Prebacivanje podataka sa harda na hard

poruka: 16
|
čitano: 24.042
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard

Na koji način mogu prebaciti podatke sa jednog hard diska na drugi a da to nije prženjem podataka na dvd ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prebacivanje podataka sa harda na hard
Hanter kaže...

Na koji način mogu prebaciti podatke sa jednog hard diska na drugi a da to nije prženjem podataka na dvd ?

spojis 2 harda i copy paste!

01010100 01001001 01001111
15 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard
copy-paste
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard

Ukopcaj taj drugi hard u svoj komp i jednostavno copy-paste.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard

Jel postoji negdje detaljniji opis kako se to točno radi (spajanje) ?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prebacivanje podataka sa harda na hard
Hanter kaže...

Jel postoji negdje detaljniji opis kako se to točno radi (spajanje) ?

ovako....uzmes novi hard, stavis ga u kuciste spojis ga sata ili pata kabelom te molex kabelom za struju i to ti je to, kad upalis komp, imat cews 2 harda i saamo sve oznacis i copy!ako ti treba detaljnije, reci pa cu napisat!

01010100 01001001 01001111
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2009 23:19 (Tionio).
15 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard

Evo

samo umjesto przilice ti spajas drugi hard.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard

Ok,hvala na odgovoru.Pokušat ću

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje podataka sa harda na hard

Da li je moguće spojiti hardove putem usb/ide kabla ? Imam stari PC Pentium 166MMX i želim sve podatke s njega iskopirati na laptop preko usb-a. uštekao sam IDE kraj kabela na stari hard, a usb dio na laptop, ali na laptopu mi se ne pojavljuje ikona od starog harda ...

da li moram to preko paralelnog ili serijskog kabela ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje podataka sa harda na hard

A napajanje? Jesi li (i gdje) spojil molex?

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje podataka sa harda na hard

upalio sam taj stari komp tako da je hard radio, zatim izkopčao ATA kabel iz njega i uštekao ovaj usb/ide, pa usb konektor uštekao u laptop .. taj usb/ide kabel je inače od cd-rom uređaja ..

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 22:04 (gamecoder).
10 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard

Jel se moze windows sa harda prebacit na drugi hard pomocu copy-paste. Mislim imam na slabijem hardu windows pa bi ga prebacio na jaci te ga izvadio:/?????

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje podataka sa harda na hard
rebedel123 kaže...

Jel se moze windows sa harda prebacit na drugi hard pomocu copy-paste. Mislim imam na slabijem hardu windows pa bi ga prebacio na jaci te ga izvadio:/?????

Windows ne možeš samo C/P iz milijun razloga.

Prvi je mogućnost bootanja. Moraš klonirati cijeli disk ili sistemsku particiju sa posebnim programom poput MiniTool Partition Wizard ili Easeus Partition Master.

 

I obadva su free.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard

da ne otvaram novu temu.. crko mi komp. i kupio sam novi pa sam htio spojiti stari hard da prebacim sve podatke koji su na njemu ostali.. e kad sam otvorio novi i htio spojiti stari hard konektori su drugačiji.. e sad me zanima kako mogu spojiti taj stari hard da skinem podatke sa njega..  to je wd400 40GB .. neznam dali vam treba jos neki podatak?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prebacivanje podataka sa harda na hard

Treba ti eksterno kučište za hardove/cd-dvd pisaće sa IDE priključkom za hard koje ćeš putem USBa spojit na komp. Ti nemožeš svoj hard uštekat u komp jer komp ima novije, već standardne SATA priključke.

Ili to ili si ovo nabavi. To su ti isti kabeli/priključci, samo bez kučišta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2016 18:30 (bruno03).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prebacivanje podataka sa harda na hard

zahvaljujem na brzom odgovoru.. a nista morat cu onda narucit taj kabel ako nema drugog rješenja!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice