Pomoc oko drivera za IBM 8172KGV maticnu plocu

poruka: 5
|
čitano: 3.156
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Potrebna pomoc za download drivera IBM 8172KGV

Zdravo.

 

Naime,prijatelju su mi potrebni driveri za zvucnu,graficku,mreznu od ibm 8172KGV maticne,ili  ThinkCentre S51 jedinice.

Razne drivere sam skidao preko googla,kao i sa lenovo stranice : http://support.lenovo.com/en_US/downloads/default.page? ali nisu mi pomogli.Pokusao sam i preko everesta pa skidao pojedinacno drivere ali u vecini slucajeva izbaci mi identicne kao i ove iznad...

Svaki od njih instaliram,ali ne izbacuje mi dio kada pise da moram restartovati,tako da u device menageru i dalje ih prepoznaje kao neinstalirane.Probao sam sve 3. service packa ali nista...Ima li neko ideju sta sljedece uraditi ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2012 0:41 (Nemrin).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko drivera za IBM 8172KGV maticnu plocu

ako se radi o lenovo računalu onda je stvar iznimno jednostavna!

ne skidaj nikada pojedinačne drivere (to se ne radi kod lenova)!

skini software thinkvantage tools i on će sve potrebne drivere sam prepoznati, skinuti i instalirati

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko drivera za IBM 8172KGV maticnu plocu
sasa kaže...

ako se radi o lenovo računalu onda je stvar iznimno jednostavna!

ne skidaj nikada pojedinačne drivere (to se ne radi kod lenova)!

skini software thinkvantage tools i on će sve potrebne drivere sam prepoznati, skinuti i instalirati

Koristim adsl...Ne mogu se konektovati na internet bez mrezni drivera !? Nemam local area

Jedino da pokusam ubaciti drugu mreznu u jedini slobodni pci slot pa pokusam tako...

12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko drivera za IBM 8172KGV maticnu plocu

Evo ubacio sam novu mreznu d link karticu i instalirao drivere...Sada se mogu konektovati na internet

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko drivera za IBM 8172KGV maticnu plocu

Rijeseno uz pomoc Sase instaliranjem updat-a: http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?LegacyDocID=MIGR-61432#update

 

Hvala i pozz.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice