Pomoć forumašima preko Teamviewera izdvojena tema

poruka: 378
|
čitano: 138.347
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Marko :D kaže...

Počisti sa CCleanerom, probaj u nekom drugom web pregledniku,...

Sacu probat i sa CCleanerom... probo sam sa drugim browserima al isto...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
ToXiC aLiEn kaže...
Marko :D kaže...

Počisti sa CCleanerom, probaj u nekom drugom web pregledniku,...

Sacu probat i sa CCleanerom... probo sam sa drugim browserima al isto...

Opet Isto... Sta bi moglo da bude pa da PC skroz zablokira {#}

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Korak po korak ćeš valjda pronaći uzrok problema... probaj sa updejtanim drajverima grafičke kartice, (uključi-isključi) antivirus...

(čudno je što kažeš da kad igraš igrice na fejsu da čuješ beep i nastane problem- taj beep je s mbo? pogledaj u manualu šta znači taj beep)

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 2:46 (brixy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
brixy kaže...

Korak po korak ćeš valjda pronaći uzrok problema... probaj sa updejtanim drajverima grafičke kartice, (uključi-isključi) antivirus...

(čudno je što kažeš da kad igraš igrice na fejsu da čuješ beep i nastane problem- taj beep je s mbo? pogledaj u manualu šta znači taj beep)

Čudno je... jer kad mi je sestra igrala games na facebook i njoj je blokiro PC i ona mi je rekla da je cula beep... al malo prije sam ja igro Farmville da vidim nista se nije culo samo je zablokiro ceko sam da reko nece odblokirat al nista morao sam ga zgasiti i opet upaliti :S

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

ne znam da li imaš na svim browserima iste add-ons i plug-in i sl. ako da, probaj i njih isključiti. možda je do shockwavea(reinstaliraj ga)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
brixy kaže...

ne znam da li imaš na svim browserima iste add-ons i plug-in i sl. ako da, probaj i njih isključiti. možda je do shockwavea(reinstaliraj ga)

taj shockwave to nemam instaliratno jel ga trebam imat?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
ToXiC aLiEn kaže...
brixy kaže...

ne znam da li imaš na svim browserima iste add-ons i plug-in i sl. ako da, probaj i njih isključiti. možda je do shockwavea(reinstaliraj ga)

taj shockwave to nemam instaliratno jel ga trebam imat?

instaliraj pa ćeš vidjeti http://get.adobe.com/shockwave/

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
brixy kaže...
ToXiC aLiEn kaže...
brixy kaže...

ne znam da li imaš na svim browserima iste add-ons i plug-in i sl. ako da, probaj i njih isključiti. možda je do shockwavea(reinstaliraj ga)

taj shockwave to nemam instaliratno jel ga trebam imat?

instaliraj pa ćeš vidjeti http://get.adobe.com/shockwave/

Instaliro sam ga i otiso odma probat da igram  i opet mi zablokira PC...

15 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Definitivno je do jave probaj igrati sa chrome i skini zadnju javu... znam daje tako i curi bilo na lap... te drajvere ostale imaj updejtane grafa itd...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Frenkyca kaže...

Definitivno je do jave probaj igrati sa chrome i skini zadnju javu... znam daje tako i curi bilo na lap... te drajvere ostale imaj updejtane grafa itd...

Imam zadnju Javu i Update sam drajvere i opet mi isto... zablokira :S

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

pozdrav, pokerenuo sam vec u ovom podforumu temu ali nije doslo do nekih rezultata, ako itko ima slobodnog vremena, problem pise ovdje ( http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/directx--problem/220326.aspx?page=0&jumpto=4497780&sort=asc&view=flat
bilokakvi prijedlozi ili pomoc su dobrodosli..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

poštovanje,ja bi ima slijedeći problem(totalna san neznalica),jer san kupio xbox360 kontroller za PC,s donglom,i ima neki disk,koji san ubacio i pokušao učitat,ali mi kaže da treban to odradit kao sistem administrator,ali ne znan kako i gdje da to promijenim,a koristim WIN 8.1 orginalne??napisa san ode da ne otvaran novu temu bezveze,a ode bi se najprije moglo pročitat i da mi netko pomogne da to riješim,pa da mogu igrat se malo s time...unaprijed hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
johnyaces777 kaže...

poštovanje,ja bi ima slijedeći problem(totalna san neznalica),jer san kupio xbox360 kontroller za PC,s donglom,i ima neki disk,koji san ubacio i pokušao učitat,ali mi kaže da treban to odradit kao sistem administrator,ali ne znan kako i gdje da to promijenim,a koristim WIN 8.1 orginalne??napisa san ode da ne otvaran novu temu bezveze,a ode bi se najprije moglo pročitat i da mi netko pomogne da to riješim,pa da mogu igrat se malo s time...unaprijed hvala :)

 Odeš na setup.exe ili što već pokrećeš desni klik i onda lijevim klikom odabereš: Run as Administrator.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera

 

još jednom VELIKO HVALA kolegi softwaremaniac,kolegi i prijatelju,na nesebičnoj pomoči i trudu;) veliki pozdrav i ovako,stvarno ne znan šta reći više... stvarno je bez riječi najbolji opis...LP ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 11:44 (johnyaces777).
14 godina
online
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
johnyaces777 kaže...

pokušavam pokrenuti instalacijski disk za taj kontroler koji je u disk drajvu,ali nema nažalost tamo da to može,taj raun kao administrator??!ili si ti mislio na nešto drugo??sorry,totalno ne kontan se s time svime,a  tebi svakako hvala na pomoći...ali ne znan kako to izvest... :(

 ajd upali teamviewer i pošalji na PM...

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera

veliko Hvala kolegi Softwaremaniac ;)

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

zahvaljujem ljubaznom softwaremaniac na odvojenom vremenu u rješavanju problema na pc-u..........čovik je legenda........pratim vas i učim od vas i dalje ......

 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

opet veliko hvala na pomoći mom prijatelju i koolegi softwaremaniac-u...;) na svemu šta mi je pomoga oko kompa,jer bez njega,ne bi se s mista još pomaka :) Lp :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Ako nekome treba pomoć također vam mogu i ja pomoći.

 

-Optimizacija i tweakanje Windowsa

-Driveri

-Analize crash dumpova BSOD

-Pomoć oko softvera i izrade bootablinih medija

-Uklanjanje virusa

-Postavljanje računala (antivirus,firewall i sav drugi softver)

-Pomoć oko virtualizacijskog softvera (Vmware i VirtualBox)

-Instalacija softvera na linuxu i njegovo tweakanje

-Tutorijali vezani za neki softver

-Konfigurianje programa tipa antivirus firewall itd.

 

-I mnogo toga :D

 

 

Ako vam treba pomoć javite mi u PM i rado ću vam to riješiti. Bez TD molim,ovo je ozbiljno.

Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

zahvaljujem softwaremaniac koji mi postaje kao 'bliža rodbina' u rješavanju pravih i imaginarnih problema.........hvala na brzini i strpljenju

 

 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Pomoc

Spojio sam laptop na TV preko HDMI kabela, reproducira mi sliku ali zvuk reproducira samo na laptopu. Probao sam u sva 3 HDMI utora na TV-u isti je rezultat. Ima li tko koristan savjet?

Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Bilo bi lijepo da napišeš, koji je model grafičke, driveri, za istu, pa da znamo krenuti od nekuda, no, nemoj se ljutiti ovo je za mene jebentlich a spojio sam barem 1500 HDMI-a s tevejima.

Onda znaš da je ne znam štani.

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 11:59 (Strahoslav Trta).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=197167

Ovo je laptop. Kad udem u control panel u namjestanje zvucnih postavki HDMI mi pise da nije spojen i svjetli sivo tako da ga ne mogu stavit kao default a slika se uredno reproducira odim sta se u kutevima ikone bas ne vide i start menu kao da je slika previse uvecana mozda nekih 5 %

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Ikona od Set default je takodjer siva tako da ne mogu nista.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Instaliraj najnovije drivere pa onda probaj.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Nije do drivera instalirani su najnoviji. Probao sam na razne televizije i s različitim kabelima i opet nista, slike ima zvuk ostaje na laptopu. Ima li ko ideju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Imam problem u Word-u sa numeriranjem stranica..Moram ih numerirati tako da kreće od treće stranice(oni koji su pisali diplomske ili slićne radove znaju o ćem prićam :-))

pokušavao sam sam pomoću raznih tutorijala al ne ide mi..Ako mi netko može to napraviti,bio bi neizmjerno zahvalan

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Sta ne mozrs napravit 2 prazne stranice i pocet pisat na trecoj
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera

Ne mogu..prva stranica je naslov,druga zahvala,treća sadržaj itd...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice