Problem sa otvaranjem DVD-a

poruka: 4
|
čitano: 2.116
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Problem sa otvaranjem DVD-a

Pozdrav...Pokusao sam otvoriti svoj DVD na kojem cuvam sve svoje fotografije i snimke ali mi izbaci ovu gresku "windows cannot format this type of disk. insert a different disk and try again" slika.

DVD sam rezao na starom racunaru na kojem je bio Windows XP(na ovom je windows 7),nisam ga do sad ubacivao u ovaj racunar.

DVD je:

Pro4Media

DVD R DL 8.5GB 8x 

 

Jel moguce da je Mrtav dvd,na njemu mi je dosta bitnih stvari,dvd cuvam u futroli koju sam dobio uz sami DVD tako da nema ni packe na sebi...Sta da radim? :/

Sadmir K
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.11.2014 0:37 (Sadmir01).
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Problem sa otvaranjem DVD-a
Sadmir01 kaže...

Pozdrav...Pokusao sam otvoriti svoj DVD na kojem cuvam sve svoje fotografije i snimke ali mi izbaci ovu gresku "windows cannot format this type of disk. insert a different disk and try again" slika.

DVD sam rezao na starom racunaru na kojem je bio Windows XP(na ovom je windows 7),nisam ga do sad ubacivao u ovaj racunar.

DVD je:

Pro4Media

DVD R DL 8.5GB 8x 

 

Jel moguce da je Mrtav dvd,na njemu mi je dosta bitnih stvari,dvd cuvam u futroli koju sam dobio uz sami DVD tako da nema ni packe na sebi...Sta da radim? :/

Možda banalno pitanje, ali jel imaš dvd dl čitač? Jesi li probao otići na Computer pa na ikonu DVD drivea, pa Open?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
16 godina
moderator
online
Re: Problem sa otvaranjem DVD-a
Sadmir01 kaže...

DVD sam rezao na starom racunaru na kojem je bio Windows XP(na ovom je windows 7),nisam ga do sad ubacivao u ovaj racunar.

To što ti ne radi u jednom uređaju ne znači ništa - iz toga ne možeš izvući nikakav zaključak. DVD uređaji i mediji nisu 100% kompatibilni. Drugim riječima, medij probaj u još nekoliko računala/optičkih uređaja i ako u nekom od njih radi, iskopiraj si podatke na sigurno. 

 

Stvari koje su ti jako bitne ubuduće drži na dva medija/uređaja, po mogućnosti različitih tehnologija (npr. DVD-u i USB memorijskom sticku ili memorijskoj kartici ili vanjskom disku).

11 godina
offline
Re: Problem sa otvaranjem DVD-a

Rijesio sam problem pa sam zaboravio na temu.

mbaksa bio si u pravu problem je do mog citaca,izgleda da nije kompaktibilan sa tim DVD-ovm,probao sam na jos par racunara i na njima mi je prepoznao dvd....

Sadmir K
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 21:02 (Sadmir01).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice