Pitanje uTorrent

poruka: 12
|
čitano: 5.036
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje uTorrent

Ovako do prije neki dan mi je kompjuter radio sasvim normalno bez ikakvih komplikajcija.I jucer kako uvijek imam komp upaljen ja se vratim iz skole idem na internet a ono steka do bola.I sve sam probo neznam sta nisam i doslo do toga ja ugasim utorrent i komp poceo šljakat normalno i internet i sve.Ja mislio slucajnost nema sanse da do utorrenta problem zato sto svaki je put upaljen kad ja upalim torrent i opet sve steka,i jos vazno da napomenem windowsi su javljali nekakav error ali neznam kakav tj. nije pisalo samo error.Kako da to popravim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje uTorrent

Je li spor internet ili kompjuter općenito ? Ako je spor internet smanji brzinu uploada u utorrentu. Kompjuter ne može biti spor radi utorrenta. I pogledaj točno koja je greška u pitanju pa javi.

 

14 godina
neaktivan
offline
Pitanje uTorrent

ne stvarno kad upalim utorrent odjednom se net pocne palit i gasit internet je spor.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje uTorrent

Koliki ti je upload, slikaj mi to što skidaš, i koja ti je brzina internet veze.

13 godina
protjeran
offline
Pitanje uTorrent

pa , ja mislim da je poznata stvar da torrent usporava internet...

ne usporava ga toliko kada npr. skida nesto brzinom 400kb/s, vec pri malenim brzinama 10-15 kb/s...

 

nema ti sta tu biti cudno...tako je kod svih...( barem mislim )

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje uTorrent

stvarno neznam ali prije sam znao skidat po 15 stvari neka bi isla 800 kb/s neka 20 nije to uopce nego odjednom samo odjednom sve stalo
npr. brzina dode do 150 kb/s i samo padne na 15kb/s
http://www.speedtest.net/result/1015919495.png

evo cim sam ukljucio utorrent evo cim sam ukljucio utorrent
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2010 20:14 (mobitel).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje uTorrent

Napravi ovo za ubuduće makar problem nije u tome.

 

Opcije

Postavke

Propusnost

Stavi najveću brzinu slanja na 15 kB/s

 

Na eng.

 

Options

Settings ili Preferences

Bandwith

Max. upload

 

Stopiraj te torrente koji ti se ne skidaju, a nisu se skinuli ni bajta.

 

Koji ti je port namješten za utorrent ? Koja je verzija utorrenta ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2010 20:27 (Kobe24).
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje uTorrent

ništa sve po starom..{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje uTorrent

Upload može smanjit do 8 kB/s, više (odnosno manje od 8) ne jer će se smanjit i download

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje uTorrent

Zato sam mu rekao da smanji na nekih 15 kB/s. S obzirom na brzinu njegove veze to će lagano povući. Može stavit i 25 bez problema. Međutim nije problem do toga. A premalo nam je informacija dao. Neka digne najnoviju verziju programa ili neka napravi reinstall.

14 godina
neaktivan
offline
Pitanje uTorrent

Problem signature:
  Problem Event Name:    BlueScreen
  OS Version:    6.1.7600.2.0.0.256.1
  Locale ID:    1050

Additional information about the problem:
  BCCode:    d1
  BCP1:    DB4E7C82
  BCP2:    00000002
  BCP3:    00000000
  BCP4:    8E03059C
  OS Version:    6_1_7600
  Service Pack:    0_0
  Product:    256_1

Files that help describe the problem:
  C:\Windows\Minidump\110610-27066-01.dmp
  C:\Users\Jaksa\AppData\Local\Temp\WER-48968-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:
 http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
  C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje uTorrent

i ja imam slican problem koji se pojavi cim mi utorrent nije najnoviji plus ovisi ti dosta i o postavkama u njemu te JAKO o anti virusu i misli da bis trebao malo skenirati komp. sa anti virusom a i sa spybot s&d i sa cc clinerom ili vec nekim slicnim da malo provijeris komp te koja desragmantacija diska ti nebi skodila cini mi se da ti se je kom malo zakrcao smecem pa ga treba malo pocistit pa ce se stanje malo popravit, a nakon toga ako si na t-comu mozes njurgati njima jer kada se to meni pocne desavati onda im njurgam i gle cuda odmah proradi. ja konkretno sada skidam sa 350 kB/s slusam online radio sa 128 kB/s te pricam na skaype sa frendom i surfam po netu i sve radi tako da mora radit i uvijek mozes provijerit svoju brzinu na http://www.speedtest.net/  meni je sada ping 49ms downeload 3.98 Mb/s upload 0.26 Mb/s uz sve radnje koje sam nabrojao te uz dodatak da je jos jedan komp na netu skupa na istoj vezi

borg
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice