Posebni program za lightscribe ili?

poruka: 13
|
čitano: 8.509
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Posebni program za lightscribe ili?

Vidio sam kako tip przi slike na bijele dvd-ove, pa sam i ja to probo kod kuce sa tim dvd-ovima, i sve odbija, kaze da nije pravi lightscribe dvd... a on je najmanje 100 slika stavio na te dvd-ove i to sam 100% siguran, ali nece da kaze kako, pa jel mi morete dat savjet za neki program i sl.. dvd-ovi podrzavaju lightscribe, malo su jeftiniji, ali nepriznaje ih przilica kao da su pravi, a na prave sam vec stavljo slike...

 

molim pomoć... hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Posebni program za lightscribe ili?
Jesi ti siguran da imaš lightscribe ladicu?
Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
Posebni program za lightscribe ili?

Ja sam pržio samo na dvd-e nekakve kremaste boje.

Sa pržilicom nisam dobio drivere već sam ih skinuo s neta .

A što se tiče programa sve to imaš u neri cover designeru.

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Posebni program za lightscribe ili?

Imam 100% przilicu sa lightscribe... posebno je kupio

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Posebni program za lightscribe ili?

1. Treba da imas lightscribe cd-dvd/rw

2. Treba da kupis lightscribe medij, ili cd, ili dvd

3. Mozes przit preko nero recimo. Ides na nero cover editor, i ides na lightscribe.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Posebni program za lightscribe ili?
Amrapheus kaže...

Vidio sam kako tip przi slike na bijele dvd-ove, pa sam i ja to probo kod kuce sa tim dvd-ovima, i sve odbija, kaze da nije pravi lightscribe dvd... a on je najmanje 100 slika stavio na te dvd-ove i to sam 100% siguran, ali nece da kaze kako, pa jel mi morete dat savjet za neki program i sl.. dvd-ovi podrzavaju lightscribe, malo su jeftiniji, ali nepriznaje ih przilica kao da su pravi, a na prave sam vec stavljo slike...

 

molim pomoć... hvala unaprijed...

 Jedino ako to nisu lightscribe mediji. Naime, moj stari kupuje takve bijele medije (dvd-ove) ali ih na posebnom printeru isprinta a ne u pržilici. Jesi ti vidio tipa da je u dvd pogon stavio prazan bijeli i da ga je pred tobom lightscribao?
15 godina
odjavljen
offline
Posebni program za lightscribe ili?

vidio sam, al nisam smio gledat u monitor, al bogzna sta on ima tam, taj covjek ima 150kg i zivi je freak

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Posebni program za lightscribe ili?

Evo probaj sa ovim programom http://www.lightscribe.com/downloadSection/windows/index.aspx?id=1524Program ti nece radit bez ovog dodatka

http://www.lightscribe.com/downloadSection/windows/index.aspx?id=810

a ovaj link ti je za template.

http://www.lightscribe.com/ideas/index.aspx?id=1540

ja imam lg gsa h55l i taj program radi super za lightscribe.Program je besplatan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2008 13:04 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Posebni program za lightscribe ili?

lighscribe je podrzan u Nero-i i ne trebaš ništa posebno od strane software-a!

tvoj problem je u tome što su ti bijeli mediji namijenjeni za pisače koji imaju ladicu za CD/DVD medije (npr. Canon). taj ispis nije isto što i lighscribe.

da bi mogao koristiti lightscribe moraš kupiti medije s oznakom lightscribe -> uvijek su tamnije boje (to je vec napisano u gornjim postovima) i u nekom alatu (npr. Nero) onda možeš snimati po gornjoj strani medija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Posebni program za lightscribe ili?

imam laptop sa lightscribe pržilicom i program Roxio Express Labeler. Kupila sam Verbatim DVD, one smečkaste. Prodavač mi je rekao da kad isprži DVD okrenem pa prži sliku. No , šalje mi poruku da nema printera.Ako imam tu pržilicu  treba mi li još neki specijalni printer? Ne znam ništa o tome a dobivam kontradiktorne informacije! Molim pomoć!!!!!!Viče

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2008 22:28 (zoe).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Posebni program za lightscribe ili?
sasa kaže...

lighscribe je podrzan u Nero-i i ne trebaš ništa posebno od strane software-a!

tvoj problem je u tome što su ti bijeli mediji namijenjeni za pisače koji imaju ladicu za CD/DVD medije (npr. Canon). taj ispis nije isto što i lighscribe.

da bi mogao koristiti lightscribe moraš kupiti medije s oznakom lightscribe -> uvijek su tamnije boje (to je vec napisano u gornjim postovima) i u nekom alatu (npr. Nero) onda možeš snimati po gornjoj strani medija.

 Slažem se s navedenim...Nero i naravno lightscribe medij...MORA to pisati na njemu..a ne obični printabilni DVD medij ,taj nije za lightscribe!Imam neru i te medije i sve ok,ladica od samsunga(vanjska) na starom lapu .
v_maxcpp
15 godina
neaktivan
offline
Posebni program za lightscribe ili?

???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Posebni program za lightscribe ili?

Na ladici ti treba pisati LightScribe, u protivnom nemaš LightScribe.

Na medijima ti piše LightScribe i krem boje su.

Ispržiš medij, okreneš ga naopako i ubaciš.

Ovaj program MORAŠ instalirati ---> http://download.lightscribe.com/ls/LS_Update_1.14.19.1_.exe

Koji si nero posjeduješ, dali ga uopće imaš? Mislim da Nero 6 NE podržava LS. Ako imaš 7 ili 8 onda ga deinstaliraj pa nanovo instaliraj (ako ti se ne pojavi nakon instalacije prethodnog programa svojstvo u neri)

Ja ne koristim neru za LS. Za LS koristim drugi program s kojim sam i više nego zadovoljan - jednostavan, brz, pouzdan ---> http://www.droppix.com/produit.php?err=3&produit=10&action=download

Kublach
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2008 0:52 (Kublach).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice