Postavke remote desktop-a

poruka: 4
|
čitano: 1.934
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Postavke remote desktop-a

Pretražio sam cijeli forum ali nikako da nađem na odgovor

 

Pokrenuo sam REMOTE DESKTOP i sve sam uredno i uspješno povezao ali nikako da namjestim kada se spojim na svoj kućni kompjuter ja u pozadini mogu raditi, brisati itd. a da korisnik koji je na mom računalu i dalje svoje normalno radi? Bez da ga ja ometam sa svojim radom.

Ujedno svaki put kad se spojim ovaj mi se drugo računalo odjavi na njegov monitor te kad se odjavim sa remote desktopa na svoj com. moram se ponovno prijavljati i upisivati lozinku za pokretanje radne površine.

Vidio sam da se ovo može napraviti al neznam kako jer ovo koriste vlasnici tvrtkih da vide šta zaposlenik radi na kompjuteru a da to zaposlenik ni nezna.

 

Hvala...

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Postavke remote desktop-a

Ako mi nemože nitko pojasniti kako podesiti RD ima li preporuka za neki program koji ovo radi:

meni treba da se spojim sa svog com. na drugi com. a da ovaj drugi ni nezna da sam spojen na njegov kompjuter i da obojica neometano radimo na njemu.
DA točno pojasnim:
imam bluepos blagajnu koja radi na Win XP i želio bi u svakom trenutku da se spojim sa drugog compjuter na compjuter gdje mi je BPblagajna da provjerim stanje itd. a da mi konobari neznaju da sam spojen tj. da oni mogu normalno neometano nastaviti raditi na tom računalu.
Jer ja sada svaki put trebam zaustaviti rad na blagajni da bi nešto napravio sa svog kućnog compjutera na blagajnu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Postavke remote desktop-a

Kućne verzije Windowsa dozvoljavaju samo jednu konekciju.To znači ako si putem RDP-a spojen na računalo nitko drugi ne može na njemu raditi istovremeno.

Windows serveri dopuštaju više korisnika.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Postavke remote desktop-a

Ono sto zelis je VNC.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice