Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac

poruka: 15
|
čitano: 7.316
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac

Pozz

Imam jedan problem , evo u petak su mi stigli novi Windowsi 7 ( orginalni ) e i radilo mi je sve u redu , u utorak sam stavio da se skida novi MoH kojeg sam kupio , e i onda mi se brat igrao na kompu ( face i youtube ) i najedamput se pojavila neka stanica na kojoj pise da je moj Komp lockan i da treba uplatit 100 GPD ( ili tako nesto ) da bih mogao opet na internet , kad iskljucim kabel od interneta vrati mi se na deskop normalno , a kad ukljucim odmah se to pojavi i ne mogu nista

Moze pomoc !!! Hitno !!!

 

 

Evo i slika Evo i slika
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac

Pa plati, šta drugo?

Svi smo mi Mentalist.
 
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem ,kad upalim internet pojavimi se polic
Jakovp kaže...

Pa plati, šta drugo?

Hahaha sam sam win 7 platio 1700 kn jos da ovo placam

 

P.S pošalji mi novac ;)

12 godina
online
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac

Vrus!!! Skeniraj komp antivirusom.  KLIK

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2012 12:53 (Mile 74).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac

naravno da je virus.čak je neki dan baš to bilo na telki i upozorili su ljude da ne nasjedaju

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac
jel imas antivirus?... use it
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac

To ti je novi virus. Bilo je prije par tjedana na vijestima. Ne uplaćuj ništa. Možeš i prijaviti policiji. Ako možeš skinuti hdd pa ga priključiti na nečiji PC tko ima neki dobar antivirus da ti ga pročisti. Ili možeš formatirati hdd (full format, ne quick) pa sve instalirati ispočetka. Mislim da se ne može čak ni iz safe moda ništa napraviti.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac

Može se iz safe moda. Samo se mora otvoriti safe mode with comand prompt, pa ručno pozvati explorer.exe

 

ISK je pisao o tome.. kako svi vole otkrivati toplu vodu {#}

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem ,kad upalim internet pojavimi se polic
Micek kaže...

To ti je novi virus. Bilo je prije par tjedana na vijestima. Ne uplaćuj ništa. Možeš i prijaviti policiji. Ako možeš skinuti hdd pa ga priključiti na nečiji PC tko ima neki dobar antivirus da ti ga pročisti. Ili možeš formatirati hdd (full format, ne quick) pa sve instalirati ispočetka. Mislim da se ne može čak ni iz safe moda ništa napraviti.

objasni mi zašto ne quick format kad je razilka između quick i full jedino ta što se sa full odma testiraju bad sectori

Stranice su trenutno nedostupne.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem ,kad upalim internet pojavimi se polic
Mile 74 kaže...

Vrus!!! Skeniraj komp antivirusom.  KLIK

Pokusat cu ovo , uspio sam ja skenirat komp kad iskljucim kabel od interneta onda je sve normalno i skeniro sam ga i brat mi je rekao da je trojan

ja nisam kod kuce pa zato pitam jer tek dolazim doma u petak , ali hvala puno

15 godina
offline
Re: Problem ,kad upalim internet pojavimi se polic
Jakovp kaže...

Može se iz safe moda. Samo se mora otvoriti safe mode with comand prompt, pa ručno pozvati explorer.exe

 

ISK je pisao o tome.. kako svi vole otkrivati toplu vodu {#}

Pa trebao si mu savjetovati takve stvari a ne što čovjeku daješ krive informacije. A i nismo svi čitali što je ISK pisao.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
14 godina
neaktivan
offline
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac
 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Problem ,kad upalim internet pojavimi se policajac

http://www.sib.hr/sibplus/web-kutak/7145-internetom-se-siri-virus-koji-trazi-da-platite-500-kuna-policiji.html

 

Evo članak o tome. Ovo je vrlo slično tvome virusu. U članku imaš i link kako ukloniti virus, pa pokušaj, ništa te ne košta. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Problem ,kad upalim internet pojavimi se polic
Micek kaže...

Pa trebao si mu savjetovati takve stvari a ne što čovjeku daješ krive informacije. A i nismo svi čitali što je ISK pisao.

Malo zafrkancije, jer se nije ni potrudio pretražiti, pisalo se o tome 100 puta.

Svi smo mi Mentalist.
16 godina
offline
Re: Problem ,kad upalim internet pojavimi se polic
NeZnam kaže...

Pozz

Imam jedan problem , evo u petak su mi stigli novi Windowsi 7 ( orginalni ) e i radilo mi je sve u redu , u utorak sam stavio da se skida novi MoH kojeg sam kupio , e i onda mi se brat igrao na kompu ( face i youtube ) i najedamput se pojavila neka stanica na kojoj pise da je moj Komp lockan i da treba uplatit 100 GPD ( ili tako nesto ) da bih mogao opet na internet , kad iskljucim kabel od interneta vrati mi se na deskop normalno , a kad ukljucim odmah se to pojavi i ne mogu nista

Moze pomoc !!! Hitno !!!

 

 

 

Ne znam ako si rijesio problem ali evo ti video sa tutorijalom.

Takodjer si obavezno skini Malwarebytes i HitmanPro

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 19:32 (djigibao).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice