Problem kod instalacije ms office 2003

poruka: 7
|
čitano: 5.133
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem kod instalacije ms office 2003

Ljudi molim vas za pomoć...pokušavam instalirati ms office 2003 i svaki put mi piše da očekivana verzija proizvoda nije pronađena u mom sistemu...što to znači i što da napravim?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem kod instalacije ms office 2003
majja kaže...

Ljudi molim vas za pomoć...pokušavam instalirati ms office 2003 i svaki put mi piše da očekivana verzija proizvoda nije pronađena u mom sistemu...što to znači i što da napravim?

 

Znači da vjerojatno nemaš normalnu nego upgrade verziju koja očekuje neki stariji Office već instaliran na računalu

15 godina
online
RE: Problem kod instalacije ms office 2003

-ili pokušavaš instalirati dodatak, koji prethodno zahjeva Office... jer office paket dolazi na nekoliko CDa..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem kod instalacije ms office 2003

aha,i kaj da napravim sad? trebam ms office nije bitno koji....što mi preporučate koji i di da ga skinem?

15 godina
online
RE: Problem kod instalacije ms office 2003

-u svakoj bolje opremljenoj trgovini (softwareom), mislim da jedna radi nedjeljom u ulici torrentinovoj, tamo iza placa, primaju plastiku pa se PDV može odbiti..

 

... (svi ostali izvori ili peporuke na iste bi bili u neskladu s opće privaćenim normama i ćudoređem... ) -ako razumiješ? ako ne ,.. sorrry.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
RE: Problem kod instalacije ms office 2003
ihush kaže...

-u svakoj bolje opremljenoj trgovini (softwareom), mislim da jedna radi nedjeljom u ulici torrentinovoj, tamo iza placa, primaju plastiku pa se PDV može odbiti..

 

... (svi ostali izvori ili peporuke na iste bi bili u neskladu s opće privaćenim normama i ćudoređem... ) -ako razumiješ? ako ne ,.. sorrry.

hahahhahahah kako si me samo lijepo nasmijao ali stvarno meni kad nešto vikendom zatreba samo svratim do te ulice,većinom na one koje su u privatnom posjedu hahhahah

13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem kod instalacije ms office 2003

ok,ok kužim...tnx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice