Problem oko preglednika

poruka: 19
|
čitano: 4.995
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
problem oko preglednika
pitanje

pozz svima,

ovako,upalim komp i kad mi se sistem podigne na desktopu mi se prikaže ovakva poruka :ONE OF THE LIBRARY FILES NEEDED TO RUN THIS APLICATION CANNOT BE FOUND. Ok sad hoću ić na net i kliknem na mozzilu,pokušava učitat google i onda mi izbaci :

The connection to the server was reset while the page was loading. The network link was interrupted while negotiating a connection.

i tako na svakom drugom pregledniku(opera,ie...).a za to vrijeme MSN radi normalno(kaj se njega tiče on radi bez poteškoća)a surfat nemogu.i reistalirao sam i sve preglednike,na modemu mi svijetli internet zelena lampica.... Stvarno više neznam kaj da napravim,ljudi pomagajte!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem oko preglednika

Problem je u tim library-ima. Možda imaš neki virusić koji treba od tamo nesta koristiti, a toga nema pa ti radi problema. Skeniraj malo komp pa vidi.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem oko preglednika

nadam se da sam pogodio topic....trebam spremiti bookmark  negdje sa  mozile ,,,gdje da ga pronadjem  i kako ga spremiti negdje ? hvala 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem oko preglednika

pogledaj ovdje

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem oko preglednika
verudež kaže...

pogledaj ovdje

https://support.mozilla.org/hr/kb/Izvoz%20zabilje%C5%A1ki%20u%20HTML%20datoteku

 

to bi trebalo bit to...isto kao na crome ..? tako sam napravio valjda ce  bit ok 

10 godina
neaktivan
offline
Problem oko preglednika

kako da upalim na crome automatski prevodjenje stranice ? hvala  win 7 je os 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem oko preglednika

Idi u postavke pa na Pokaži napredne postavke i onda obabereš sa kojeg jezika na koji jezik želiš prijevod

postavke postavke
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 8:29 (jozo65).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem oko preglednika
jozo65 kaže...

Idi u postavke pa na Pokaži napredne postavke i onda obabereš sa kojeg jezika na koji jezik želiš prijevod

 super thanks ,,kvacica ofer .....upaljena mora bit ? 

10 godina
neaktivan
offline
Problem oko preglednika

neko smece je uslo u crome..izbacije ove spamove brutalno ,,dodan je adblock,wot -ad block ih blokira ali su jos uvijek na stranaici ...probao deinstal crome pa ponovo...isto...ima li jos koji nacin za to maknuti...mbam neide jer sam iskoristio trial ...ima li jos nesto ? 

hvala 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2015 8:29 (dezus).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Problem oko preglednika
16 godina
online
Re: Problem oko preglednika
dezus kaže...

neko smece je uslo u crome..izbacije ove spamove brutalno ,,dodan je adblock,wot -ad block ih blokira ali su jos uvijek na stranaici ...probao deinstal crome pa ponovo...isto...ima li jos koji nacin za to maknuti...mbam neide jer sam iskoristio trial ...ima li jos nesto ? 

hvala 

 

 

Skini i pokreni AdwCleaner, klikni na Scan i nakon toga na Clean, PC ce ti se restartat.

Također procesljaj komp s CCleaner.

MBAM mozes koristiti kao free verziju, a mozes isprobat i portabilni Emsisoft Emergency Kit

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2015 14:24 (djigibao).
10 godina
neaktivan
offline
Problem oko preglednika

thx obojici...idem sam sve to izvrtiti...trajat ce satima..pa javim rezultat 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem oko preglednika

sve ok... izgleda rijeseno 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem oko preglednika

Da li itko zna postoji li neki preglednik koji totalno blokira reklame?

 

Opera , Chrome , Torch - svi izbacuju hrpu reklama i čim kliknem na nešto , otvara se nova stranica sa reklamom što izjeda živce do te mjere da čovjeka izluđuje. Iako mi je cijelo vrijeme uključen Ad Blocker , od toga nema nikakve koristi jer reklame stalno iskaču kao lude.

 

Ono što je najgore je to kad otvorim neku stranicu , reklama ti tu stranicu silom isključi i otvori ti neku drugu stranicu s reklamama. To se sve događa u istom prozoru.

 

Na primjer , otvorim Facebook i za pet sekunda mi neka reklama isključi Facebook i uključi neku drugu stranicu u istom prozoru.

 

Prijatelju sam pisao poruku i mislio sam je poslati , ali reklama mi je silom isključila Facebook i uključila neku ALIBABA stranicu. Sve što sam napisao prijatelju sam izgubio u par sekundi. Mislim da stvarno nije normalno da se netko tako bezobrazno poigrava sa ljudima i gasi im stranice i silom im uključuje neke svoje reklame.

 

Ponekad se sve reklame istovremeno aktiviraju što me totalno naljuti i smeta mi preko svake mjere.

 

Zato vas molim da mi napišete da li postoji neki preglednik koji totalno blokira sve reklame. Ako znate , molim vas da napišete kako se zove taj preglednik.

 

Unaprijed se zahvaljujem na bilo kakvoj pomoći.

Sony DSC-F828
14 godina
neaktivan
offline
Problem oko preglednika

Ne postoji preglednik koji blokira reklame nego dodatak koji instaliranjem čini to.

Kao npr.firefox s dodatkom No Script i u njemu kontroliraš što želiš pustiti a što zabraniti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Problem oko preglednika

Nije ti to problem do preglednika. Nego imaš "virus" na računalu. 

 

Ovo će riješiti tvoj problem. Ugasi preglednik pokreni programčić , neka sve počisti. 

 

 https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

 

 

13 godina
offline
Re: Problem oko preglednika
plavi08 kaže...

Nije ti to problem do preglednika. Nego imaš "virus" na računalu. 

 

Ovo će riješiti tvoj problem. Ugasi preglednik pokreni programčić , neka sve počisti. 

 

 https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

Ako to ne uspije, napravi skeniranje s HitmanPro i Emsisoft Emergency Kit.

15 godina
offline
Re: Problem oko preglednika
dream.fighters.90 kaže...

Da li itko zna postoji li neki preglednik koji totalno blokira reklame?

..

- posao browsera je prikaz stranice, sve ostalo je dodatak/opcija.. rezultat ili sve radi kao što si želio (idealno) ili ne radi.. (uobičajeno), možda jedan dan pomisliš da ideal postoji, sutra se uvjeriš u RL...

- jedna od boljih zaštita/filtera je implementirana, na na PC nego između ušiju i kognitivno povezano s prstom na mišu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Problem oko preglednika

kao što reče ihush pazi što sve klikaš...a ako nemaš ubaci add ons u browser  ABP (Ad Block Plus) blokira reklame....osim mozile znam da ima i za chrome...ostale browsere neznam.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice