Problem sa Google računom (blokiran mob)

poruka: 6
|
čitano: 7.671
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Problem sa Google računom (blokiran mob)

Pozz svima...

Naime moj ujak se odselio u njemacku i kupio je galaxy j5,i napravio je google racun i sve sto treba,poslje toga je navukao neki virus i tvornicki resetirao mob...

Sada mob kada se pali trazi da se logira na account na kojemu je bio prosli puta...ali sve informacije o tome mailu su zaboravljene...

Probali smo sa wipe data/factory reset,ali nije pomoglo...

ima li neko ideju kako vratiti mob u funkciju

Burexmesom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa Google računom (blokiran mob)

Jesi napravio factory kroz recovery ili?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Problem sa Google računom (blokiran mob)

Uglavnom, nadam se da se zbilja radi o "ujaku", naravno da ne ispadne da je maznut mob.....

Uglavnom, Samsung ima na novijim modelima dodano u bootloaderu takozvani FRP(factory reset prevention) koji sprječava da nakon factory reseta netko može koristiti mobitel.

To se inače može samo unaprijed ugasiti u developer optionsima.

Budući da nije to napravio.....

Uglavnom, potražit ću ti jel postoji neka metoda, ali frendu koji je isto tak zeznuo sam flashao drugi firmware preko odina, pa opet nije uspjelo, pa je odnio mob s papirima na servis pa su oni nekak to sredili, tj. znači da se nekak može.

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Problem sa Google računom (blokiran mob)

Uglavnom, navodno Smart Switch to rješava: http://www.samsung.com/hr/support/smartswitch/

Instaliraj ga i pokreni kao administrator, pa onda biraj emergency phone recovery ili kak već piše na hrvatskom i slijedi upute....

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Google računom (blokiran mob)

Nema smisla pokusavati sa nekim programima i ostalim glupostima ako ce mu ga u firmi gdje je mob kupljen vratiti na staro...

Naravno da nije rijec o nikakvoj krađi...

Znaci racun kutija,papiri i u trgovinu gdje je kupljen :)

Burexmesom
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Google računom (blokiran mob)

Evo ga,odnjeo ga je u trgovinu di ga je kupio, kaze da su ga za minutu otkljucali,hvala :)

Burexmesom
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice