Popravak windowsa

poruka: 5
|
čitano: 4.871
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Popravak windowsa

zanima me dal postoji koji bootable packovi programi koji bi sami otkrili i riješili problem s windowsima jer je su u recovery console neke stvari prekomplicirane

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Popravak windowsa

skini sebi MINI PE i snimi taj imidz na cd ili dvd i bootaj racunar sa njega i popravljaj...

hmmm...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Popravak windowsa
ovajonaj kaže...

skini sebi MINI PE i snimi taj imidz na cd ili dvd i bootaj racunar sa njega i popravljaj...

 Šta je MINI PE?
Svako ima pravo na moje mišljenje Hrabrost je kada dodeš kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: "Čistiš ili se spremaš nekud odletiti?" I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
15 godina
protjeran
offline
Popravak windowsa

da ladno daj jos neki program ili stranicu prvi put cujem za taj program jel imas jos takvih slicnih..

kao npr ovo Windows PE Mini CD Edition ali neznam da li je za vistu x64

RoBa the ljuti
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2009 23:24 (gujarroba).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Popravak windowsa
Fiksy kaže...

zanima me dal postoji koji bootable packovi programi koji bi sami otkrili i riješili problem s windowsima jer je su u recovery console neke stvari prekomplicirane

 Nisi naveo o kojem OS-u se radi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice