Postoji li nekakav error reporter

poruka: 2
|
čitano: 1.469
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Postoji li nekakav error reporter

ovako...zna mi se nekad komp zamrznut usred filma i sve zablokirat pa moram restarirati...nekad se desi da se sam iz čista mira resetira ili ugasi...a ja neznam zbog čega niti je bilo kakvih naznaka,nego samo odjednom  zapne  ili se resetira...Zato me zanima postoji li nekakav program koji zabilježi zbog čega se to desilo ili bilo šta...s kompom je sve uredu temperature su Ok...ako znate koji slobodno preporučite

 

hvala

 

Bog na nebu,Opel na zemlji
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Postoji li nekakav error reporter
matkoGSi kaže...

ovako...zna mi se nekad komp zamrznut usred filma i sve zablokirat pa moram restarirati...nekad se desi da se sam iz čista mira resetira ili ugasi...a ja neznam zbog čega niti je bilo kakvih naznaka,nego samo odjednom  zapne  ili se resetira...Zato me zanima postoji li nekakav program koji zabilježi zbog čega se to desilo ili bilo šta...s kompom je sve uredu temperature su Ok...ako znate koji slobodno preporučite

 

hvala

 

Svaki event je zabilježen u event vieweru.Za pristup istome kliknuti start pa run te upisati:eventvwr klikni na windows logs te na system i imat ćeš sve prikazano znači razlog i vrijeme shutdowna/restarta.

Piracy lives forever!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice