Problem sa Igricama na w7

poruka: 5
|
čitano: 2.578
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa Igricama

Pozdrav:
Potrebna mi je pomoc.
Imam windows 7 ultimate instaliran prije nekih mjesec dana:
Imam problema sa svim igricmaa, a problem je taj da se nakon 20-30 minuta igranja bilo koje igrice igrica zasteka odnosn ospusti se na 15 Fpsa i nije moguce igrat i vrati se za otprilike 5 sekundi normalno i onda svako 2-3 minute se to dogadja
Koju got igricu igrato bio to Wot, Cod 4 , Tom clancy opet sve je isto windwos je star oko mjesec dana tako da do virusa nije najnoviji drajveri su na grafickoj.
Moze li pomoc hvala unaprijed.

Konfiguracija je:
MBO: Asrock 970 extreme4+
GPU: Amd radeon hd 7850 2gb core edition
CPU: Amd fx x8 8120 3.1/4.0 eight core
Ram : 8 gb 1333 mhz G-skill
HDD: 500 GB (slobodno 400 gb)

Pomoc molim vas 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa Igricama na w7

- Temperature?

---- Tko traži odlikovanje, nije ga zaslužio, a tko je zaslužio, njemu nije potrebno. --------- Sva pitanja ili nejasnoće, molim na PM. Hvala. :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa Igricama na w7

Temepratura nije problem temperatura je oko 50 stupnjeva

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa Igricama na w7

Ovako i ja imam problem tačnije komšija :D Problem je u tome što komp malo koju igricu hoće da  mu pokrene...da ne dužim problem je uvijek isti tj. "this application was unable start to 0x000007b.Click OK close the application".I ja ne znam šta da radim više mnogo toga sam pokušao ali ništa.A siguran sam da svaku igricu može da mu iznese, specifikacije su sledeće:

Procesor:AMD APU A8-6600K (4x3.9 GHz)

Grafička: AMD Radeon HD 8570D (Upitanju je integrisana grafička kartica koja je itekako dobra i recimo na njoj je igran Far Cry 4 sasvim lepo...znači nije ona loša itd.)

Ram:8 GB 1866 MHz

HDD:Toshiba DT01ACA050 (500 GB)

Optika: SH-224DB/BEBE

Napajanje: To kao i optika i HDD nije bitno,a i ne znam koje je samo znam da je neko od 500W

Locker
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problem sa Igricama na w7
Locker kaže...

Ovako i ja imam problem tačnije komšija :D Problem je u tome što komp malo koju igricu hoće da  mu pokrene...da ne dužim problem je uvijek isti tj. "this application was unable start to 0x000007b.Click OK close the application".I ja ne znam šta da radim više mnogo toga sam pokušao ali ništa.A siguran sam da svaku igricu može da mu iznese, specifikacije su sledeće:

Procesor:AMD APU A8-6600K (4x3.9 GHz)

Grafička: AMD Radeon HD 8570D (Upitanju je integrisana grafička kartica koja je itekako dobra i recimo na njoj je igran Far Cry 4 sasvim lepo...znači nije ona loša itd.)

Ram:8 GB 1866 MHz

HDD:Toshiba DT01ACA050 (500 GB)

Optika: SH-224DB/BEBE

Napajanje: To kao i optika i HDD nije bitno,a i ne znam koje je samo znam da je neko od 500W

http://www.bitdefender.com/support/how-to-solve-error-message-%22the-application-was-unable-to-start-correctly-%280x000007b%29-click-ok-to-close-the-application%22-1106.html

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice