Problem sa znakovima

poruka: 7
|
čitano: 2.118
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem HITNO!

Pozdrav!

 

imam problem, dok surfam po internetu odjednom se sve poremeti. Kada pišem sa ugašenim Caps Lockom pišem velikim slovime, kad pišem brojeve (ove iznat slova) onda mi se pojavljuju znakovi koje dobijem pritiskom shifta i tog broja, ali shift nije pritisnut, kada sam na stranici i idem kotačićem na mišu prema dolje isto je kao da sam kliknuo na back. kada kliknem na ikonu na desktopu, sve se ikone koje su iznad te ikone označe, (u mozili) kada hoću nešto otvoriti u novom tabu to se otvori u novom prozoru ... i još nekoliko problema u pc igrama.

 

molim vas, jel netko zna kako da to riješim,

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem HITNO!

to se isto događalo prije i meni no to je prestalo samo od sebe

AMD Athlon X2 7850 BE 2.8Ghz / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro GDDR3
16 godina
offline
RE: Problem HITNO!

prvo provjeri postavke tipkovnice, zatim napravi restore systema, repair windowsa

15 godina
neaktivan
offline
Problem sa znakovima

Nisam siguran ali provjeri u postavkama tipkovnice da ti nisu ukljuceni filter keys ili sticky keys.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa znakovima

kako da dođem do postavki tipknovnice, na upravljačkoj ploči nema ništa o sticky keys. ja sam to isključio (ono kada 5 puta stisneš shift), sada neznam kako doći do toga

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa znakovima

Mislim da se to nalazi u control panelu pod keyboard. Nisam siguran da je u tom tvoj problem ali pogledaj.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa znakovima

nije tamo, tamo su neke gluposti vezane za brzinu blinkanja one crtice...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice