Prazan start na win 10

poruka: 7
|
čitano: 1.121
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Prazan start na win 10

Pozdrav...nemam bas vremena traziti u cemu je problem, ali u ono malo sto sam trazio po netu nisam naisao na slican problem. Znaci kad stisnen start nema nit popisa nit plocica. Ne mogu niti kad u trazilici upisem npr. Paint otvorit ga, iako ga prikaze. Koliko ja znam, nista nisam posebno radio na laptopu, osim sto su se radili updateovi kad je doslo. Ovaj media player mi se naknadno pojavio kao suggested. Slika je u prilogu.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Prazan start na win 10

I ja imam problema sa startom nakon zadnjih updateova.

samo sta ja mogu raditi na startu ali kad povucem ikone ili plocice komp zablokira na par sekundi, start ostane nako smrznut i ikone i plocice nekako izblijede kaio da su oznacene a ona koju sam pokusao povuci samo nestane i nema je vise.

Probao sam sa brisnjem updateova  ali samo sam 2 od 3 mogao obrisati dok treci uopce nema opciju za brisanje.

Pre cudno?????

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prazan start na win 10
mar94 kaže...

Pozdrav...nemam bas vremena traziti u cemu je problem, ali u ono malo sto sam trazio po netu nisam naisao na slican problem. Znaci kad stisnen start nema nit popisa nit plocica. Ne mogu niti kad u trazilici upisem npr. Paint otvorit ga, iako ga prikaze. Koliko ja znam, nista nisam posebno radio na laptopu, osim sto su se radili updateovi kad je doslo. Ovaj media player mi se naknadno pojavio kao suggested. Slika je u prilogu.

 Desilo mi se nakon jednog apdejta, samo što kod mene nij bilo ni opcije za shut down i restart.

 

Uglavnom restart kompjutera je pomogao i sve se vratilo na svoje mjesto. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
neaktivan
offline
Prazan start na win 10

Ma valjda je neka glupost u pitanju. Sad san pristiska ovu ikonu di mozes dodavat desktope 1,2...i odjednom mi se vratio popis aplikacija i ispod svake pise new... kao da je nova...i ponovno mogu otvarat aplikacije koje san ukuca u trazilicu...ali plocica nema jos....

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Prazan start na win 10

I da, neman vise npr. kalkulatora i ostalih aplikacija koje dobijes sa windowsom ili ih skines u trgovini. Mozda ona opcija vracanja sistema na neki dan moze pomoc? Iako i dalje mislin da je neka glupost u pitanju, ne moze samo tako sve nestat..

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Prazan start na win 10

Ima tu nekog zaduzenog za odgovor?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Prazan start na win 10
mar94 kaže...

Ima tu nekog zaduzenog za odgovor?

 - na godišnjem s tajnicom, ostavi poruku na tel.sekretarici....

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice