Problem sa software-om

poruka: 1
|
čitano: 338
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa software-om

pozz svima, dakle imam problem od kojeg cu doslovno poluditi....

naime...

skinuo sam sa provjerene stranice win 8.1 i stavio sve nove drivere (novi laptop, prvi windowsi), uspjesno aktivirao te iste windowse preko telefona i rade odlicno... međutim, problem se javlja sa skidanjem igre koja me trazi .NET Framework 3.5 (includes net 2.0 and 3.0)...
u Control Panel-u pod onom opcijom "Ukljucivanje i iskljucivanje značajki sustava Windows" sam probao staviti kvacicu na prvu kucicu tako da oznacim taj 3.5 framework nakon cega mi pocne sa ucitavanjem tog istog frameworka medjutim, trazi me da ih skine sa interneta... ja prihvatim nakon cega mi redovito izbacuje greske...

pokusavajuci ukloniti gresku, iduci put pokaze code greske razlicit i tako u nedogled vec, evo, cijeli dan....
napominjem da nema nacina na koji nisam probao instalirati taj framework i nikako da uspijem....
da li je problem u windowsima? ni sa cd-om windowsa nisam uspio u offline nacinu instalirati jer mi isto izbaci gresku... napravio sam update windowsa ali onoga sto inace pravi probleme, toga tu nema...


inace, ovo su greske koje uredovno izbacuje ali ovi nacini ne pomazu...

https://support.microsoft.com/hr-hr/kb/2734782


zanima me... ima li netko od vas da mi moze predloziti cistu instalaciju windowsa 8.1 pro x64 sa svim update-ima, koja nema greskica, da radi savrseno, pa da se ne mucim vise toliko sa ovim frameworkom?

postoji li neki nacin da se ovi windowsi zadrze jer stvarno dobro rade, jedino sto me muci taj framework, ne mogu ni jednu igru pokrenuti radi njega.....

hvala unaprijed

 

 

[RIJESENO]

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 4:21 (051fiume).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice