Problem sa zvukom na pc

poruka: 8
|
čitano: 1.282
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom na pc

Pozz

 

imam problem s pc,jucer sam spojio pc na hdmi kabal na tv i sve je bilo okej, kad sam ga vratio na monitor izgubio sam zvuk..u sound postavkama Sound bar se miče znaci da zvuka ima ali meni na slusalicama ili zvucnicima se cuje samo krckanje(zujanje)

nadam se da cete shvatiti sto zelim reci, pokusao sam reinstall drivera i 0 bodova

 kad vratim na hdmi na tv zvuka opet ima

hvala unaprijed

 

moj pc 

fx 4350

asus m5a97 le r 2.0

8gb ddr3

gtx 660 msi 

corsair vs 450w

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 20:18 (BugsyMan7).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa zvukom na pc

zvuk na hdmi nema (nikakve) veze sa zvukom iz audio-kartice, hdmi ide kroz vga-audio-chip.. dvije odvojene stvari.

-ovisno o OSu i driveru, kad npr priključiš trebao bi ti iskočiti prozor.. do tad je izlaz možda disejblan.. ili instaliraj driver ili prebaci na addio karticu ili.. je već proradilo? :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Problem sa zvukom na pc
BugsyMan7 kaže...

 

imam problem s pc,jucer sam spojio pc na hdmi kabal na tv i sve je bilo okej, kad sam ga vratio na monitor izgubio sam zvuk..u sound postavkama Sound bar se miče znaci da zvuka ima ali meni na slusalicama ili zvucnicima se cuje samo krckanje(zujanje)

nadam se da cete shvatiti sto zelim reci, pokusao sam reinstall drivera i 0 bodova

 kad vratim na hdmi na tv zvuka opet ima

 Klikni dolje na ikonu zvučnika i gore ti piše "iz čega" ide zvuk. Vjerojatno ti je i dalje odabrano HDMI. Odaberi Speakers.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom na pc

kad prikljucim izbaci mi u donjem desnom kutu da je ucitao slusalice...i krene šumit i nece da radi....sa driverima sam pokusao i takodjer nece

ukopcam ga iza na utor od maticne i pise da je priznalo ali samo sumi...takodjer vrijedi i za prednji utor na kucistu

-na zvucnoj kartici nece da radi jer izbacuje error kad ocu inst drivere za nju

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom na pc

kad prikljucim izbaci mi u donjem desnom kutu da je ucitao slusalice...i krene šumit i nece da radi....sa driverima sam pokusao i takodjer nece

ukopcam ga iza na utor od maticne i pise da je priznalo ali samo sumi...takodjer vrijedi i za prednji utor na kucistu

-na zvucnoj kartici nece da radi jer izbacuje error kad ocu inst drivere za nju

5 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom na pc

prebacivao sam i na speakers ali nista od tog...

5 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom na pc

evo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa zvukom na pc
BugsyMan7 kaže...

evo

Eto, ja ti nemam pojma :/

Sve kaj mi pada na pamet si isprobao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice