PC se gasi tijekom igranja

poruka: 5
|
čitano: 1.196
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
PC se gasi tijekom igranja

Bok, imam jedan problem vidi se u naslovu.. Pc se gasi vecinom tijekom lol-a, na drugim igrama rijetko kad ali na lol-u nemogu odigrat match bez da se ugasi..
Mislim da nije do pregrijavanja posto sam temperature pratio, dali je moguce da je do napajanja?
Spec:
AMD Athlon x3 455 - Phenom II x4 B55 ~ 3.6ghz OC

Corsair Vengeance 4gb 1600 mhz 9-9-9-24
Nvidia GEForce 9600gt
aopen z300-08FC 400W {#}
ASRock N68-S3 UCC
HDD 200gb

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PC se gasi tijekom igranja
Lovro2209 kaže...

Bok, imam jedan problem vidi se u naslovu.. Pc se gasi vecinom tijekom lol-a, na drugim igrama rijetko kad ali na lol-u nemogu odigrat match bez da se ugasi..
Mislim da nije do pregrijavanja posto sam temperature pratio, dali je moguce da je do napajanja?
Spec:
AMD Athlon x3 455 - Phenom II x4 B55 ~ 3.6ghz OC

Corsair Vengeance 4gb 1600 mhz 9-9-9-24
Nvidia GEForce 9600gt
aopen z300-08FC 400W  {#}
ASRock N68-S3 UCC
HDD 200gb

  Moze biti do jako puno stvari.

Procesljaj ove teme http://www.bug.hr/forum/search/topic/?txt=se+gasi&ss=t&sa=&t=&f=&sort=act.

Kolike temp ti budu dok igras?

12 godina
neaktivan
offline
Re: PC se gasi tijekom igranja
dinos3 kaže...
Lovro2209 kaže...

Bok, imam jedan problem vidi se u naslovu.. Pc se gasi vecinom tijekom lol-a, na drugim igrama rijetko kad ali na lol-u nemogu odigrat match bez da se ugasi..
Mislim da nije do pregrijavanja posto sam temperature pratio, dali je moguce da je do napajanja?
Spec:
AMD Athlon x3 455 - Phenom II x4 B55 ~ 3.6ghz OC

Corsair Vengeance 4gb 1600 mhz 9-9-9-24
Nvidia GEForce 9600gt
aopen z300-08FC 400W {#}
ASRock N68-S3 UCC
HDD 200gb

  Moze biti do jako puno stvari.

Procesljaj ove teme http://www.bug.hr/forum/search/topic/?txt=se+gasi&ss=t&sa=&t=&f=&sort=act.

Kolike temp ti budu dok igras?

rijesio sam ali svejedno hvala :D

12 godina
offline
Re: PC se gasi tijekom igranja

Uvijek napisi kako si rijesio problem, jer mozda bas nekome zatreba odgovor na to pitanje pa ga nade ovdje  {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: PC se gasi tijekom igranja
dinos3 kaže...

Uvijek napisi kako si rijesio problem, jer mozda bas nekome zatreba odgovor na to pitanje pa ga nade ovdje {#}

Start - Services - Power - Properties - Recovery Tab - First and Second Failture - Take no action

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice