Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

poruka: 14
|
čitano: 8.807
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

Pozz,

 

prije nekoliko dana na win7 mi je pao sistem i ponovo sam nabacio ''svjež'' win7... međutim, bookmarks koje sam imao u mozilla firefox su otišli zajedno sa ostalim dokumentima. postoji li ikakav način da ih vratim iz windows.old foldera ili je nestalo zauvijek?

c2920585@tyldd.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

Vjerujem da si napravio Sync korisnički račun na FF-u. Odi u Alati<mogućnosti<Sync i tamo se ulogiraj sa svojim starim korisničkim imenom. Nadam se da ga znaš i da ti je račun sinkroniziran.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

Nisam ništa spašavao zato ovako i pitam... da sam spasio bilo kako, znao bih vratiti

c2920585@tyldd.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?
newklear kaže...

Nisam ništa spašavao zato ovako i pitam... da sam spasio bilo kako, znao bih vratiti

Jesi li napravio format particije na kojoj je bio stari Windows ili je još imaš?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?
newklear kaže...

Pozz,

 

prije nekoliko dana na win7 mi je pao sistem i ponovo sam nabacio ''svjež'' win7... međutim, bookmarks koje sam imao u mozilla firefox su otišli zajedno sa ostalim dokumentima. postoji li ikakav način da ih vratim iz windows.old foldera ili je nestalo zauvijek?

Otvori windows.old ,idi u Users i tu ti je cijeli tvoj user folder sa svim podacima ,pa tako i sa kompletnim Firefox profilom u kojem su ti i svi bookmarksi!

 

Otvori AppData - Roaming - Mozilla - Firefox - Profiles.

 

Tu ćeš naći folder ''šifriranog.default'' naziva (vidi sliku) koji jednostavno kopiraj i onda iz njega možeš kopirati sve fileove i foldere u isti takav folder u novoj instalaciji Windowsa!

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 19:48 (kizo2703).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?
Tomislav95 kaže...
newklear kaže...

Nisam ništa spašavao zato ovako i pitam... da sam spasio bilo kako, znao bih vratiti

Jesi li napravio format particije na kojoj je bio stari Windows ili je još imaš?

 

Nisam, zato i imam ovaj folder windows.old

 

kizo2703 kaže...
newklear kaže...

Pozz,

 

prije nekoliko dana na win7 mi je pao sistem i ponovo sam nabacio ''svjež'' win7... međutim, bookmarks koje sam imao u mozilla firefox su otišli zajedno sa ostalim dokumentima. postoji li ikakav način da ih vratim iz windows.old foldera ili je nestalo zauvijek?

Otvori windows.old ,idi u Users i tu ti je cijeli tvoj user folder sa svim podacima ,pa tako i sa kompletnim Firefox profilom u kojem su ti i svi bookmarksi!

 

Otvori AppData - Roaming - Mozilla - Firefox - Profiles.

 

Tu ćeš naći folder ''šifriranog'' naziva (vidi sliku) koji jednostavno kopiraj i onda iz njega možeš kopirati sve fileove i foldere u isti takav folder u novoj instalaciji Windowsa!

 

 

Našao sam ovo sa slike ali ne mogu naći taj isti folder u novoj instalaciji...

c2920585@tyldd.com
14 godina
offline
Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

Možda trebaš staviti show hidden files and folders

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

Vjerojatno je sakriven. Odi u Control panel<Folder options<View< označi show hidden files and folders

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?
kizo2703 kaže...
newklear kaže...

Pozz,

 

prije nekoliko dana na win7 mi je pao sistem i ponovo sam nabacio ''svjež'' win7... međutim, bookmarks koje sam imao u mozilla firefox su otišli zajedno sa ostalim dokumentima. postoji li ikakav način da ih vratim iz windows.old foldera ili je nestalo zauvijek?

Otvori windows.old ,idi u Users i tu ti je cijeli tvoj user folder sa svim podacima ,pa tako i sa kompletnim Firefox profilom u kojem su ti i svi bookmarksi!

 

Otvori AppData - Roaming - Mozilla - Firefox - Profiles.

 

Tu ćeš naći folder ''šifriranog.default'' naziva (vidi sliku) koji jednostavno kopiraj i onda iz njega možeš kopirati sve fileove i foldere u isti takav folder u novoj instalaciji Windowsa!

Svaka čast, riješio sam ovako... nisam se nadao ni 1% ali sve se vratilo

Diablo86 kaže...

Možda trebaš staviti show hidden files and folders

 

Tomislav95 kaže...

Vjerojatno je sakriven. Odi u Control panel<Folder options<View< označi show hidden files and folders

 

Bio je sakriven, sve rješeno... hvala

c2920585@tyldd.com
16 godina
offline
Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

 

Za ubuduce ne bi bilo loše, imat uvjek pohranjene sve Bokmarke na neko sigurno mjesto preventiva glavu i živce čuva fuckaj ga.{#}{#}

 

Moš ih Uplodat dole na ovu stranicu, imas 5gb slobodnog prostora ok 25mb maksimalan Upload velicina po datoteci je minus ali najbitnije je da se tu podaci ne brišu osim ak ih ti sam ne obrišeš a to je veliki plus.{#}

 

http://www.box.net

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

Opera i Firefox imaju svoju sinkronizaciju tako da je meni tako najpraktičnije.

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.spreadlinux.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?
rambox kaže...

 

Za ubuduce ne bi bilo loše, imat uvjek pohranjene sve Bokmarke na neko sigurno mjesto preventiva glavu i živce čuva fuckaj ga.{#}{#}

 

Moš ih Uplodat dole na ovu stranicu, imas 5gb slobodnog prostora ok 25mb maksimalan Upload velicina po datoteci je minus ali najbitnije je da se tu podaci ne brišu osim ak ih ti sam ne obrišeš a to je veliki plus.{#}

 

http://www.box.net

 

na 3 računara koristim dropbox i volio bih da imam i sinhronizovane bookmarks preko njega ali ne znam kako...

c2920585@tyldd.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?
newklear kaže...

 

na 3 računara koristim dropbox i volio bih da imam i sinhronizovane bookmarks preko njega ali ne znam kako...

Mislim da ti je bolje sinkronizirati preko Firefox-a kad već ima tu mogućnost.

Ako ne želiš tako, skini si MozBackup pa radi backup svaki tjedan, mjesec...

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
neaktivan
offline
Pao sistem,nestali bookmarks - kako nazad?

Ja si prek Chromea sinkroniziram bookmarkse, povijest, nedavno posjećene stranice... super funkcija.

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice