Problem zvan mplayer2

poruka: 7
|
čitano: 931
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem zvan mplayer2

skinua sa to s ove stranice http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Players/mplayer2.shtml i tada sam to -extract i došlo je ovo (slika u prilogu), sada tog nema u program unistall, došlo je onaj run kada sam to pokrenuo. 

 

uglavnom htio sam slušati narodni radio preko neta i pisalo je da mu to fali pa sam to tako probao skinuti,

pitanje, šta sam to skinuo? i kako da mi radi taj narodni radio? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Problem zvan mplayer2

Praktički bilo koji player (VLC, bsplayer, windows media player, winamp, foobar2000...) može "slušati" stream sa neta. Nađi .pls ili .m3u fajl za stream i otvori ga u nekom od tih programa.

My name is Legion... For we are many!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem zvan mplayer2
Sum_of_all_fears kaže...

Praktički bilo koji player (VLC, bsplayer, windows media player, winamp, foobar2000...) može "slušati" stream sa neta. Nađi .pls ili .m3u fajl za stream i otvori ga u nekom od tih programa.

 kako da to nađem?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Problem zvan mplayer2

Googlanjem. Ja sam ih našao za 3 sekunde.

My name is Legion... For we are many!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem zvan mplayer2

ok, googlao sam ali ja poludim kad mi ponudi sto toga pa neznam koji točno, i s koje stranice ja najbolje skinuti pa ako može link, te kako poslije dalje, to neću moć da idem na narodni radio i stisnem tamo slušaj online, nego na neki drugi način ili? imam bsplayer i win media player

15 godina
odjavljen
offline
Re: Problem zvan mplayer2

Ne znam kako si ovo uspio onda fulati...

My name is Legion... For we are many!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem zvan mplayer2

aj reci mi kako ??? :D sada radi da naravno samo sam kliknuo na to i odmah je zasvirao narodni radio, nista drugo nije doslo, osim sta se otvoria vlc kojeg sam prije instalirao , je do vlc ili kako?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice