Problem s Windows 7 Key-om

poruka: 7
|
čitano: 1.506
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Problem s Windows 7 Key-om

Ljudovi pomagajte. Htio sam napraviti reinstalaciju Windows 7 Ultimate OS sa orig licencom. Win Key nisam znao pa sam preko keyfindera pronasao i sacuvao za ponovnu instalaciju. Medjutim kada sam ponovo instalirao i ukucao kljuc izbaciva mi da kljuc invalid. Tako da ako postoji neki nacin da se ovo rijesi bilo bi super.. Molim sto hitniji odgovor ako moze, komp je od osobe koja mora imati legalan windows.


bump. ona solucija sa slui.exe  4  mi ne pali, odma me vraca na prozor gdje pise da mi treba legalan kljuc.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 19:26 (Fly598).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Problem s Windows 7 Key-om

Sa kojeg medija si instalirao i da li je bio clean install ?

Neke od "tuniranih" verzija prčkaju oko aktivacije, pa npr. sa WATfix najprije to treba počistiti.

 

14 godina
offline
Problem s Windows 7 Key-om

I baš si imao "Ultimate" verziju, original instaliranu? ovdje možeš skinuti Iso

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 19:40 (ivo454).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Problem s Windows 7 Key-om

bojim se da sam radio sa nekim sprzenim piratskim cd-ovima. Postoji li negdje gdje mogu skinut clean verziju, ili jednostavno probat s tim watfixom?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 19:34 (Fly598).
16 godina
offline
Problem s Windows 7 Key-om

Skini image sa ovim alatom:

https://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/67-microsoft-windows-and-office-iso-download-tool

 

...pa onda instaliraj. Nemoj koristiti jogurt instalacijske medije za takve stvari. Također, ako su windows bili legalni, onda ima naljepnicu sa ključem, ako nije vidljiva na podnožju laptopa, onda je ispod baterije. Inače, sumnjam da je sa laptopom došao Ultimate, vjerojatnije je da je bio Pro... no uvijek postoji mogućnost da si u pravu, pa skini OEM verziju Windows 7. 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 19:59 (Father_Dougal).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Problem s Windows 7 Key-om

-sve pet.. :) osim, čemu skidati s nekih drugih siteova, MS ima sve, čisto.. klik-next..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s Windows 7 Key-om

Keyfinderi ti pokazuju generički key jer MS ne dopušta prikaz pravog ključa već veći broj godina. To je zaštita od krađe ključeva a ne pravi ključ.

Ako si ne ne znaš ključ, teško ćeš više doći do njega, pogotovo ako ti nije ugrađen u BIOS tj ako ga sam ne kuži (to su radili na nekim laptopima).

Rješenje ti je kupiti ključ s eBaya, a kada si već pri tome onda kupiš ključ za Win10 i staviš desetku.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice