Problem sa mobitelom Huawei Y3

poruka: 17
|
čitano: 2.997
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Problem sa mobitelom Huawei Y3
Nedavno sam primjetio da mi se ruse aplikacije sistem nije mogao da otvori ni jednu aplikacija uvjek je pisalo da su aplikacije prisilno zaustavljene nedugo zatim mobitel se ugasio i nikako ga vise nisam upalio. Pokusavao sam da kombiniram dugme za volume up + power ali mobitel nista ne reaguje. Sta mislite sta bi moglo biti?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa mobitelom Huawei Y3

Rikavela

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3
Ne razumijem
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3
Da li iko zna sta je u pitanju od toliko korisnika nije moguce da nezna niko
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa mobitelom Huawei Y3

pa rekao sam ti da ti je crkao mobitel nosis to na servis ili kupujes novi

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa mobitelom Huawei Y3

Yep, čini se da je mob gecrken, nosi na servis. Ali vidim da ima izmjenjivu bateriju pa ako imaš mogućnost isprobati s drugom ali malo vjerojatno da je to problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa mobitelom Huawei Y3

Otkud ste izvukli taj zaključak? Greška je u fw-u i treba ga preflashat. S obzirom da je huawei u pitanju, skini s njihove stranice fw za svoj mob i stavi taj dload folder u root sd kartice koju tutneš onda u mob. Vodi računa da napuniš bateriju bar do pola. Instalaciju pokreneš tako da držiš vol + i - zajdeno pa tipkom power pokreni proces. To će riješit problem ali podataka nemaš više

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3

Kako cu znati da se mobitel 50% napunio kada uopšte ne prikaziv da se puni

13 godina
offline
Problem sa mobitelom Huawei Y3

Ostavi ga na punjaču cijeli dan. Izmjeri poslje multimetrom bateriju ako te baš zanima kolko je napunjena. Znam da mob nije crko jer sam neki dan istu stvar radio na huaweiu g6 pa je prošlo.

 

EDIT: nemoj od mene očekivati da ću ti svaki korak detaljno objašnjavati jer stvarno treba samo skinut i stavit file na memorijsku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 16:22 (dax-lax).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3

znaci ti po tome si siguran da ako je bilo na g6 da ce biti i na ovom modelu

13 godina
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3
Jesi li ti siguran da je mob crko ako je sw crko? Radim u servisu pa već znam odprilike koji su kvarovi češći kod kojih modela.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3

kad tako dobro znas i radis u servisu reci mi zasto kod huawei p8 lite nakon hardreseta neradi wifi odnosno nece da se spoji ni na jedan a vidi ih sve uglavnom gresku izbaci da je zabranjena mreza.Jel to sw greska ili hardwerska bas me zanima sta ces reci i kako da otklonim kvar.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 18:49 (dreadmoore).
13 godina
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3
dreadmoore kaže...

kad tako dobro znas i radis u servisu reci mi zasto kod huawei p8 lite nakon hardreseta neradi wifi odnosno nece da se spoji ni na jedan a vidi ih sve uglavnom gresku izbaci da je zabranjena mreza.Jel to sw greska ili hardwerska bas me zanima sta ces reci i kako da otklonim kvar.

 Ajd ga ti probaj flashat a ne hard resetat. Btw, imaš stav koji mi se ne sviđa. Čovjeku si već na prvom postu rekao da uzme drugi telefon a niti si pomislio pomoći. Samo sumporiš po forumu. 

14 godina
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3

probao flshati ne ide mjenjao sofwere ali ista greska nista se ne mjenja uvjek isto izbaci.A sto se tice gore navedenog problema ni ja ga sam nemogu rijesti zato sam mu rekao da ide na servis moze biti sw greska ali isto tako i hw greska.

13 godina
offline
Problem sa mobitelom Huawei Y3

što ti točno izbaci, bude greška ili samo ne radi što bi trebao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3

@dax-lax svaka ti čast uspio sam popraviti telefon sada radi ko nov

13 godina
offline
Re: Problem sa mobitelom Huawei Y3
Hajde, baš mi je drago.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice