Prikazivanje BUP i VOB datoteka

poruka: 21
|
čitano: 20.044
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

Ovako...

 

Imam film Iron Man 2 i neki dijelovi datoteka su u BUP, a neki u VOB formatu.

Problem je u tome što Windows Media Player ne želi pokrenuti tu vrstu formata! Što mi je činiti po tom pitanju?

I da, još nešto. Može li se ta vrsta datoteke/formata, ako se stavi na DVD ili USB, prikazivati na DVD Playeru ili treba konventirati datoteke/film?

Miky
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

To su dijelovi DVD filma.

Nađi fajl sa ekstenzijom .IFO i otvori sa npr. Windows media playerom i to je to.

 

World Championships: 7, GP started: 265, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 13:44 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka

Upravo sam pokušao otvoriti taj IFO fajl i WMP mi je nije htio otvoriti nego mi se prikazalo ovo...

Miky
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka
Miky kaže...

Upravo sam pokušao otvoriti taj IFO fajl i WMP mi je nije htio otvoriti nego mi se prikazalo ovo...

Odaberi drugu opciju (select program...) i u listi označi Windows media player.

World Championships: 7, GP started: 265, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 13:51 (F1-IVO).
13 godina
neaktivan
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

Instalitaj si ovo. Gom player.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

skini si VLC player on ti najbolji za takve stvari. i ja kad sam prvi put skinuo film imao sam problema i skinuo vlc i radi

Be Gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka
damircazin kaže...

skini si VLC player on ti najbolji za takve stvari. i ja kad sam prvi put skinuo film imao sam problema i skinuo vlc i radi

To sam mu i ja htio reć, ali san se sjetio da ima malo problema sa titlom. (mali font i ČĐŠ)

Malo komplicirano za namjestit.

15 godina
odjavljen
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

http://mpc-hc.sourceforge.net/ media player classic - homecinema... i codec pack najnoviji i nema briga 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka
Maamen kaže...

Instalitaj si ovo. Gom player.

O.K. Instalirao sam si GOM PLayer i opet mi ne želi proraditi. Kaže da mi treba codec pa sam ga skinuo no i nakon toga nije htjelo proraditi.

???????????????

Miky
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka
Miky kaže...
Maamen kaže...

Instalitaj si ovo. Gom player.

O.K. Instalirao sam si GOM PLayer i opet mi ne želi proraditi. Kaže da mi treba codec pa sam ga skinuo no i nakon toga nije htjelo proraditi.

???????????????

Skini si onaj codec pack što je kolega iznad stavio link

Avatar!...Ready!!.......Clear a path!!................IN GAME: IWEK91
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka
skank666 kaže...

http://mpc-hc.sourceforge.net/ media player classic - homecinema... i codec pack najnoviji i nema briga 

Pokušao sam i taj Player skinut no našao sam samo 32-bitnu verziju, a moji Windowsi su 64-bitni.

Miky
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka
Krešo91 kaže...
Miky kaže...
Maamen kaže...

Instalitaj si ovo. Gom player.

O.K. Instalirao sam si GOM PLayer i opet mi ne želi proraditi. Kaže da mi treba codec pa sam ga skinuo no i nakon toga nije htjelo proraditi.

???????????????

Skini si onaj codec pack što je kolega iznad stavio link

Da, ali piše da je to codec za K-lite player,a ne za GOM player.

Miky
15 godina
odjavljen
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

nema veze koja je ionako je portabl... samo skini to i kodeke i ima da sve radi

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka

ma samo K-Lite Codec Pack Full instaliraj i to je to.

13 godina
neaktivan
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

A ako neide onda poslušaj damircazina i skini VLC media player , jer on netraži kodeke, ali ako imaš volje bćkati u opcijama onda moraš ići na tools/prefernces/subtitles & OSD i na subtitles languges - default encoding moraš stavit Estearn europen (Windows - 1250), a na font size - large.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka
softwaremaniac kaže...

ma samo K-Lite Codec Pack Full instaliraj i to je to.

Instalirao sam taj codec i uspio sam pokrenuti film.

 

Hvala svima na pomoći.

Miky
14 godina
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka

Onda nam lupi hvala.

14 godina
neaktivan
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

A sad nesto ludo, nakon instalacije najnovijeg gom playera i K -lite paketa i dalje nece da se pokrenu ove video datoteke, i to u nijednom playeru, gom, windowsu, winampu i nece cak ni u wmp clasic. Windoze su xp 32 bit sp 3 i jos se nisam susreo s ovim, nakon instalacije klite codeca javi mi da su neki codeci broken , probao sam cc cleener om sve obrisati, i registry i sve nanovo i opet nece, ima li tko ideju jer imam nekoliko dvd-a na hardu i samo se oni nece da pokrenu, hoce avi, mpg, wmw, cak i mkv ali nema zvuka ali ovi vob i ifo nece nego izbace poruku da fali codec ili da je neki problem

hvala na svim sugestijama

olio wwe
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

kako nitko nije nasao za shodno da pojasni, mukom po googleu sam nasao razne nacine za rjesenje, a jedan od najboljih je bila deinstalacija sci codeca i playera i ciscenje registrija , zatim inslalacija ffdshowa i vlc playera , te jos dodatno powerdvd 10  i sad uglavnom sve radi

 

Hvala svima

olio wwe
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prikazivanje BUP i VOB datoteka

ili najjednostavnije si mogao instalirat GOM player i K-lite mega codec pack....i riješen problem

Avatar ready.....Clear a path | http://www.youtube.com/watch?v=YlSyJadcQFU
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 21:50 (Krešo91).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prikazivanje BUP i VOB datoteka

nisi citao post prije, gom i k -li te , ne radi, javlja neke greske idr, uglavnom proradilo je ovako i to mi je dovoljno

thnks

olio wwe
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice