Problem sa Malwareom

poruka: 7
|
čitano: 1.410
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problem sa Malwareom

Danas mi se pocelo ovo pojavljivati svaki put kad otvorim neku stranicu. Ovo dobijem kad odem na more details: http://goo.gl/kPeMB3

 

edit: Zaboravih napomenuti da Avast i Malwarebytes nisu nisat u vezi toga pronasli.

LoL EU West - KingNothing666
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 22:16 (KingNothing).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa Malwareom

Pogledaj imaš li možda instalirani neki sumnjivi dodatak u browseru. Možda imaš Adware.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa Malwareom

Nisam vise od mjesec dana nikakav browser plug-in instalirao.

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa Malwareom
KingNothing kaže...

Nisam vise od mjesec dana nikakav browser plug-in instalirao.

Očisti temp files.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
13 godina
offline
Re: Problem sa Malwareom
KingNothing kaže...

Nisam vise od mjesec dana nikakav browser plug-in instalirao.

Plugini su jedna stvar, a dodaci odnosno ekstenzije su druga stvar. Najbolje bi bilo da pogledaš jer se Adware zna jako dobro sakriti.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Malwareom

pogledaj

 

sa sysinternals processexplorer dali imas kakav sumljiv proces pokrenut. PATH je vecinom tipa 

 

%appdata% pa temp folder.

 

uz to pogledaj sta ti se pokrece sa windozama kod paljenja. ugasi u FF i IE ekstenzije.

 

a FF profil rebuildaj. IE reset settings. 

 

malwarebytes probaj stavit FULL SCAN cca 2h cekanja.

 

i baci oko na netstat tu i tamo netstat -anb , nest od toga ces vidit sa procexplorerom ili cports just in case inace.

 

 

The finding of threats to security by a security office is totally predictable, and hence the finding is totally worthless.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa Malwareom

Problem se rijesio sam od sebe nekako. Nisam sinoc nista nakon onih scanova radio, vec sam samo ugasio komp. Jutros kad sam se probudio nije vise bilo tog virusa/malwarea/adwarea/...

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice