Modovi, ključ, znam da nije moja tema, ali da ne ode na gore. Oprostite što živce izgubih... rrrr
 Prvo, postoje pravila ponašanja. Drugo, sam si otvorio temu kako si ''zaboravio''. Pa kaj oćeš onda. Ak nemreš zapamtiti, onda zapiši. Koji si ti ku....c u ovoj državi da tebi netko krade nekaj s tvog kompa?  Koje si ti kre...le. Sad smo kvit.
16 godina
neaktivan
offline
Outlook Express

Dosta offtopičarenja, vrijeđanja i sličnih gluparija da nemoram ponovno davati kartone! Sada ili počnite pisati poruke vezane uz temu ili nemojte uopće.

 

Hvala,

moderator

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice