Pomoć, treba mi softwer

poruka: 5
|
čitano: 2.044
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć, treba mi softwer

Ovako radi se o nekoj vrsti backup softwera.

Uzmimo situaciju, kopiram fileove na externi hard disk, i sad na hard disk u kompu skidam još neke fileove u razne foldere.

Sad hoću da prebacim te nove fileove na externi hdd, ali pošto imam mnogo foldera ne mogu ih naći.

Da li možda postoji neki program koji automatski prebacuje fileove koji su novi na externi disk, recimo da nekako refreshuje stanje na externom da bude isto kao u kompu.

nadam se da sam dobro objasnio. Nisam nikad radio s backup-om podataka, tako da ću možda ispasti glup :DD

Hvala na pomoći!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Pomoć, treba mi softwer

Ako sam te dobro shvatio ti bi želio sve što skineš s neta da ti se automatski spremi na eksterni disk.Jesam li dobro shvatio? Odredi browseru download location,tj.kamo da sprema downloadan sadržaj te odaberi eksterni hdd ili neku mapu na njemu kao taj download location.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć, treba mi softwer

Ne, znam to, ali hvala svejedno

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć, treba mi softwer

Ja mislim da hoce ono sto bi i meni trebalo... Recimo imam FOLDER, u njemu jos 100 FOLDERA, i skinem nesto s interneta i negdje se spremi, a ne znam gdje je i slicno... I da kad prvi FOLDER prebacim na Externi, da me ne pita ono hocu li overwrite fileove jer vec postoje, vec samo da ubaci taj sta fali....

 

 

Ako nije to, zanemari :)

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoć, treba mi softwer

to su programi za sinkronizaciju. sync file recimo...

Z
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice